Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:58:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Džentlmenstvo  (Pročitano 18543 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
dzentlmeni hodaju nikada ne trce,znaci ako vas zenska ceka da dodjete na sudar nikad ne zurite
Ja uvek dodjem na vreme ili pre vremena, ne zelim da dama ceka, nije pristojno

Nista ti jos ne znas cim mislis da se zene loze na pristojne stavri  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
dzentlmeni hodaju nikada ne trce,znaci ako vas zenska ceka da dodjete na sudar nikad ne zurite
Ja uvek dodjem na vreme ili pre vremena, ne zelim da dama ceka, nije pristojno
Pa u Srbiji obicno svaka kasni 10+ minuta tako da je dolazak pre vremena uzaludna rabota Smile Ne znam kako je to kod vas po amerikama Smile
U Americi je pokupim kolima, dakle nema kasnjenja, njoj jedino moze da kasni a u tom slucaju znam da nije moje
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.442
Naravno, nigde brate ne treba kasniti... ja u zivotu nisam zakasnio nigde da stignem... ali..... u necemu drugom jesam i te kako.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Naravno, nigde brate ne treba kasniti... ja u zivotu nisam zakasnio nigde da stignem... ali..... u necemu drugom jesam i te kako.
Znam o cemu govoris brate
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
dzentlmeni hodaju nikada ne trce,znaci ako vas zenska ceka da dodjete na sudar nikad ne zurite
...covece,uvek kasnim.ali pazi kad za to uvek imam realan razlog.
ljute se,ali kad pocnem da se izvinjavam i objasnjavam,one jednostavno moraju da me zavole.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
dzentlmeni hodaju nikada ne trce,znaci ako vas zenska ceka da dodjete na sudar nikad ne zurite
Ja uvek dodjem na vreme ili pre vremena, ne zelim da dama ceka, nije pristojno

Nista ti jos ne znas cim mislis da se zene loze na pristojne stavri  Smile Smile

tako je loli ja i kad zakasnim ljutim se na zensku :mrgreen:hoze tako sam se ja izvinjao jednoj zubarki,a iso sam sa jednog kraja grada na drugi,da pokupim njenu dragocenu guzicu ispred kuce,zakasnio sam 5 minuta izvinjavao se i ova se naljutila i odjebala otad,nikad ne zurim i ugovaram sastanke na pola puta,sem kod ovih udaraljki njih pokupim gde se dogovorimo ali u konacnom racunu obracunam i voznju
« Poslednja izmena: 24. Jan 2011, 01:51:57 od sez »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
dzentlmeni hodaju nikada ne trce,znaci ako vas zenska ceka da dodjete na sudar nikad ne zurite
Ja uvek dodjem na vreme ili pre vremena, ne zelim da dama ceka, nije pristojno

Nista ti jos ne znas cim mislis da se zene loze na pristojne stavri Smile Smile
Izgleda da ne znam, suvise sam vaspitan u tom pogledu  Smile
dzentlmeni hodaju nikada ne trce,znaci ako vas zenska ceka da dodjete na sudar nikad ne zurite
...covece,uvek kasnim.ali pazi kad za to uvek imam realan razlog.
ljute se,ali kad pocnem da se izvinjavam i objasnjavam,one jednostavno moraju da me zavole.
Expert  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...hoze tako sam se ja izvinjao jednoj zubarki,a iso sam sa jednog kraja grada na drugi,da pokupim njenu dragocenu guzicu ispred kuce,zakasnio sam 5 minuta izvinjavao se i ova se naljutila i odjebala otad,nikad ne zurim i ugovaram sastanke na pola puta,sem kod ovih udaraljki njih pokupim gde se dogovorimo ali u konacnom racunu obracunam i voznju
...pazi sta se meni desilo.
2003 godine otvorio se merkator.tek sto sam doputovao u beograd iz spanije.porodica,prijatelji...
na jednom splavu upoznam jednu finu devojku.to vece i odjemo,racunao sam dok sam u beogradu da imam sa kim da popijem kafu.ne kazem joj da sam ozenjen,da imam dete.i tako cujemo se,vidimo se,izadjemo.nista samo druzenje,prijatna devojka.jedan dan zena mi kaze,da izvedem malo dete,da se prosetam.ja uzmem sina i pravac merkator,da vidim sta su nam to slovenci uvalili kao moderno.dojemo u merkator uhvatimo jedan krug i kod igraonice sin obuven utrci u igranonicu.nismo mogli deset minuta da ga nahvatamo da ga izujemo.i dok se on igrao ja sednem u onaj expres restoran i ajde malo da problejim,covece ceo beograd se sjatio u merkator.dok sam cekao cujem se sa devojcicom i tako uz razgovor,dogovorimo se da se vidimo na splavu amsterdam. sve sam se ja fino dogovorio,zamisljen krenem ka garazi u kola i prema splavu.dodjem do parkinga pored juge,izadjem na pesacku stazu ,skoro dodjem do samog spalva.vidim jednu zenu sa detetom kao moj sin,jos u sebi pomislim,kao moj ... i tada se setim da mi je dete ostalo u merkatoru.oblio me hladan znoj.ko me je gledao sa strane,kad sam shvatio gde mi je dete,pomislio bi da sam na nekoj zestokoj supstanci.doletim u merkator,a sin igra li se igra.covece kad sam ga video zaplakao sam kao da ga nisam video deset godina.uzmeme dete,obujem ga odvedem dete kuci,razduzim ga i krenem ka splavu.kad sam stigao,dama je bila ono ...¨jaka ti je fora?¨sta sam ja tada sve ispricao,ej!samo sto nisam pricao o globalnom zagrevanju i  mediteranskim ribarima.to vece smo se voleli jako dobro.svetio sam joj se zbog stresa tog dana.da nije insistirala da se vidimo,covece ne bi doziveo taj stres.volela me je to citavo leto.
« Poslednja izmena: 24. Jan 2011, 02:26:15 od hozeombre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Cuvaj se tih dzentlmenskih fora, stres cete ubiti jednog dana. Sto vise cvekle i povrca. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Cuvaj se tih dzentlmenskih fora, stres cete ubiti jednog dana. Sto vise cvekle i povrca. Smiley
...samo,da ja njega ne preteknem.
ignorisem ga,kao da ne postoji.
kad dodjem do faze da sam zec,ima da bucam cveklu i sve od repastog povrca.
sad sam u fazi, boli me ku*ac za sve,pa dokle dofuram.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:58:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.