Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:22:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dzokej kao Zidan  (Pročitano 746 puta)
27. Jul 2006, 12:26:37
Clan u razvoju


Srbija do Tokija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 6500s
KURIR
26. jul 2006.
DŽOKEJ KO ZIDAN
Britanski jahač Pol O'Nil, na zaprepašćenje publike u Statfordu, glavom udario svog konja u njušku na isti način na koji je kapiten francuske fudbalske reprezentacije nokautirao Italijana Marka Materacija u finalu SP u Nemačkoj
      

ŠTA LI JE KONJ REKAO?

Pomalo čudno deluju pravila Britanskog trkališta kada se pogleda da nasilnom džokeju preti kazna od svega tri nedelje zabrane jahanja. Doduše, ako se uzme u obzir da se povodom ovog incidenta još nisu oglasila udruženja za zaštitu životinja, možemo da pretpostavimo da će kazna biti pooštrena. Poređenja radi, Svetska fudbalska federacija izrekla je nedavno kazne Zidanu i Materaciju, pa je Francuz kažnjen sa tri, a Italijan sa dve utakmice neigranja. Istina, Materaci je i sam kriv za incident jer je vređao Zidanu majku i sestru. Šta li je konj rekao svom džokeju i koga mu je u familiji spomenuo, nije nam poznato.
      
   
   

Da je Zidanovo udaranje Materacija u finalu Svetskog prvenstva ostavilo neizbrisiv trag među sportistima širom sveta, u nedelju je dokazao britanski džokej Pol O'Nil. Naime, ovaj profesionalni jahač konja udario je glavom svoje grlo pred nekoliko hiljada gledalaca na isti način na koji je to uradio i francuski reprezentativac na stadionu u Berlinu 9. jula, kada je patosirao odbrambenog igrača Italije.

Gotovo anonimni džokej Pol O'Nil u utorak se našao na naslovnim stranama skoro svih britanskih dnevnih listova. Na trci u Statfordu on je, iznerviran lošim plasmanom nakon trke, glavom udario svog petogodišnjeg konja pod imenom Gradski vašar i navukao na sebe gnev trkačke organizacije.

- Naša disciplinska komisija je pregledala snimak i utvrdila da je O'Nil prekršio pravila ponašanja na trkalištu. Protiv njega će biti pokrenut disciplinski postupak - rekao je predstavnik organizacije Pol Studers.
Ukoliko mu se dokaže krivica, O'Nil će biti suspendovan na tri nedelje, koliko će mu biti zabranjeno jahanje. Međutim, sam džokej tvrdi da je konj bio svojeglav i da se njih dvojica poznaju tek četiri nedelje.

- Gradski vašar i ja smo zajedno tek četiri nedelje i ovo nam je bila prva trka. Radili smo odlično i mislio sam da ćemo lako pobediti u trci. Međutim, kad sam ga uzjahao, on je počeo da se rita. Hteo je da me izbaci iz sedla. Morao sam da ga udarim, iako sam od početka znao da je to greška. Gradski vašar je dobro i nema nijednu modricu na sebi, a njuška mu je čitava - rekao jahač.

(02. May 2007, 21:45:11)
IP sačuvana
social share
"Ja ne odlucujem da li cu u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
preselio iz
Klasicne sportske teme ~ Rezultati ~

  Navijacke strasti ~ Online tribina ~ Opste sportske diskusije
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:22:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: konju Zidan Dzokej

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.