Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Džajić čeka lekare  (Pročitano 16810 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa jeste, ali da li je bilo dovoljjno in da se dobiju izbori, to je pitanje.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ti od kada ides na utakmice...
Uopste to nije bitno... ja znam da se to pevalo kao sto su se i mnoge druge stvari pevale pa posle poricale.
Cisto logicki i statisticki gledano:
Slobu je svaki put biralo preko 2.500.000 glasova, a sada ih toliko retko kad i izadje da glasa, od tih 2.500.000 bilo je i ovih i onih.
Velika je zabluda da su za slobu glasali samo penzosi.
To je bilo vreme kada su manje vise svi uz njega bili, on je bio faktor mira i stabilnosti.. svi ga voleli.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ja ne znam ni sam od kada idem an utikmice, ali ima vec podosta vremena. Znam da ni jednoj utakmici niko nije pevao nista, bar ne pozitivno, Slobi. Mozda tamo na pocetku rata, ali tada nisam isao na utakmice, tako da ne mogu o tome ni da pricam.

Znam da sada svi peru ruke od SLobe, ali ja nikada nisam bio za njega. Igrom slucaja secam se jos u osnovnoj skoli, nekim mladjim razredima, bio je neki tip koji je vec tada poceo da se bavi politikom i koji je stalno pricao o Vuku Draskovicu it ako dalje, tako da sam ja i dosta ljudi jos od malih nogu uvideli alternativu i iako smo bili deca koja jos nista nisu znala, to nam je donekle pomoglo da vidimo da postoji jos nesto osim onog sto svi serviraju i da razmiljamo svojim glavama. Tako da nikada nisam bio za SLobu. Ne mogu da kazem da sam bio ni za Draskovica, on mi je uvek delovao nekako ne znam kao neki pajac, ali ipak dok je on bio lider opozicije i dok je vodio 9-ti, mart, jurisao na Bastilju i ostalo, tada je on bio ikona slobode svima nama i jedini covek sa kojim smo videli kakvu takvu buducnost. A da je bilo vise ljudi koji su tako razmisljali i da je 9-ti mart uspeo, danas bi verovatno ovaj post pisao preko neke sdsl veze, a u dzepu bi mi stajao pasos eu. Ovako, jadno je sve ovo. Smile Ti koji su glasali, neka se sada cesu sto su za njega glasali. A problem je sto je cinjenica da je 99% penzionera glasalo za Slobu, tako da su oni bili njegova najvernija glasacka masina. Problem je sto 80% tih penzionera sto su glasali za Slobu su pomrli, sto od starosti, sto od bede nemastine, nemanja para za hranu, za grejanje, a nama su ostavili u nasledje njegov politicki testament, od koga ni sam ne znam da li cemo se i kada oprati. Smile A to sto je tada glasalo toliko ljudi, nije nista sto je pohvalno, ni za Srbiju ni za bilo koga, jer svako treba da nosi odgovornost toga sto je glasao za njega. Uvek se u kriznim situacijama aktivira veci broj glasaca nego kada je sve mirno i cisto. Eto u Americi je na ovim izborima prvi put posle 50 godina izaslo vise od 50% glasaca. Pre toga 30-40 maksimum. Sada se malo uskuvalo i odmah 50%. Tako je svuda, znaci sto veca kriza, vise ljudi na izborima. Pa koliko je samo izaslo 5.oktobra.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
nikada nikada nikada se na severu nije pevalo Slobi !!!!! ( osim onog Spasi Srbiju i ubi se ... )

ja ne kazem da nacija nije bila i jos uvek je i ponovo ce biti za Slobu ali znam ( na Marakanu sam prvi put krocio nekog aprila 1992 godine ) i znam a to mozes i da proveris na www.delije.net - tamo je bilo xxx polemika na tu temu i xxx puta je ponovljeno da politika nikada nece biti deo severa . A ti kao sto tvrdis ides dosta cesto na marakanu , pa onda i sam znas da je sever mimo politike i da nikada nece biti skandirano neko politickom lideru .....

ja prvi nikada necu pevati nikome ali sam i dalje za mladje generacije u upravi Zvezde !!!

zbog ovog ces me kritikovati ali moram : PAKUJTE KOFERE !!!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dokaz da se pevalo: Izvor sa SCAFE uk diskusija
Kasnije je to promenjeno u Radovan Karadzic.
Sever je mimo politike, zato su se na severu viorile zastave otpora, zato je pevano spasi srbiju i ubi se, zato se zvizdi legitimnoj himni, a pevaju cetnicke pesme.
Uopste me ne zanima ko je kad isao na stadion, to je bilo tako, to vama moze da se svidi ili ne, al to je bilo tako. Nije ni meni drago, ali to nista ne menja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.