Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: E sad je dosta!  (Pročitano 5868 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Kad ja tamo, a ono, medjutim.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1733
Zastava u kuci
Ma o cemu Vi to ljudi , nema shanse da za 15 godina budemo dio EU- na nashu srecu  
IP sačuvana
social share
Aoccdrnig to a rscheearch at an Elingsh uinervtisy, it deosn't mttaer in
waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the
frist and lsat ltteer is at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses
and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae we do not raed
ervey lteter by it slef but the wrod as a wlohe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Odakle nam nafta???? Sta sve necu saznati...

Mili moji, trenutno smo u situaciji da nam jedino preostaje da se lepo sagnemo, pa ko nam ga utera, utera, a mi kazemo hvala... to je zbog toga sto smo se predugo kurcili na prazno a nismo znali da odradimo posao kako valja... Sad lepo da slusamo sta nam se kaze, kao deca, posto nismo bolji...

Ne cujem nesto da se Slovenci preterano raduju samo dva meseca nakon ulaska u EU... ionako jos 7 godina nece moci da idu i rade u drugim zemljama, kao ni bilo koji radnik iz ostalih novo primljenih zemalja - svi su jednaki, samo su neki jednakiji od drugih...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Tacno je da je Hrvatska oduvek bila miljenica Vatikana... Medjutim, videcemo sta ce da se izdesava za 3-4 godine, na Vaseljenskom Saboru na kome je planirano ponovno ujedinjenje svih hriscanskih crkava i kongregacija, i to "pod" Papom... videcemo da li ce to bitnije uticati na medjunarodne odnose sto se Srbije tice ili ce samo zategnuti ionako klimave odnose izmedju hriscanstva i islama...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Citat: dreadnot
Odakle nam nafta???? Sta sve necu saznati...
Mili moji, trenutno smo u situaciji da nam jedino preostaje da se lepo sagnemo, pa ko nam ga utera, utera, a mi kazemo hvala... to je zbog toga sto smo se predugo kurcili na prazno a nismo znali da odradimo posao kako valja... Sad lepo da slusamo sta nam se kaze, kao deca, posto nismo bolji...


Pa imamo oko Požarevca nekoliko bušotina .. na Kosovu takođe postoje zalihe nafte samo je nešto dublje pa je bušenje skuplje .. e sad postoje oprečna mišljenja kolike se tu zalihe zapravo nalaze .. i da li je sve to isplativo exploatisati ili kupovati iz Rusije  .. itd ..

Nije razlog zato što smo se predugo kurčili .. nego zato što oni to hoće .. samo su nam dali malo vremena da sami pristanemo .. a mi nismo ..

Jednostavno u EU se ulazi sa onim što posedujemo .. a to je sada vrlo malo i lošeg kvaliteta u odnosu na i za EU .. treba raditi na tome da se grade nove fabrike .. kvalitet poboljša .. poveća stepen zaposlenosti .. ali kako kada se privatizacijom prodaje i monopol u Srbiji .. pogledajte samo US steel .. ko će sada da izgradi nove čeličane .. livnice .. fabrike hrane .. vode .. itd ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Citat: dreadnot

Mili moji, trenutno smo u situaciji da nam jedino preostaje da se lepo sagnemo, pa ko nam ga utera, utera, a mi kazemo hvala... to je zbog toga sto smo se predugo kurcili na prazno a nismo znali da odradimo posao kako valja... Sad lepo da slusamo sta nam se kaze, kao deca, posto nismo bolji...


Pa ako se još malo sačeka .. Smiley .. evo ga txt iz 1 *.doc fajla .. sam fajl je prerađen pre 2-3 meseca .. već biraju sledeće žrtve ..

Citat
Collaborating.  Although counterbalancing against American primacy has not happened yet, there is no reason that it cannot.  One counter-coalition that would be both plausible and potent would be an anti-American alliance of Russia and China.  Tensions between both countries and Washington have fluctuated, and are low at the moment, but U.S. policy on NATO expansion, the Balkans, moving bases into Central Asia, and defense of Taiwan provide long-term sources of conflict with both countries, and an incentive to them to subordinate their suspicions of each other to cooperation against the common threat of American pressure.  Such an alliance becomes more likely if conflict over the Taiwan issue grows at the same time as conflict between Russia and NATO over such matters as the status of Russians in Estonia.  

Countering.  Fanatical or desperate adversaries will seek to counter the United States by mobilizing diplomatic and political support for opposition to American force, or by developing “asymmetric” means of deterrence and retaliation.  North Korea, for example, tends to act not like a realistic weak state, but like a suicidal one ready to bring others down with it.  It or other rogue regimes may try confrontational strategies, despite the gross imbalance of power.  They will do this if they see no alternative to guarantee survival.  They may also do this for the purpose of deterring the United States.  The danger then is that Washington will see not deterrence, but provocation, and the deterrent strategy may provoke preventive war as an American response.
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Каква нафта, какве бушотине. Тема је Хаг и то је још један пример колико смо испали глупи, односно не ми него они који су водили земљу. Курчили смо се како не признајемо Хаг, како то не постоји за нас, пишали уз ветар...
И нормална ствар, од нас се сада тражи више него од осталих...Еј па ми нисмо признавали суд који су УН основале, као много смо јаки...Па то само Америка може, и јебига сад, шта је ту је, ћути и трпи...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
A što su ga ameri odbacili .. taj sud ???????
I amerika je članica UN'a .. zar ne ?
Pa još traže od nas da odbacimo tužbu protiv OTAN'a .. za besomučno bombardovanje Srbije .. Drašković može da priča šta hoće ali njegovo DETE nije poginulo u zgradi RTS'a niti na mostovima, u vozovima, dete mu nije ubijeno na rukama dok ga je kupao ..
Njemu je lako da izgovori 'šta je bilo bilo je' .. to trebaju da kažu porodice kojima su članovi familije stradali u bombardovanju .. članovi porodica nestalih Srba na Kosovu .. porodice ljudi čije su glave na slici ..

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

SrpskeGlave.jpg
(12.85 KB, 180x152)
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Kada se seku američke glave u avganistanu onda je to terorizam a kada se seku Srpske .. šta je to ??
Da li je to kurčenje Srba ili pokušaj da se zaštite naše majke i sestre, očevi i braće ..
Srbin ima pravo da oprosti ali ne o da zaboravi sve ovo !!
Nikada oni nisu nas hteli da jebu .. već da ubijaju !!
Što se mene tiče nikada neću zaboraviti ali ni oprostiti .. a to zašta optužuju Pavkovića i Lazarevića .. mogu komotno da optuže i mene .. sve pripadnike VJ .. sve ardio-amatere .. sve srpske hakere .. sve seljake koji su učestvovali u odbrani svoje zemlje.
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Све је то у реду што причаш, али ми нисмо Американци и у томе јесте фора. Они су најјачи и могу да раде шта хоће, то ти је закон јачег.
Ми да смо водили паметнију политику од почетка, сигурно не би дошли у овакву позицију да нам траже све и свашта. Нисмо ми Амери па да нешто признајемо или не. Трбало је да радимо онако како су то радили Хрвати, а ми смо својом политиком ината сами себе довели у ову ситуацију.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sut se sa rogatim ne bode, i tu nema dalje price... i meni se nacin na koji se ponasaju prema nama gadi, ali mi je jasno da mi tu ne mozemo ama bas nista...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.158 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.