Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Džin, utvara, u Novom Pazaru uznemirava porodicu  (Pročitano 1372 puta)
10. Avg 2011, 13:16:39
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Pazarci u strahu
DUH ME GAĐAO SAKSIJOM U GLAVU!

(32) Send to friend Print Sreda, 10. Avgust, 2011.| Autor: Zoran Šaponjić
Skakao sam za njim i vikao da ću ga uhvatiti, makar se u najmanju rupu sakrio, ispričao je juče Amko Vrujčanin

NOVI PAZAR - Jurili džina po čitavoj kući!
Otkako se pojavila priča da porodicu Vrujčanin u Sandžačkoj ulici u naselju Hadžet uznemirava džin, odnosno duh, Novi Pazar je treći dan zaredom u pravom čudu! Da su Pazarci poverovali u priču svedoči i podatak kako su noć između ponedeljka i utorka ispred kuće Vrujčanina provele stotine ljudi, čekajući da se na krovu pojavi neobično biće.

Tokom noći ispred kuće bila je i policija, ali ne da bi hvatala duha, nego da bi regulisala saobraćaj. S druge strane, iz jednog udruženja taksista u Pazaru potvrdili su juče da nijedan njihov vozač tokom noći nije smeo da vozi mušterije u - Sandžačku ulicu.

- Video sam ga pre mesec dana, posle ponoći, na gornjem spratu kuće. Krenuo sam za njim, brat je ostao da čuva donji sprat. Tad mi je pobegao, a mi čitave noći nismo zaspali! Ponovo se pojavio pre dve nedelje. Tada ga je video sinovac Irfan, potrčali smo za njim, on je odskočio na krov, a onda je u jednom trenutku skočio na Irfana, pocepao mu košulju, koju smo odmah zatim spalili - žalio su juče prijateljima Amko Vrujčanin.
Duh, odnosno džin, poslednji put je viđen pre tri dana. Tad ga je videlo dete iz porodice.

- Kad su mi javili, dotrčao sam iz grada kao bez duše. Džin je bio na balkonu, obučen u belo, kad sam krenuo na njega, gađao me je saksijom za cveće, i onda je utekao. Skakao sam za njim i vikao da ću ga uhvatiti, makar se u najmanju rupu sakrio - ispričao je juče Amko. Juče se pojavio i jedan komšija familije i ispričao da je i sam video džina. Inače, svake noći je sve više ljudi, a mnogi najavljuju dolazak iz drugih mesta kako bi videli džina.



Imami čitaju molitve?

Neki dobro obavešteni Pazarci juče su nam tvrdili da su u kući familije Vrujčanin imami koji čitaju ajete, posebne molitve iz Kurana, kako bi oterali duha. Nezvanično, jedan pazarski imam juče nam je rekao da su priče o duhovima čuli, ali da ih niko od džematlija nije zvao u pomoć, pa ne žele da s tim imaju bilo kakve veze.

Šta kažu očevici:

* Visok više od tri metra
* Obučen u belo
* Lice i ruke su mu nevidljivi


Kurir



Graditi kuću na groblju je tabu u mnogim civilizacijama jer se veruje da takve kuće uznemiravaju duhovi umrlih. Nažalost poštovanje prema mrtvima u savremenom dobu opada. Skoro svako je imao neke neobjašnjive susrete i iskustva koji se mogu tumačiti kao dodir sa pokojnicima, a ipak je ova tema i dalje tabu. Međutim nije za zanemarivanje ni mogućnost da neko uznemirava porodicu kako bi jeftino otkupio njihovu kuću.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.