Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: E sad je dosta!  (Pročitano 5869 puta)
22. Jul 2004, 03:30:46
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Ovo je prevrsilo svaku meru!Ona pizda Karla del Ponte samo preti iz Haga ako ne isporucimo onog Hadzica da ce nas prijaviti Savetu Bezbenosti Ujedinjenih Nacija.Samo se tuzaka pizda joj materina!Neka digne ono svoje matoro i smrezurano dupe pa nek dodje ovde i neka ga odvede.I njega i Mladica pa nek im radi sta oce.Pitanje da li su uopste ovde.Ne bi me cudilo da su otisli u Afriku Smiley
Kako Hrvatska moze da bude kandidat za ulazak u EU kad imaju jos mnogo njih da isporuce Hagu?Oni su ti koji ne ispunjavaju uslove Haskog Tribunala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Piši Velji Iliću .. kad je hteo Olbrajtovu da nagna .. možda će i ovu ..
Ako to uradi ja mu dajem kazan za pečenje rakije sa sve rakijom u njemu .. po izboru ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Filipe, da nije Karla, bio bi neko drugi... Jbg, prepusteni smo sami sebi. Nemamo "saveznike" u svetu, ali imamo ocajnu reputaciju, "na losem glasu smo"... Za razliku od nas, Evropa je bukvalno prigrlila Hrvatsku posle secesije... I uvek ce biti tako. Za njih cemo biti samo prljavi pravoslavni Balkanci... "bizantinci"... A tako ce biti cak i ako jednog dana udjemo u EU...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Kad ja tamo, a ono, medjutim.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1733
Zastava u kuci
Citat

 A tako ce biti cak i ako jednog dana udjemo u EU...


shto nam i nije neki Bog zna kakav uspjeh  Smile
IP sačuvana
social share
Aoccdrnig to a rscheearch at an Elingsh uinervtisy, it deosn't mttaer in
waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the
frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses
and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae we do not raed
ervey lteter by it slef but the wrod as a wlohe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Slazem se... Ali, sta da se radi kad se narod primio na tu spiku samo tako...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
narod nije .. veruj mi .. niko koga ja poznajem nije za ulazak u EU .. ako je cena ona
koja se već plaća fingiranim prodajama firmi itd. ..  pre će biti da su političari za tu opciju ..
Kad neko nije siguran ili nema pojma da radi posao koji obvlja .. onda je najbolje da se prišlepa uz nekog .. to oni rade i sad i pre i uvek će .. a tamo, u EU, će se uvek naći neko ko će dati besplatan savet našim političarima, a oni oberučke prihvatiti jel ionako nemaju pojma šta im oni govore a narod na kraju ima sve da plati .. preko svojih leđa ..
Problem nastaje što kad uđeš u EU .. za izgradnju ili proširenje bilo kog resursa, fabrike , livade, polja, vinograda, hotela .. mora da se traži dozvola od EU.
Pošto se u Eu ulazi sa sve privatizovanim fabrikama .. praktično se ostaje bez mogućnosti izgradnje drugih firmi, fabrika .. bez mogućnosti izgradnje novih radnih mesta .. jednostavno dajemo mat samo sebi .. prevremenim ulaskom u EU .. a to niko od političara neće da kaže javno ..
E zato oni za mene nisu političari ovog naroda .. onako u kompletu .. što kaže velja .. i zbog čega mi je 'govedina' do daljnjeg himna ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
99% ljudi ne zna za to o cemu pricas! Znas kako to oni zamisljaju? Odjednom, Srbija postaje Slovenija ili Svajcarska! Radnici rade, fabrike rade punom parom, nema viza, sve je super...  
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 228
Nismo mi jos na tom nivou svesti da bi usli u EU. Sve je to neka losa karma...  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ma ima da udjemo u EU samo tako, zivi bili pa videli. Ja to trubim vec mesecima, niko mi ne veruje, a kada se bude desilo pitacemo se svi kako se to desilo i kako nas je zadesilo. Naprosto, desice se posto nam nema druge. Primio se narod ili ne, primice se kad-tad... prodace se kad-tad... kako god okrenemo, odosmo u EU.

EU nas hoce, jer ce tako moci da drzi pod kontrolom nas "primitivne" Balkance. Za Hrvatsku se nemamo zasto cuditi. Aman, pa ko je uvek bio glavni saveznik katolicke Evrope i miljenik najmocnije stolice na svetu?
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Mi smo prvi stvarali Evropu,medju prvim smo drzavama koje su stvarane u Evropi.Ne vredi ne j*** nas ni 2% zbog toga.Ali mi smo im "plodna zemlja"-imamo naftu,zito,puno fabrika...Kad se istrose na zapadu,onda ce doci kod nas.
Pitanje za Sasu:Ako papa nekad dodje kod nas,ocemo li onda i mi postati miljenici Evrope? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.