Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dvojica novih direktora u Zvezdi  (Pročitano 3680 puta)
30. Dec 2004, 00:28:14
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dvojica novih direktora u Zvezdi

Na sednici Upravnog odbora FK Crvena zvezda održanoj u utorak uveče, izabrana su dvojica novih direktora. Zoran Avramović, dosadašnji direktor marketinga, izabran je za izvršnog direktora, dok će nekadašnji igrač "crveno-belih", Goran Đorović, biti direktor omladinske škole.

Upravni odbor je jedva imao kvorum, a kako je novinarima rekao Milan Vujin, potpredsednik kluba, jedna odluka o imenovanju nije bila jednoglasna.

(02. May 2007, 21:33:16)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
super ... za Djoru mi je drago ... ali jos da dovedemo tatu od Bisevca ili strica od Miladinovica pa Dzajinog sestrica .... i eto AD CZ ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Djora je bio dobar igrac i deluje mi kao dobar covek, a pored toga je i dosta smiren i strpljiv covek, bar tako deluje, tako da mislim da je to dobro. Ovaj Avramovic mi se nesto ne svidja. Nekako mi deluje suvise mutan tip.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mozda je mutan, ali zbog njegovog crvena zvezda marketinga klub prezivljava.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
aha
idi SF pogledaj web fc zvezda ... svaka mu cast na marketingu .... i gde mozes da kupis Zvezdin original dres ????? ali ORIGINAL ???
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Konkretno, sta fali sajtu zvezde?
Ne kazem da ne bi mogao biti bolji, ali sve u svoje vreme.
Mozes da kupis dres u prodavnici proizvodjaca.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Uze mi rec iz usta. Pazi situaciju. Dosao meni proslog leta brat iz Nemacke i decko posto je veliki zvezdas hoce da kupi original Zvezdin dres. Razmisljam ja, gde bi normalan covek prvo otisao da kupi dres? Shvatim da bi to moglo da se obavi na stadionu. Odemo mi na stadion u red star shop, kad ono prodaju dresove, ali ne original. Smile  Imaju sa nekom drugom reklamom i sta ja znam, uglavnom ne original Zvezdine dresove. Onda me oni posalju odatle u Kralja Milana u red star shop, da kupim tamo dres. Odemo mi tamo, kad ono kazu meni tamo kako oni prodaju samo kosarkaske dresove i kako mogu da vidim na stadionu. Smile  Onda ja ispricam da sam tamo vec bio, a ona mi kaze, ali onako u poverenju, znas, prica se kako ima original dresova u adidasovom butiku pored zvanicnog red star shop-a na stadionu.  Odemo mi tamo i stvarno, ostalo jos par dresova. Kupili smo jedan.

I onda, vracamo se mi kuci i mene brat koji je imao tu srecu da nije ovde odrastao i da nije ovde rodjen, pita, a kako vi to nemate dresove na stadionu? E ajde sada ti budi tako pametan pa reci sta sam treba da mu odgovorim? Da ih nema zbog situacije na bliskom istoku ili sta? Smile Pa cekaj, ako ne mogu da nateraju ljude da im dolaze na utakmice, ako moraju da prodaju svakog igraca koji da jedan gol, ako moraju da naredjuju zandarmeriji da mlati svoje navijace, pa zar ne mogu da obezbede da jedan obican dres moze da se kupi u zvanicnoj radnji na stadionu? Pa gde da ga kupim ako ne tamo? Smile Pa jer to dobar marketing? Smile I don't think so. Uostalom zasto uvek u ovom mom Beogradu, moraju neki indijanci da mi budu sefovi, direktori i tako dalje. Zar pored svih marketing strucnjaka, koji bi se sigurno, bar veliki deo njih, otimali da budu u Crvenoj Zvezdi, meni treba da dolazi neki tamo Bosanas, sa uzasnim Bosanskim naglaskom i svojim uzasnim bosanskim navikama, da mi bude marketing menadzer. U Beogradu sve sami crnogorci, bosanci, indijanci, svega ima, samo Beogradjana nema, a i ako ih ima oni su neki marginalci i bave se nekim levi stvarima.

A taj covek mi stvarno deluje mutno. Plus, njega je tukao Kusturica, nemam pojma zasto, ali ne verujem da ga je tukao bez razloga. Onda prilikom onog istorijskog predstavljanja novinarima poslovanja, falilo je sitnih 1 000 000 eu, za koje niko ne zna gde su, ili mozda gosposdin Avramovic to zna? Onda covek jedino sto je uradio, je organizovao akciju ja sam zvezdas, koja kakav je efekat imala i sta je uospte trebala da znaci, ja nemam pojma. Jer to sto su oni trosili pare i isli od skole do skole, sigurno nece naterati decu da navijaju za Zvezdu, ako oni to nece, a jos manje da dodju nastadion sto je valjda trebalo da bude posledica te kacije. Onda pustali su klince sa roditlejima na istok, sto je ok potez, ali opet, realno koji klinac ce sa 6-7 goidna da ide na utakmicu? Nijedan, naravno. A cale i keva ce da ga vode dok je besplatno, odnosno dok ne poraste. Zato generalno ta akcija mozda nije bila losa, ali opet potroseno je para, a efekat je mislim minimalan. Koje su druge zasluge gospodina Avramovica, koje su ga preporucile za mesto koje je upravo dobio u Zvezdi, meni nije poznato.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Tebi ne dopire do mozga da je to trenutno najbolje sto ima, i ako hoces da mu seres a seres mu moras ponuditi bolje. I abramovic je lopina, i berluskoni je lopina i zecevic je lopina.. pa? klub je preziveo zar ne?
Imas bolje resenje? Kazi ga ne lupaj opet u prazno, nema svrhe.
I ne ocenjuj ljude po tome da li su iz bosne ili srbijanci, to je apsolutno nebitno.
I pancev i prosinecki i savicevic i najdoski i belodedic su bili cisti srbi, pa?
Selektor engleske reprezentacije je svedjanin i niko ne sme da mu nista kaze.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Zvezda je vrh u svakom smislu. Kako u pogledu znacaja i uticaja koji ima u zemlji, tako i u finansijskom smislu, odnosno svako ko tamo radi moze racunati na vise nego dobru zaradu. Ako smo ovo apsolvirali, onda mozemo zakljuciti da nema nikakvih prepreka da bilo ko bude bilo sta u Zvezdi, pa tako i marketing menadzer. E sada, ako znamo da jedno 80% studenata u poslednjih 5 i vise godina studira neku vrstu menadzmenta, ja se pitam da li je moguce da medju svim tim hiljadama ljudi nepostoji ni jedan strucnjak dovoljno dobar da bude u Zvezdi, nego je potrebno da se taj strucnjak dovodi iz Bosne? Znaci ima stotine ljudi koji su sigurno bolji strucnjaci za marketing nego Avramovic, a ostali ako nisu bolji, sigurno nisu ni losiji nego sto je to on, tako da mi i dalje nije jasno zasto je bas on dosao tu gde je dosao. Pretostavljam da je u pitanju isti kriterijum po kome su birani i clanovi upravnog odbora, kao i igraci koji trenutno igraju u Zvezdi odnosno rodbinsko prijateljske veze, a gde je to dovelo, imali smo priliku da vidimo i sami, a neki od nas to i osete na sovjoj kozi.

Meni ne smetaju Bosanci tek tako. Smeta mi to gledam oko sebe ljude, koji su rodjeni u ovom gradu, koji si kulturni, obrazovani, pametni, strucni i koji ostaju na dnu zato sto nema ko da ih gura, a onda neki jagnjo-jedci iz nekih pasivnih krajeva dolaze i postaju neko i nesto pri cemu niko ziv ne zna zasto to moraju biti bas oni. Ajde budi iskren pa reci koliko ljudi na rukovodecim polozajima su Srbi, a koliko njih su neki Bosanci, Crnogorci i svi ostali?

Crvena Zvezda je pre svega BEOGRADSKI klub. Znaci Beogradjani su tu ZAKON. Ostali mogu da dodju tu samo ako se sve ostalo iscrpi i to samo kada nauce da pricaju bez da zavijaju, nauce da se ponasaju i pocnu bar da lice na Beogradjane. A ne obrnuto, da Beogradjani dobijaju sansu, samo kada se svi ostali indijanci tu izredjaju i useru sve sto usrati moze. Znaci nek ide tamo da bude menadzer u Leotaru, pa nek radi sta hoce, to me ne zanima. Ali necu da mi dolazi ovde u moj grad i moju zemlju i da mi usere klub koji mi toliko znacim pritom mi neobezbedjujuci ni dres da mogu da kupim.

Jos nesto. Moj drug je pre par godina otisao  u Italiju. Zaposlio se u jednoj piceriji i trebao je da dobije radnu dozvolu. Medjutim u medjuvremenu na predlog Berluskonija, donesen je zakon o strancima, po kome na odredjeno radno mesto mogu da konkurisu stranci SAMO kada se zaposle SVE ITALIJANI tu. I tako je on lepo izvisi i sada radi na crno i trese se kad god neko udje u piceriju. Ako Italija na taj nacin stiti svoje gradjane, zasto onda mi koji smo jadni i bedni to ne bi radili? Ili smo mi mozda suvise privredno jaki, pa mozemo da podnesemo da zaposljavamo raznorazne ruralne tipove iz STRANIH ZEMALJA? Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: Bad Habbit
Zvezda je vrh u svakom smislu.


Bas tako BRAVO !!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.