Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dzajic podneo ostavku - Gdine Dzajicu DOVIDJENJA !!!!  (Pročitano 4349 puta)
01. Okt 2004, 17:00:32
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
UO CZ: Dragan Džajić podneo ostavku!
 
Na sednici Upravnog odbora FK Crvena zvezda, koja je trajala više od tri sata i koja je bila zatvorena za javnost, dosadašnji predsednik kluba Dragan Džajić podneo je ostavku.

"Preuzimam svu odgovornost za poslednje neuspehe tima u kvalifikacijama UEFA takmičenja. Smatrao sam da treba ukazati poverenje ovim mladim igračima, za koje i dalje tvrdim da su vrlo talentovani. Žao mi je što u ovom pokušaju nisu uspeli, ali se nadam i verujem da je vreme njihov najbolji saveznik. Zahvaljujem se svim navijačima (posebno Delijama sa "severa") koji su mi svih ovih godina davali bezrezervnu podršku. Crvena zvezda je i suviše veliki Klub da bi je moj odlazak omeo u ostvarivanju sportskih rezultata i dugoročnih projekata koji je vode ka mestu koje joj pripada."

"Posle 42 godine provedene u Klubu - Zvezda će ostati i dalje deo mog života," napisao je Dragan Džajić u saopštenju javnosti na zvaničnom sajtu FK Crvena zvezda, koje je kasnije dostavljeno i medijima.

Nakon podnete ostavke predsednika Dragana Džajića, Upravni odbor, u skladu sa odredbama Statuta Kluba, zakazuje Skupštinu FK Crvena zvezda za petak, 22.10.2004. godine u 18 časova

(02. May 2007, 21:47:09)
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
mob
Siemens 
Dzaja mnogo uradio i za zemlju i za Zvezda, medjutim ovo jrje trebalo da uradi pre 3-4 godine, jer je sada i njegovo ime ukaljano.
Ipak hvala mu sve, a pre svega 1991!
Ziveo Dzaja!

Ko ce biti novi predsednik?
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Hvala mu za sve ali hvala Bogu sto je otisao ... dosta je bilo .....

Uprava napolje !!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ovo je nesto najlepse sto sam mogao da cujem i sto mi je ulepsalo danasnji dan. Sada skoro da mi i nije zao sto sam sinoc bio na utakmici i sto sam izvukao jedva zivu glavu. SUPER, SUPER, SUPER, SUPER, SUUUUUUUUUUUUUUUPER. Cujem suska se da ce Piksi biti sledeci predsednik. Ne znam, malo me je razocarao kao predsednik FSSCG jer sam ocekivao dosta vise od njega na toj poziciji, ako nista drugo, onda da makar rascisti to leglo u koje je usao, ali nista nije uradio. U svakom slucaju, da li cu ga podrzati ili ne zavisi od toga kako ce da se postavi prema Muslinu, jer dok on ne dodje u Zvezdu nema Zvezdi napredka. I jos nesto, zaboravljate da niko ne spminje upravni odbor, a upravo on i bira valjda predsednika, tako da se plasim da li ce oni zaista izabrati pravo resenje ili ono koje ce njima omoguciti da nastave po starom.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Citat

Ko ce biti novi predsednik?



O tome naravno niko nije razmisljao!
Otisao je najveci Sin Crvene Zvezde i njena legenda, zbog nekoliko losih utakmica. Naravno niko ne zna i nije razmisljao o tome ko ce doci na njegovo mesto!


Pravicemo mi Djajica od blata!

Zivi bili pa videli ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Ne mogu da verujem...Dzaja podneo ostavku...E jos samo da Zecevic zbrise iz Partizana i Zrenjaninac i ja ima da slavimo do zore Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
juce sam cuo da ce verovatno Dragan Stojokvic Pixy da dodje na njegovo mesto ...

A Filipe samo da ode i taj Vas i mozemo da slavimo ... tj ti .... ja juce proslavio odlazak ovog naseg .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Džajić otišao, Piksi dolazi

Dragan Džajić od juče nije predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda. Prvi čovek crveno-belih odlučio je da podnese neopozivu ostavku, a najozbiljniji kandidat da zasedne u njegovu fotelju je Dragan Stojković kome za tri meseca ističe mandat u FSSCG.

Epilog je to događaja koji su se dogodili u četvrtak uveče, posle utakmice sa Zenitom, kada su navijači ogorčeni slabim igrama i rezultatima njihovih ljubimaca, posebno u Ajndhovenu (0:5) i Sankt Peterburgu (0:4), uz skandiranje “Uprava, napolje” i “Džajo, odlazi”, krenuli prema upravnoj zgradi Crvene zvezde. Žandarmerija je postavila kordon, a da bi se navijači sprečili da uđu unutra, ispaljen je suzavac a “sevali su” i pendreci.


Vujin: Džajić je odlučan u nameri
Juče pre podne u prostorijama Crvene zvezde počela je sednica Upravnog odbora kluba na kojoj je Džajić obelodanio ostavku. Milan Vujin, potpredsednik kluba, preneo je detalje sa tog sastanka.

- Saslušali smo Džajićeve razloge, razmenili mišljenja i argumente povodom njegove ostavke na dužnost predsednika kluba. On je čvrsto rešio da prestane sa radom i Upravni odbor će od danas voditi klub do sastanka Skupštine 22. oktobra, kada će se i definitivno prihvatiti njegova ostavka. Skupština je pred svršenim činom, jer ne postoje nikakve šanse da preinači njegovu odluku. Verujemo da odlazak Džajića neće ostaviti dublji trag, bez obzira na rezultatsku krizu i da će se Zvezda veoma brzo vratiti na mesto koje zaslužuje - kaže Vujin.

Pred Upravnim odborom je da sada pronađe novog predsednika FK Crvena zvezda.

- Novog predsednika bira Skupština, odnosno potrebno je da od ukupno 76 članova bude prisutan kvorum od 34, pa će većina prisutnih odlučivati prema statutu. Mandat Džajićevog naslednika biće šest godina, ko će to biti, zavisi od trenutne situacije. Izvesno je da je Džajić čvrst u nameri da se povuče i mi ga ne možemo zadržati. Prihvatili smo sve njegove zahteve, a 22. oktobra Skupština kluba će morati da izabere novog predsednika Crvene zvezde - zaključio je Milan Vujin, potpredsednik crveno-belih.

Zanimljivo je da Džajić juče nije želeo da svrati do svoje kancelarije, prisustvovao je sednici Upravnog odbora i zatim otišao kući.


Uz Piksija i Jugović
Peta Zvezdina zvezda, Dragan Stojković Piksi jedan je od glavnih kandidata da na mestu predsednika kluba zameni Dragana Džajića koji je juče podneo ostavku. Stojković je rođen 3. marta 1965. u Pasipoljani kod Niša.

Stojković, koji trenutno obavlja funkciju predsednika FS Srbije i Crne Gore, u Crvenu zvezdu je sa 17 godina stigao iz niškog Radničkog, a iz nje je otišao 1990. godine u Olimpik iz Marseja. Karijeru je posle toga nastavio u Veroni , da bi veliku popularnost doživeo u Japanu, igrajući za Nagoju Grampus Ejt.

Za reprezentaciju je odigrao 84 utakmice, postigao je 15 golova od kojih se neki, poput dva iz meča sa Španijom na SP 1990. u Italiji, smatraju antologijskim. Za plave je debitovao juna 1984. protiv Portugalije na EP u Francuskoj, a igrao je i na Mondijalima 1990. i 1998.

Ukoliko Stojković dobije poverenje na mesto sportskog direktora mogao bi dođe Vladimir Jugović, koji sada igra za nemačkog drugligaša Alena i namerava na kraju sezone, u 36. godini, da okači “kopačke o klin”.
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ja bih vise voleo da dodje Juga. Nekako mi on deluje kao inteligentnija osoba. Svka cast Piksiju, ali bojim se da ne prodje kao Dzajic. Jeste on vleiki Zvezdas i legenda, ali to je bio i Dzajic, pa vidis kako je prosao. Juga je isto legenda, ali mi deluje nekako, mozda gresim kao inteligentniji covek od Piksija, a i rad Piksija u FSSCG i njegov nepostojeci autoritet, nisu stvari koje ga mogu preporuciti za ovo mesto.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.