Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Džajić čeka lekare  (Pročitano 16767 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ok, ajde SVE da ostavimo po strani za trenutak. Da li je tacno sledece:

- Dragan Dzajic je bio predsednik kluba kada je Zvezda osvojila kup sampiona
- Dragan Dzajic je ostao na celu kluba narednih 14 godina
- Dragan Dzajic ni jednom nije uspeo da bude samo ucesnik novoformiranog takmicenja, pod nazivom liga sampiona, sto cak nije ni isto onome zbog koga spava na lovorikama ovoliko godina.
- Dragan Dzajic je za 14 godina pravio nekoliko timova za buducnost, a napravio ih je ravno 0]/b].
- Dragan Dzajic je 14 godina kasnije kao glavni i odgovorni covek u klubu doveo do dva [b]najubedljivija
poraza u istoriji Zvezde, koja nije tako kratka.
- Dragan Dzajic je doziveo da ga zandarmerija brani od ljudi koji su ga pre 14 godina nosili na rukama.

Da li je sve ovo tacno? Da li je? Ako nije, reci sta nije. Pritom nemoj mi molim te pisati neka pisma iz leksikona i tako dalje, jer mene to ne zanima. Mene zanima Zvezda i rezultati. Ja volim Zvezdu i hocu da ona bude jaka da pobedjuje. Ako to moze da mi obezbedi Dragan Dzajic, ja cu ga prvi podrzati. Ako isti taj Dragan Dzajic 14 godina ne moze ni da udje u ligu sampiona, a onda jos dodju neki Rusi indijanci i pobede Zvezdu sa 4-0 i tako je sprece da se plasira u takicenje kao sto je liga uefa, gde igra 90% timova za koje ja uzivotu nisam cuo, a pritom pratim fudbal, onda je to zabrinjavajuce i onda je to razlog zbog koga on, ma ko on bio, mora da ode.

Eto napisao sam na osnovu cinjenica, a ti sada reci sta od toga nije tacno pa da ti obrazlozim.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A jesi mozda uzeo u obzir cinjenicu da od tih 14 godina zvezda 5 nije imala pravo ucesca u evropskim takmicenjima, i da je situacija u zemlji bila takva da su svi ljudi pa tako i vlasnici klubova, prodavali stvari iz kuce da bi preziveli. Jesi uzeo u obzir cinjenicu da se finansijska situacija nije mnogo promenila od tada a da je on ipak sredio stadion i okolinu prema evropskim standardima, a da klub ipak ima mnogo ljudi i mora od necega da zivi. Sto se tice rusa i psv-a to je apsolutna krivica trenera, sa time dzajic nema veze. A rusi odavno nisu indijanci. Mislim ako nisi primetio, kompletan kiriminogeni kapital se u risiji pere kroz sport.
Dzajica je branila zandarmerija od par idiota sa 2grama mozga, a ti ako treba da predstavljaju navijace, nema problema, prebacicu se u simpatizere i necu nikad vise otici na sever.
Opet cu reci.. tako isto su i na muslina isli pa se sad u njega kunu.

Navijaci su svoje rekli. Na delije.net u anketi samo 12% je reklo da dzajic treba da se smeni, isto tako ljudi su njegovu ostavku odbili, oni pravi navijaci ce ga uvewk podrzati jer je on od zvezde ipak napravio nesto, nije se raspala kao 95% klubova bivse juge. Od 20 klubova koji su svi bili egal sa evropom danas postoje zvezda, partizan i dinamo, sve ostalo je na dnu, i ofka, i vojvodina, i zeljo, i vardar...

A pisma iz leksikona...  ti ljudi o kojima se prica su voleli i ginuli za zvezdu pre nego sto si se ti ispilio i nakacio na sisu mami i tati od cega parazitiras poslednjih 20 godina... sorry... zvezda nema mamu i tatu da od njih uzima kad god joj sta treba. Kad budes zaradio neke pare od kojih treba da zivis shvatices koliko je zajebano zaraditi i koliko je posle to zajebano trositi... a ako od toga sto ti i tvoji zaradite treba da zivi 200 ljudi u klubu to je posebna stvar. Naravno ti nikad dinara nisi zaradio od svoga rada , pa je jako lepo sesti i tupiti.

Ja mogu da razumem da neko kaze... ok kad bi dosao npr Sinisa Mihajlovic na celo zvezde i doveo te i te sponzore... ali da tako tupis u prazno, ne mogu to ni da shvatim ni da podrzim. Pritom Miha nece doci i nece dovesti sponzore jer niko nece da ulaze u klub iz zemlje u kojoj je prosecna plata ko prosecna dnevnica u nekoj pristojnoj zemlji.
Da dodje neko ko Zika Andjelkovic ..... i ako coveka cenim.. kad DS prestane biti jaka stranka KK ce biti ne nula nego 2 nule pa precrtane.
Ne zelim zvezdi sudbinu partizana, a ti je tim stavom upravo u to guras... necu da dodje neki novi tjudman, marjanovic, dacic.... hvala, radije cu navijati za drugoligasa nego za politicku stranku
Cinjenica je da u zivotu imas previse slobodnog vremena... mozda ne bi bilo lose da usmeris u nesto korisnije nego u prazne price.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: SerbianFighter
A jesi mozda uzeo u obzir cinjenicu da od tih 14 godina zvezda 5 nije imala pravo ucesca u evropskim takmicenjima, i da je situacija u zemlji bila takva da su svi ljudi pa tako i vlasnici klubova, prodavali stvari iz kuce da bi preziveli.


Tacno tako, to sam i ja rekao ako si uopste procitao sta sam ja napisao i odao sam priznanje Dzajicu za vodjenje kluba u tom teskom vremenu.

Citat
Jesi uzeo u obzir cinjenicu da se finansijska situacija nije mnogo promenila od tada a da je on ipak sredio stadion i okolinu prema evropskim standardima, a da klub ipak ima mnogo ljudi i mora od necega da zivi.


Lepo od njega sto je sredio stadion i sto navijaci imaju novi toalet, ali ja bih vise voleo da vidim jednog Drulica, Petkovica, Bunjevcevica, Mladenovica, Vidica, na terenu nego sredjeni toalet. Stadion je vec bio sredjen po evropskim standardima, bar onim neophodnim da bi klub mogao da ucestvuje u evro takmicenjima. Poslednje sto je stadion trebao da uradi za to su bile stolice. Svi ti pomocni tereni, toaleti i ostale stvari oko stadiona, sve je to bilo neophodno. Mislim, svaka cast Dzajicu sto je to izgradio sve, ali kao sto si i sam rekao nema dovoljno para, a zna se sta je prioritet kluba, a to je da postize dobre rezultate. Znaci Dzajic je trebao da ulaze pare pre svega u igrace, a to sto je toalet bio los mu niko ne bi zamerio da je Zvezda usla u ligu sampiona. Naprotiv, dobio bi toliko para od iste te lige samipona da bi mogao posle da gradi i toalet i kompleks oko stadiona i ko zna sta sve, a sto je najvaznije mogao bi da zadrzi tim na okupu, sto je glavna boljka Dzajicevog rada.


Citat
Sto se tice rusa i psv-a to je apsolutna krivica trenera, sa time dzajic nema veze.


A ko je prodao Vidica, Vitakica, Mladenovica, Boskovica, znaci kljucne igrace iz odbrane,s redine terena i napada? Jel to uraido trener ili Dzajic? Ja mislim da je Dzajic. A to sto niko nije hteo da preuzme odgovornost za propast koja je sledila osim Petrovica, to vise ovori o trenerskom umecu Petrovica nego o necem drugom.

Citat
A rusi odavno nisu indijanci. Mislim ako nisi primetio, kompletan kiriminogeni kapital se u risiji pere kroz sport.


Nisu indijanci, ali nisu ni daleko od toga. A pored Abramovica, koji je ulozio pare u strani klub, ni jedan ruski klub nije uradio nesto znacajno u Evropi, bar koliko ja znam.

Citat
Dzajica je branila zandarmerija od par idiota sa 2grama mozga, a ti ako treba da predstavljaju navijace, nema problema, prebacicu se u simpatizere i necu nikad vise otici na sever.


Licno sam prisustvovao toj utakmici i znam kako je bilo i kako sam prosao, tako da mislim da je vrhunac licemerja da mi pricas ti ili bilo ko drugi ko je pratio utakmicu preko sajta, sta se tamo desavalo. Uostalom evo ti slike pa pogledaj i sam tih "par idiota sa 2 grama mozga" koji su svi do jednog okrenuti prema galeriji i od kojih Dzajica brani zandarmerija. Naravno to je samo bezazleni pocetak, koji se kasnije razvio u opste malcenje zandarmerije, pre svega ljudi sa severa upravo, o kojima i pricas, pa onda malo ispred stadiona, pa onda malo u Ljutice Bogdana, sve do bolnice gore Dragise Misovic. Da li sam spomenuo da je bilo gumenih metaka, sitih onih koji su Milanu Vasicu razneli poa lica. I tako je predsednik kluba sebe odbranio od "par idiota sa 2 grama mozga".

Citat
Opet cu reci.. tako isto su i na muslina isli pa se sad u njega kunu.


Ko je i kada napadao Muslina? Smiley

Citat
Navijaci su svoje rekli. Na delije.net u anketi samo 12% je reklo da dzajic treba da se smeni, isto tako ljudi su njegovu ostavku odbili, oni pravi navijaci ce ga uvewk podrzati jer je on od zvezde ipak napravio nesto, nije se raspala kao 95% klubova bivse juge.


Pa ja ne znam onda koji su to vanzemaljci koji su bili to vece sa mnom na stadion, kada su svi do jednog vikali Dzajo odlazi i jedan je Slvaoljub Muslin? Verovatno su to neki strani placenici i domaci izdajnici? Zvezda se niej raspala, ali nije nista ni napravila od raspada bivse Juge. To sto radi Zvezda je Sizifov posao. Znaci oni se muce, igraju godinu dana da bi osvojili prvenstvo i da bi ustvari polozili prijemni za igranje kvalifikacija u ligi sampiona i onda dodje neki psv, zenit i izgazi nas k'o decu na livadi i onda opet sve iz pocetka. Mislim kapiram ja da se to desava i jacim klubovima, ali tu se desava jednom, drugi put, a treci put ne ili se menja onaj ko to ne moze da uradi i daje se sansa nekome ko to moze da proba. Pa ako jedan Real, Lacio, Roma i klubovi slicni njima, mogu da menjaju svoje predsednike i cak vlasnike klubova, zasto to ne bi mogla i Zvezda? Nije valda Zvezda veca od svih njih?

Citat
Od 20 klubova koji su svi bili egal sa evropom danas postoje zvezda, partizan i dinamo, sve ostalo je na dnu, i ofka, i vojvodina, i zeljo, i vardar...


Ja ne znam sta to znaci egal sa evropom? Ja kada bih sa 10 svojih drugova izasao da igram protiv psv-a, ne verujem da bi prijmili vise od 5 golova. Pa kakav je to onda egal?

Citat
A pisma iz leksikona...  ti ljudi o kojima se prica su voleli i ginuli za zvezdu pre nego sto si se ti ispilio i nakacio na sisu mami i tati od cega parazitiras poslednjih 20 godina... sorry... zvezda nema mamu i tatu da od njih uzima kad god joj sta treba. Kad budes zaradio neke pare od kojih treba da zivis shvatices koliko je zajebano zaraditi i koliko je posle to zajebano trositi... a ako od toga sto ti i tvoji zaradite treba da zivi 200 ljudi u klubu to je posebna stvar. Naravno ti nikad dinara nisi zaradio od svoga rada , pa je jako lepo sesti i tupiti.


Pa bas zato sto su ljudi ginuli za Zvezdu i sto ima toliko mnogo ljudi koji vole tu zvezdu vise nego bilo sta, valjda su svi ti ljudi zasluzli da ih ista ta Zvezda po nekada i obraduje. Kada je Zvezda psolednji put obradovala svoje navijace, nekim dobrim rezultatom, ako pod dobrim rezlutatom ne smatras pobedu protiv grobara, sto je opet vise emotivna pobeda nego pobeda koja stvarno nesto vredi. A to da li sam ja zaradio neki dinar ili ne, ne znam kakve veze ima sa ovom temom? Takodje ne znam otkud ti znas da li sam ja i koliko dinara u svom zviotu zaradio. Trece, uvek sam mrzeo taj komunisticki nacin razmisljanja na kome je Sloba jezdio 10 godina, kao nisam ja dobar, ali ovi drugi su jos gori. Pa bas mene briga ko je na celu kluba, da li je to Dzajic ili neko drugi. On jednostavno mora da ima rezultate. Ako ima rezlutate dobro je dosao, ako nema, dovidjenja i prijatno i to je to. Nema spavanja na lovorikama, nema zivljenja od stare slave. Kao sto je Djindjic svojevremeno govorio, sto sam vec pisao negde " I guske su spasile Rim, pa nisu postale senatori". Znaci Dzajic to sto je uradio, uradio i super, ali ne mzoe sada zbog toga da zasedne dozivotno Zvezdi na grbacu a da pritom nema nikakav rezultat.

Citat
Ja mogu da razumem da neko kaze... ok kad bi dosao npr Sinisa Mihajlovic na celo zvezde i doveo te i te sponzore... ali da tako tupis u prazno, ne mogu to ni da shvatim ni da podrzim. Pritom Miha nece doci i nece dovesti sponzore jer niko nece da ulaze u klub iz zemlje u kojoj je prosecna plata ko prosecna dnevnica u nekoj pristojnoj zemlji.


Ja kada budem imao platu kao Dzajic, kada budem gradio od Zvezde vilu na Dedinju, onda cu razbijati glavu ko moze da dodje i ko ce da dovede sponzore. Ovako, ja sam samo jedan navijac koji zeli najbolje Zvezdi i ja samo znam da ljudi koji su trenutno tu ne mogu to da mi obezbede i zato hocu promene. Isto tako ako dodje bilo ko, pa cak i Muslin i ako ne bu de imao rezultata, mora da ide, nema veze ko je. Drugo ako iko ne zna da dovede sponzore onda je to Dzajic. Pa jer ti rekao zrenjaninac da pre par sezona Zvezda nije imala sponzora na dresu? Pa jer to nije sramota? Jer ti znas da su nasi glavni sponzori zika slika i rex kafa, za koju nikada nisam ni cuo osim na stadionu. Pa jesu to sponzori za jedan ozbiljan klub sa evropskim afinitetima?

Citat
Da dodje neko ko Zika Andjelkovic ..... i ako coveka cenim.. kad DS prestane biti jaka stranka KK ce biti ne nula nego 2 nule pa precrtane.
Ne zelim zvezdi sudbinu partizana, a ti je tim stavom upravo u to guras... necu da dodje neki novi tjudman, marjanovic, dacic.... hvala, radije cu navijati za drugoligasa nego za politicku stranku


Ti mesas ono sto bilo i ono sto je sada. Pa Zika Andjelkovic jeste u ds, ali neces mi valjda reci da ds daje pare za kk ili tako nesto? Smiley Pa to je smesno. To sto ti pricas i sa cime se ja slazem je da su ljudi poput Dacica i ekipe upropastili nas sport, ali oni su tu bili trutovi koji nista nisu radili i koji su samo uzimali i upropascavali. Pa kada je Partizan bio organizovan kao sada Zvezda i ako su bili i Dacic i ekipa u njoj? A Andjelkovic je rekao i ja mu verujem da ce da ode ako promena trenera ne donese rezultate.

Citat
Cinjenica je da u zivotu imas previse slobodnog vremena... mozda ne bi bilo lose da usmeris u nesto korisnije nego u prazne price.


Mislim da je nepristojno "gledati u tudji tanjir" i komentarisati tudji zivot. Ja svoje vreme raspolazem onako kako ja mislim da to treba da radim i i ako sam ti zahvalan sto brines o meni, nema razloga za to. Inace, bilo bi lepo da pogledas listu ljudi koji su poslali najvise postova, pa da onda pricamo o slobodnom vremenu.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

110_1048.JPG
(43.91 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Tacno tako, to sam i ja rekao ako si uopste procitao sta sam ja napisao i odao sam priznanje Dzajicu za vodjenje kluba u tom teskom vremenu.

To tesko vreme i dalje traje.
Citat
epo od njega sto je sredio stadion i sto navijaci imaju novi toalet, ali ja bih vise voleo da vidim jednog Drulica, Petkovica, Bunjevcevica, Mladenovica, Vidica, na terenu nego sredjeni toalet. Stadion je vec bio sredjen po evropskim standardima, bar onim neophodnim da bi klub mogao da ucestvuje u evro takmicenjima. Poslednje sto je stadion trebao da uradi za to su bile stolice. Svi ti pomocni tereni, toaleti i ostale stvari oko stadiona, sve je to bilo neophodno. Mislim, svaka cast Dzajicu sto je to izgradio sve, ali kao sto si i sam rekao nema dovoljno para, a zna se sta je prioritet kluba, a to je da postize dobre rezultate. Znaci Dzajic je trebao da ulaze pare pre svega u igrace, a to sto je toalet bio los mu niko ne bi zamerio da je Zvezda usla u ligu sampiona. Naprotiv, dobio bi toliko para od iste te lige samipona da bi mogao posle da gradi i toalet i kompleks oko stadiona i ko zna sta sve, a sto je najvaznije mogao bi da zadrzi tim na okupu, sto je glavna boljka Dzajicevog rada.

Citat
A ko je prodao Vidica, Vitakica, Mladenovica, Boskovica, znaci kljucne igrace iz odbrane,s redine terena i napada? Jel to uraido trener ili Dzajic? Ja mislim da je Dzajic. A to sto niko nije hteo da preuzme odgovornost za propast koja je sledila osim Petrovica, to vise ovori o trenerskom umecu Petrovica nego o necem drugom.

A jel tebi mozda kojim slucajem jasno da bez stadiona po propisima uefa, mozes imati i ronalda i rivalda od uefa mozes samo kurac da dobijes.
Da je zvezda usla u ligu sampiona.... da je ljupko u holandiji igrao bunker mozda bi i usla, ovako ... sta je tu dzajic mogao da uradi? Da trci umesto njih? Da zadrzi neke igrace? Vidic je prodat jer su trebale pare i jel je bio povredjen ista prica kao sa drulicem koji je uvaljen i koji se jos uvek nije oporavio od povrede koju vuce 5 godina. Steta je mladenovic ali on je imao mnogo godina i hteo je da ode... vitakic je panj i uvek je to bio, ko i dejan ilic, i time sto je on otisao niko nista nije izgubio.
Dejan Petkovic nece da igra za zvezdu, to je lepo i jasno na tv rekao.
Nebojsa Krupnikovic nece da igra jer se zakacio sa dzajom pre dosta vremena.
Bunjevcevic takodje nikad nije bio nista posebno... bio je ok igrac, bio je najstariji pa je bio kapiten... da je on ostao vidic nikad nista pokazao ne bi jer ne bi ni dobio sansu.
ETC.
Doveden je basta, doveden je jankovic, pre toga i pantelic i jos par igraca... to su za ovdasnje uslove veoma lepa pojacanja, i igraci su stvarno ok, a sto ih dostanic ne uvodi u igru siguran sam da on moze da objasni, meni nije jasno, ali necu da mu se mesam u posao dokle god donosi rezultate.

Citat
Nisu indijanci, ali nisu ni daleko od toga. A pored Abramovica, koji je ulozio pare u strani klub, ni jedan ruski klub nije uradio nesto znacajno u Evropi, bar koliko ja znam

Uradio je dovoljno.
Svake godine imas ili ruse ili ukrajince ili oba u ligi sampiona, i ne prolaze kao glodari bez pobede, ne mogu se meriti sa juveom i milanom, ali imaju sasvim ok rezultate. Da ne pricamo da je za poslednjih 5 godina sve sto vredi odavde otislo tamo, jer vise nemamo kvalitet da igraci idu u italiju, nemacku, spaniju. Francuska je izuzetak, ali njihov klupski fudal je odavno los.

Citat
Licno sam prisustvovao toj utakmici i znam kako je bilo i kako sam prosao, tako da mislim da je vrhunac licemerja da mi pricas ti ili bilo ko drugi ko je pratio utakmicu preko sajta, sta se tamo desavalo. Uostalom evo ti slike pa pogledaj i sam tih "par idiota sa 2 grama mozga" koji su svi do jednog okrenuti prema galeriji i od kojih Dzajica brani zandarmerija. Naravno to je samo bezazleni pocetak, koji se kasnije razvio u opste malcenje zandarmerije, pre svega ljudi sa severa upravo, o kojima i pricas, pa onda malo ispred stadiona, pa onda malo u Ljutice Bogdana, sve do bolnice gore Dragise Misovic. Da li sam spomenuo da je bilo gumenih metaka, sitih onih koji su Milanu Vasicu razneli poa lica. I tako je predsednik kluba sebe odbranio od "par idiota sa 2 grama mozga"

Ti si prisustvovao toj, ja ostalih 50 koje je zvezda igrala u evropi... mlacenja i gumenih metaka i prozivki je uvek bilo... ubadanja nozevima i sl... pa sta sad? To je sastavni deo fudbala. I Zecevica isto tako hoce da lincuju a igraju i ligu kupa uefa i igrali su ligu sampiona.
Da su ozbiljno hteli da naude dzajicu naudili bi mu, kao sto je to uvek pre bilo kome god je trebalo da se dogodi.
Citat
Ko je i kada napadao Muslina?

U prvom trenerskom mandatu, kad je izostavio pjanu iz ekipe ceo sever mu je konstantno na ligaskim utakmicama jebo mater a on je uz prisustvo policije dolazio i odlazio sa treninga.

Citat
Pa ja ne znam onda koji su to vanzemaljci koji su bili to vece sa mnom na stadion, kada su svi do jednog vikali Dzajo odlazi i jedan je Slvaoljub Muslin? Verovatno su to neki strani placenici i domaci izdajnici? Zvezda se niej raspala, ali nije nista ni napravila od raspada bivse Juge. To sto radi Zvezda je Sizifov posao. Znaci oni se muce, igraju godinu dana da bi osvojili prvenstvo i da bi ustvari polozili prijemni za igranje kvalifikacija u ligi sampiona i onda dodje neki psv, zenit i izgazi nas k'o decu na livadi i onda opet sve iz pocetka. Mislim kapiram ja da se to desava i jacim klubovima, ali tu se desava jednom, drugi put, a treci put ne ili se menja onaj ko to ne moze da uradi i daje se sansa nekome ko to moze da proba. Pa ako jedan Real, Lacio, Roma i klubovi slicni njima, mogu da menjaju svoje predsednike i cak vlasnike klubova, zasto to ne bi mogla i Zvezda? Nije valda Zvezda veca od svih njih?

Jesi cuo nekad za psihologiju mase?
Znas kako pocinje masovna tuca?
Jedan idiot udari drugog idiota i onda svi lancano krenu po modelu kud svi turci tu i mali mujo.
Sever je suvereno vikao i:
Musline odlazi
Ni seselja a ni draskovica mi smo vojska dragana dzajica
Delije delije ajmo svi u glas slobodan milosevic navija za nas [96-97 godina]
Spasi srbiju i ubi se slobodane...

I jel ti to nesto govori.
Pusti takve situacije.
I meni je delovalo kad sam gledao 5. oktobar kako je to ceo narod hteo da napravi revoluciju... a u sutini je to bilo 3% fanatika koji su kasnije uspeli da povuku 30-40% na ulice

Citat
a ne znam sta to znaci egal sa evropom? Ja kada bih sa 10 svojih drugova izasao da igram protiv psv-a, ne verujem da bi prijmili vise od 5 golova. Pa kakav je to onda egal?

Procitaj ponovo recenicu koju sam napisao. Vidis ono BILI? Vidis da se odnosi na bivsu jugu? Ne dopire do mozga?
p.s. Ti i tvoji drugari nikad necete doziveti da izadjete, a da izadjete usrali bi se ko sto su se i ovi usrali i ne bi trepluli da vam zabiju dvocifreno.

Citat
Pa bas zato sto su ljudi ginuli za Zvezdu i sto ima toliko mnogo ljudi koji vole tu zvezdu vise nego bilo sta, valjda su svi ti ljudi zasluzli da ih ista ta Zvezda po nekada i obraduje. Kada je Zvezda psolednji put obradovala svoje navijace, nekim dobrim rezultatom, ako pod dobrim rezlutatom ne smatras pobedu protiv grobara, sto je opet vise emotivna pobeda nego pobeda koja stvarno nesto vredi. A to da li sam ja zaradio neki dinar ili ne, ne znam kakve veze ima sa ovom temom? Takodje ne znam otkud ti znas da li sam ja i koliko dinara u svom zviotu zaradio. Trece, uvek sam mrzeo taj komunisticki nacin razmisljanja na kome je Sloba jezdio 10 godina, kao nisam ja dobar, ali ovi drugi su jos gori. Pa bas mene briga ko je na celu kluba, da li je to Dzajic ili neko drugi. On jednostavno mora da ima rezultate. Ako ima rezlutate dobro je dosao, ako nema, dovidjenja i prijatno i to je to. Nema spavanja na lovorikama, nema zivljenja od stare slave. Kao sto je Djindjic svojevremeno govorio, sto sam vec pisao negde " I guske su spasile Rim, pa nisu postale senatori". Znaci Dzajic to sto je uradio, uradio i super, ali ne mzoe sada zbog toga da zasedne dozivotno Zvezdi na grbacu a da pritom nema nikakav rezultat.

Ima apsolutno veze sa temom. Ko o cemu kurva o postenju.
Odakle tebi pravo da kritikujes nekog ko hrani toliko ljudi o tome kako radi.
Nigde nije ukrao da ih nahrani, mozda to nije savrseno uradio sve, ali je uspeo, a to se broji.
Imao sam pre nekog vremena poznanicu koju je u 25 godina ostavio muz sa dvoje dece, bez krova na glavom i sa platom od 8 000 din. Devojka je radila 2 posla i spavala sa odredjenim ljudima za novac. Jel ona kurva? Ona je majka koja je svojoj deci obezbedila da mogu da prezive i da zive i bez tog bezobzirnog skota.. i ko sam ja da joj serem? ko je bilo ko? Uradila je to na jedini moguci nacin... da li to meni smeta? Zar je bitno? Smeta i njoj, verovatno se prevrce i ne moze da spava, ali je nasla nacin da ta deca imaju koliko toliko normalno detinjstvo.
Sloba je dokazao da on nije dobar, ali da su svi drugi bolji.
Kostunica u kog smo se kleli ne da nije u stanju da vodi drzavu, covek nije u stanju ni ko bibliotekar da radi.
Jedini koji je u toj celoj gomili idiota imao neku energiju i harizmu bio je djiki, a posto njega nema, 5. oktobar kao da nije ni bio.
Gledajuci ponasanje ovih danas, sve vise zalim sto je sloba u hagu.
Citat
Ja kada budem imao platu kao Dzajic, kada budem gradio od Zvezde vilu na Dedinju, onda cu razbijati glavu ko moze da dodje i ko ce da dovede sponzore. Ovako, ja sam samo jedan navijac koji zeli najbolje Zvezdi i ja samo znam da ljudi koji su trenutno tu ne mogu to da mi obezbede i zato hocu promene. Isto tako ako dodje bilo ko, pa cak i Muslin i ako ne bu de imao rezultata, mora da ide, nema veze ko je. Drugo ako iko ne zna da dovede sponzore onda je to Dzajic. Pa jer ti rekao zrenjaninac da pre par sezona Zvezda nije imala sponzora na dresu? Pa jer to nije sramota? Jer ti znas da su nasi glavni sponzori zika slika i rex kafa, za koju nikada nisam ni cuo osim na stadionu. Pa jesu to sponzori za jedan ozbiljan klub sa evropskim afinitetima?

Zvezda je svega u par utakmica bila bez sponzora na dresu.
Zika slika i kafa rex nisu glavni sponzori, oni su samo platili reklamu pred pocetak utakmice.
Glavni sponzori su Adidas, Sharp i Wiener Stadtiche.

Citat
Ti mesas ono sto bilo i ono sto je sada. Pa Zika Andjelkovic jeste u ds, ali neces mi valjda reci da ds daje pare za kk ili tako nesto?  Pa to je smesno. To sto ti pricas i sa cime se ja slazem je da su ljudi poput Dacica i ekipe upropastili nas sport, ali oni su tu bili trutovi koji nista nisu radili i koji su samo uzimali i upropascavali. Pa kada je Partizan bio organizovan kao sada Zvezda i ako su bili i Dacic i ekipa u njoj? A Andjelkovic je rekao i ja mu verujem da ce da ode ako promena trenera ne donese rezultate.

Nije ni dacic davao pare, nije poenta u parama, poenta je u vlasti. Kad imas vlast, pare ti ne trebaju. Svi znamo da je zika pauk kriv sto pola juge igra jadransku.
Citat
Mislim da je nepristojno "gledati u tudji tanjir" i komentarisati tudji zivot. Ja svoje vreme raspolazem onako kako ja mislim da to treba da radim i i ako sam ti zahvalan sto brines o meni, nema razloga za to. Inace, bilo bi lepo da pogledas listu ljudi koji su poslali najvise postova, pa da onda pricamo o slobodnom vremenu.

A da pogledamo konto u banci i to koliko je ko spavao?
A da krenemo sa rezonom da je ovo ipak moj sajt i da je prirodno da na njemu provodim dosta vremena?
A?
To uopste nije niti tema, niti je bitno.
Ne provodim ja mnogo vise vremena online od tebe poslednjih mesec dana, samo ja za razliku od tebe od pocetka pisem.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat
To tesko vreme i dalje traje.


Od 2000-te godine od kada "traje i dalje to tesko vreme" grobari su doveli Mateusa, Taribo Vesta, gomilu bivsih iskusnih igraca, igrali ligu sampiona, uzeli ogromne pare od toga, igraju sada ligu kupa uefa i kako stoje stvari mozda ce i da prodju prvi deo takmicenja. Da li smo mi bili u istim uslovima kao i oni od 2000-te? Ja mislim da jesmo. Pa zasto onda u istoj sezoni kada oni dovedu Mirkovica, Cirica, Sasu Ilica, Ivana Tomica pri cemu imaju perspektivne mlade igrace kao sto su Vukcevic, Radovic i ostali, mi prodamo sve igrace koji neste vrede i dovedemo Bastu i ekipu iz juniorskog pogona kluba da igra ligu sampiona gde igra svetski krem? Pa da li svako ko je gledao sve utakmice lige sampiona na tv-u moze da pretpostavi da je potez samoubice. Pa jesu i grobarima otisli kljucni igraci i njima su trebale pare, kao i nama i ako su oni zaradili mnogo vise od nas jer su igrali ligu sampiona pa su prodali Ivica i ostale kljucene igrace i svi su tada mislili da su oni pukli, ali oni su pokazali pragmaticnost, snalazljivost, sposobnost ljudi koji upravljaju klubom da ostanu dosledni zadatku. Zato oni sada igraju ligu kupa uefa, mlate pare i bas ih briga, a mi se natezemo da li je Dzajic nesto osovjio pre ko zna koliko ogidna ili ne. I grobarima i pored svega sto su uradili opet vicu uprava napolje. Znaci oni ni sa ovime nisu zadovoljni i teraju sojvu upravu, a mi svoju branimo i ako je klub doziveo najveci debakl u svojoj istoriji. Gde je tu logika? Da li smo mi mazohisti?

Citat
A jel tebi mozda kojim slucajem jasno da bez stadiona po propisima uefa, mozes imati i ronalda i rivalda od uefa mozes samo kurac da dobijes.


Opet ne citas sta ja pisem a kometarises to sto nisi procitao. Uefa trazi da stadion ima sedista, elektronski semafor, reflektore. Zvezda to vec ima i to je postavljeno jos mnogo ranije, ne ove sezone. Sve ostalo sto je Dzajic sada radio, pocev od famoznog wc-a pa do ostalih pratecih objekata oko stadiona uefa nije trazila. To jeste dobro sto je on uradio ali to nije prioritet. Sta mislis da li bi 99% navijaca vise volelo da Zvezda ima dobre igrace i postize dobre rezultate, cime bi zaradjivala i pare ili da gradi komplekse oko stadiona, kojima ni jedan navijac ne moze ni da pridje, u kojima ce igraci uzivati u izobilju, a da pritom klub puca sa petardama u Evropi? Ja mislim da je odgovor jasan i da bi svi zeleli ovo drugo.

Citat
Da je zvezda usla u ligu sampiona.... da je ljupko u holandiji igrao bunker mozda bi i usla, ovako ...


Pa jesi ti gledao tu utakmicu? Pa zar nije igrao neki skoro bunker. Koliko napadaca je bilo u Holandiji? Samo Pantelic, a sredina nikakva, nije ni jednu loptu imao. Dobro Zigic se povredio, ali sto nije uveo nekog drugog napadaca? Zvezda jednostavno nije imala sanse protiv PSV-a i protiv i jednog ozbiljnog evrposkog kluba.

Citat
sta je tu dzajic mogao da uradi? Da trci umesto njih? Da zadrzi neke igrace?


Dzajic nije mogao da trci. Dzajic je tebao da napravi tim dostojan kvalifikacija za ligu sampiona. On to nije uradio, doveo je klince koji nikada nisu igrali ni prvoligasku utakmicu, a ne utakmicu lige sampiona i rezultat je bio ocekivan.

Citat
Vidic je prodat jer su trebale pare i jel je bio povredjen ista prica kao sa drulicem koji je uvaljen i koji se jos uvek nije oporavio od povrede koju vuce 5 godina. Steta je mladenovic ali on je imao mnogo godina i hteo je da ode... vitakic je panj i uvek je to bio, ko i dejan ilic, i time sto je on otisao niko nista nije izgubio.
Dejan Petkovic nece da igra za zvezdu, to je lepo i jasno na tv rekao.
Nebojsa Krupnikovic nece da igra jer se zakacio sa dzajom pre dosta vremena.
Bunjevcevic takodje nikad nije bio nista posebno... bio je ok igrac, bio je najstariji pa je bio kapiten... da je on ostao vidic nikad nista pokazao ne bi jer ne bi ni dobio sansu.
ETC.


Dobro, necu ovo da komentarisem, jer sam vec pricao. Ja tvrdim da da je bilo malo vise umeca u vodjenju kluba, bar pola ovih igraca bi bilo u klubu, a sa njima i ako nisu neki svetski krem Zvezda ne bi prosla ovako kako je   prosla.


Citat
Doveden je basta, doveden je jankovic, pre toga i pantelic i jos par igraca... to su za ovdasnje uslove veoma lepa pojacanja, i igraci su stvarno ok, a sto ih dostanic ne uvodi u igru siguran sam da on moze da objasni, meni nije jasno, ali necu da mu se mesam u posao dokle god donosi rezultate.



Sacu ti reci nesto sto ti neces mozda verovati, ali ja c uti reci, pa ti odluci da li ce s verovati ili ne. Prosle sezone kada su Basta, Jankovic i ekipa igrali u juniorskom pogonu kluba, posto je jedan tip iz mog kraja direktor terena, odgovoran je za postavljanje trave, odrzavanje it ako dalje, pitao je ove momke iz mog kraja koji igraju fudbal amaterski, totalno neorganizovano, jednostavno skupe se u skolskom dvoristu i igraju, nsita posebno, da li bi oni hteli da igraju sa nekim mocima iz juniorskog tima Zvezde, neki BAsta, Jankovic i tako dalje. I oni su to odbili jer nisu hteli da igraju sa decom. A ovi klinci su hteli da igraju sa njima jer otprilike niko od odraslih nece da igra fudbal sa njima. Smiley I onda ti isti klinci sledece sezone dolaze u prvi tip Zvezde i igraju kvalifikacije za ligu sampiona. Zasto dolaze? Zato sto su igraci sa njihovih pozicija prodati. Ko ih je prodao? Dzajic. Ko je kriv? Dzajic.

Citat
Uradio je dovoljno.
Svake godine imas ili ruse ili ukrajince ili oba u ligi sampiona, i ne prolaze kao glodari bez pobede, ne mogu se meriti sa juveom i milanom, ali imaju sasvim ok rezultate.


Dinamo Kijev je primer klubak akv bi mi mogli da budemo da ima malo pameti u klubu. To je Muslin jednom prilikom i rekao. Da se ne prodaju igraci i da se vodi malo pragmaticnije klubska politika, Zvezda mozda ne bi osvojila ligu sampiona, ali bi bila njen redovni ucesnik, kao Dinamo Kijev. Upravo tako je izjavio i ja mislim da je u pravu. OStali klubovi, ruski nikakav rezultat nisu ostvarili. Dobro, kvalifikuje se skoro svake sezone neki ruski klub, ali to je sve, nista dalje ne urade.

Citat
Da ne pricamo da je za poslednjih 5 godina sve sto vredi odavde otislo tamo, jer vise nemamo kvalitet da igraci idu u italiju, nemacku, spaniju. Francuska je izuzetak, ali njihov klupski fudal je odavno los.


Pa o tome ti i pricam. Nemam kvalitet pa idu igraci u neke leve ruske klubove. Gde su isli pre igraci? Gde su igrali Sekularac i ekipa kada Dzajic jos nije ni igrao fudbal, a ne vodio klub? Pa kako je Zvezda tada funkcionisala bez el grande Dzajica? Uostalom sta mislis kako bi isti taj Dzajic koji je postao legenda fudbala i jedan od najboljih fudbalera svih vremena prosao da su ga kao sto to on sada radi prodali nekom ruskom klubu sa 18 godina? Zavrsio bi kao sto zavrsavaju i svi ostali igraci koje on sada prodaje. Zavrsio bi tako sto bi ga pojeo mrak. Uostalom cak i u pocetku dok je radio svoj posao kako treba su dosli svi ovi igraci koji su osvojili ligu sampiona i koji i dan danas zare i pale Evropom. Gde su otisli Mihajlovic, Jugovic, Piksi i ostali? Da nisu otisli u ruske klubove mozda? Ne, otisli su u elitne evropske klubove. A pogledaj sada, smatra se uspehom ako nekog uspeju da uvale nekim rusima.

Citat
Ti si prisustvovao toj, ja ostalih 50 koje je zvezda igrala u evropi... mlacenja i gumenih metaka i prozivki je uvek bilo... ubadanja nozevima i sl... pa sta sad? To je sastavni deo fudbala.


E pa ti si stvarno onda neki vunderkind. Meni nije jasno kada si ti poceo da ides na utakmice, kada si sa 19 godina uspeo da ides na 50 utakmica koje je Zvezda igrala u Evropi, kada vecina ljudi na toliko utakmica ne ode za ceo zivot. Imam ja jednog druga koji je neki vodja navijaca, pa cu bas da vidim, da li je nekada cuo za tebe.

Citat
I Zecevica isto tako hoce da lincuju a igraju i ligu kupa uefa i igrali su ligu sampiona.


Ovo sam vec komentarisao. Sam sebi uskaces u usta.

Citat
Da su ozbiljno hteli da naude dzajicu naudili bi mu, kao sto je to uvek pre bilo kome god je trebalo da se dogodi.


Nisi bio tamo. Bilo ih je skoro koliko i navijaca, tako da pored svih oklopa i ostalog navijaci su bili obicni glineni golubovi, a simptomaticno je da su se pojavili upravo kada su poceli da prozivaju Dzajica i kada je on otisao iz galerije.

Citat
U prvom trenerskom mandatu, kad je izostavio pjanu iz ekipe ceo sever mu je konstantno na ligaskim utakmicama jebo mater a on je uz prisustvo policije dolazio i odlazio sa treninga.


Pa jej pogresio? Jel osovjio dva puta duplu krunu? A gde je sada taj Pjanovic? Tamo je otisao koliko i vredi.

Citat
Jesi cuo nekad za psihologiju mase?
Znas kako pocinje masovna tuca?
Jedan idiot udari drugog idiota i onda svi lancano krenu po modelu kud svi turci tu i mali mujo.


Znam ja sta je psihologija mase. Ali ovde nije jedan idiot udario drugog, nego je nekoliko hiljada "idiota" htela da lincuje jednog "sveca", a posle je taj "svetac" pustio zandarmeriju na te "idiote", koji su im *ebali kevu.

Citat
Sever je suvereno vikao i:
Musline odlazi
Ni seselja a ni draskovica mi smo vojska dragana dzajica
Delije delije ajmo svi u glas slobodan milosevic navija za nas [96-97 godina]
Spasi srbiju i ubi se slobodane...

I jel ti to nesto govori.
Pusti takve situacije.


Ma daaaaj molim te, pa gde je ovome kraj? Smiley Sever podrzavao Milosevica? Smiley Pa to je nesto najgluplje sto sam ikada u svom zivotu cuo. Ja znam samo da su vikali spaasi srbiju i ubi se slobodane i da su vikali spasi nas iz ove ludnice kostunice, ostalno ja nisam cuo, a bio sam na dosta utakmica. Ko je to i gde vikao ja nemam pojma, ali delije nisu.

Citat
I meni je delovalo kad sam gledao 5. oktobar kako je to ceo narod hteo da napravi revoluciju... a u sutini je to bilo 3% fanatika koji su kasnije uspeli da povuku 30-40% na ulice


Ajde evo ja cu sa tobom i nacicemo jos 100 ljudi da izadjemo na ulicu i da izvedemo 1000000 ljudi na ulicu i prtom ih nateramo da izvrse revoluciju. Ako uspemo u tome, evo ja cu biti buduci predsednik vlade, a ti uzmi sta hoces.

Citat
Procitaj ponovo recenicu koju sam napisao. Vidis ono BILI? Vidis da se odnosi na bivsu jugu? Ne dopire do mozga?
p.s. Ti i tvoji drugari nikad necete doziveti da izadjete, a da izadjete usrali bi se ko sto su se i ovi usrali i ne bi trepluli da vam zabiju dvocifreno.


A kada je bila bivsa juga? Pre koliko je to godina iblo? Pa sta je od tada do sada bilo? Gde su rezultati? A ja i moji drugari kada bi primali pare koje primaju ove primadone koje sada igraju, ne da se nebi usrali nego bi grizli za noge protivnicke igrace ako treba i ako ne bi dali, sigurno nebi primili 5 golova.

Citat
Ima apsolutno veze sa temom. Ko o cemu kurva o postenju.
Odakle tebi pravo da kritikujes nekog ko hrani toliko ljudi o tome kako radi.
Nigde nije ukrao da ih nahrani, mozda to nije savrseno uradio sve, ali je uspeo, a to se broji.


Odakle mi pravo? Smiley Pa odatle sto sam ja navijac. Ja sam taj koji iz svog dzepa daje pare, a da pritom ne dobija nista i to bas nista. Znaci trebao bih da dobijem neko zadovoljstvo, bar po nekad, a ja za te pare od kojih Dzajic gradi svoju vilu na Dedinju, dobijam batine od zandarmerije i ako nikome nista nisam skrivio i ako sam dosao sa najboljom namerom i zato sto volim svoj klub. Sta je uspeo Dzajic? Smiley Pa nije to sirotiste, pa da on hrani gladne ljude. To je fudbalski klub. Smiley

Citat
Imao sam pre nekog vremena poznanicu koju je u 25 godina ostavio muz sa dvoje dece, bez krova na glavom i sa platom od 8 000 din. Devojka je radila 2 posla i spavala sa odredjenim ljudima za novac. Jel ona kurva? Ona je majka koja je svojoj deci obezbedila da mogu da prezive i da zive i bez tog bezobzirnog skota.. i ko sam ja da joj serem? ko je bilo ko? Uradila je to na jedini moguci nacin... da li to meni smeta? Zar je bitno? Smeta i njoj, verovatno se prevrce i ne moze da spava, ali je nasla nacin da ta deca imaju koliko toliko normalno detinjstvo.


Ovo ne kapiram zasto si napisao, ali ajde cisto da kazem da je ovo teska sudbina te zene i da nemam nista da joj zamerim.

Citat
Sloba je dokazao da on nije dobar, ali da su svi drugi bolji.


Hate to say I told you so. Smile

Citat
Kostunica u kog smo se kleli ne da nije u stanju da vodi drzavu, covek nije u stanju ni ko bibliotekar da radi.
Jedini koji je u toj celoj gomili idiota imao neku energiju i harizmu bio je djiki, a posto njega nema, 5. oktobar kao da nije ni bio.
Gledajuci ponasanje ovih danas, sve vise zalim sto je sloba u hagu.


Opet ne znam kakve to veze ima sa temom, ali dobro. Ja se nisam nikada kleo u Kostunicu. On je meni uvek bio samo nuzno zlo koje treba iskoristiti da bi se smenilo drugo nuzno zlo, mnogo vece od ovog prvog. Tu sam pre svih i neizmerno cenio Djindjica, ostali su svi obicna boranija.

Citat
Zvezda je svega u par utakmica bila bez sponzora na dresu.
Zika slika i kafa rex nisu glavni sponzori, oni su samo platili reklamu pred pocetak utakmice.
Glavni sponzori su Adidas, Sharp i Wiener Stadtiche.


Dorbo to sam rekao onako iz zezanja. Znam da nisu sponzori. Ali skoro da jesu jer se narocito zika slika reklamira vec ko zna koliko godina. Tesko da bi mogao da se reklamira u jednom ozbiljnom klubu jer bi mu trebalo mnogo vise para, to mu dodje kao neki laknus papir za stanje u klubu, kada vidis ko se sve reklamira.

Citat
Nije ni dacic davao pare, nije poenta u parama, poenta je u vlasti. Kad imas vlast, pare ti ne trebaju. Svi znamo da je zika pauk kriv sto pola juge igra jadransku.


Pa sta kad imas vlast? Hoce da ti igra Sejkil O Nil zato sto imas vlast? Ne verujem u to. Vlast ako krade pare moze da bude odgovoran za stanje u klubu, a ds i zika to ne rade. Naprotiv, Zika je doveo parking servis kao jednog od sponzora zvezde zato sto voli zvezdu a nema nikakave koristi od toga.

Citat
A da pogledamo konto u banci i to koliko je ko spavao?
A da krenemo sa rezonom da je ovo ipak moj sajt i da je prirodno da na njemu provodim dosta vremena?
A?
To uopste nije niti tema, niti je bitno.
Ne provodim ja mnogo vise vremena online od tebe poslednjih mesec dana, samo ja za razliku od tebe od pocetka pisem.


Ja dnevno provodim, po 30-60 minuta na kompu. Ti mislis da provodim vise, zato sto se kacim po minut dva, samo da skinem mail i eventualno procitam neki post, u vise navrata, ne visim po ceo dan na netu. Ti si ti, ja sam ja. Ti si izabrao svoj put i poceo da zaradjujes od malih nogu. Da budem iskren ne znam tacno kako i sta radis, ali koliko sam shvatio nemas neku skolu vec ucis ono sto mislis da ce ti trebati i rdis poslove od danas do sutra. Ako gresim izvini. To je super za tebe sada. Ali ja sam drugacija osoba. Ja volim u zivotu sigurnost. Znaci ja studiram stomatologiju i ne zaradjujem pare, moji me izdrzavaju i nije me sramota zbog toga, jer studiram jedan od najtezih fakulteta i znam da imam sigurnu buducnost sa njim, cak i ovde, a o inostranstvu i da ne pricam. Zato ja kada zavrsim faks, moci cu da kazem da imam obezbedjenu egzistenciju, a veoma verovatno i veoma lepu buducnost. Za tebe to ne bih mogao da kazem, jer to sto ti radis je dobro za tebe sada, ali ni ti ni niko tebi ne moze da kaze da li ces i dokle moci tako da radis.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jadno je ovo.
Necu da pricam dalje jer mrzim ljude koji su takvi.
Pljujes po pjani a kleo si se u njega kao i ja, pljujes po dzaji a i u njega si se do juce kleo, mazis muslina a do juce si ga pljuvao...
Nije vredno truda.
Kad budes rekao nesto konkretno i vredno komentarisanja dobices odgovor, ovo je sve mlacenje prazne slame koje samo trosi vreme a ne donosi nista dobro.

p.s. Sever se kleo u milosevica kad je bio rat, kao sto se i narod kleo u njega, samo je tvoje secanje mnogo kratko. Ko sto su se kleli u sve koje su posle pljuvali.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa i ja mislim da je glupo, ali eto stalo mi dajes povoda da ti odgovaram. Samo par sitnica:

- Nisam se niakda kleo ni u koga, to nije moj stil
- Nisam nikada voleo preterano Pjanovica. Trpeo sam ga samo jer nismo imali boljeg, a bio sam srecan kada je otisao vise nego kada je dosao.
- Nisam se kleo ni u Dzaju, jer kada je on osovjio ls, ja nisam znao nis ta je fudbal, a posle toga mi nije dao nikakav razlog da se kunem u njega.
- Za Muslina niakda nisam cuo dok nije dosao u Zvezdu, a svojims tavom i pre svega rezultatima me je odusevio. U njega se takodj ene kunem, vec coveka jednsotavno cenim i mislim da bi bio najbolji za klub.

Ja znam da je sever uvek bio opoziciono orijentisan i da nikada nisu nikoga propagirali, osim to sa slobom gde su ga pozivali da se ubije i kostunicom gde su ga pozivali da spasi Srbiju, to je sve. Kazem opet, ne mogu da zamislim da sever ili bilo ko u Zvezdi podrzava Milosevica ili da ga je ikada podrzavao, ako nista drugo onda zato sto je jedna od najcescih pesama na severu sprem'te se sprem'te cetnici, a to bas nije pesma kojom se podrzava Milosevic.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sloba je bio opozicija hrvatima... a to je u tom trenutku bila najveca opozicija.
Spremte se spremte je nacionalisticka, a sloba je bio ikona nacionalizma.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ne znam na koji period mislis. Ja znam da od kada ja idem na utakmice, to nisam nikada cuo. Znam takodje da na severu slobu vole isto koliko i hasima tacija. Mozda neke tamo godine kada je rat poceo, mozda je neko odvalio nesto, ali o tome ne znam jer nisam tada bio dovoljno odrastao da bih isao na utakmice. Inace Sloba je bio komunista, partizan, nacionalista, sve sto je trebalo samo da ostane na vlasti. Mozda je tada bio cetnik, jer je to bilo in, ne znam. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Biti chetnik je uvek IN
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.142 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.