Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:34:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DVB kartice  (Pročitano 6711 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Ja mislim da radi nesto sam uspio naci al vrlo malo kazu da treba ukucati neke nove pidove a nisam ih mogao naci nigdje.. pa recite mi onda koji je dobar satelit-provajder ?a sto se tice progdvb-a i ja sam imao taj problem i uspio sam ga djelimicno rijesiti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Sony xperia
E dile imam kod za registraciju, ako mislis da je u tome problem. Jedino ako nije dekoder kao dekoder dobar. Sta sam jos primetio. Kanali koji imaju priblizno istu jacinu signala, na jednom imam sliku na drugom nemam. Ili na kanalu sa 30-35% signala imam sliku a na onom nekom sa 60% nemam, a na drugom sa 60% imam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
e ovako recu ti sta mozes da pokusas ako vec nisi.. 1.time shift buffer stavi u fajl a ne u memoriju daj mu bar 2 gb (eksperimentisi) 2.probaj registrovati elecard.. mada ja to nisam radio meni je pomoglo malo ovo prvo mada se opet ponekad srusi..3.probaj eksperimentisati sa drajverima za skystar 2..nove stare i tako to..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Sony xperia
Tnhks, probacu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
E dile imam kod za registraciju, ako mislis da je u tome problem. Jedino ako nije dekoder kao dekoder dobar. Sta sam jos primetio. Kanali koji imaju priblizno istu jacinu signala, na jednom imam sliku na drugom nemam. Ili na kanalu sa 30-35% signala imam sliku a na onom nekom sa 60% nemam, a na drugom sa 60% imam.
E,onda ne znam šta bi to moglo da bude,svi ti programi za sat TV su dosta bagoviti,kad sam uzeo karticu,jedno 6 meseci sam se samo sa njom bavio,satelitskim preogramima,raznim programčićima za otključavanje kanala i off line downloadom.Isprobao sam jedno 3-4 programa za gledanje sat TV i svi su imali bagove,stim da se prog DVB pokazao najbolje.Meni se dešavalo da radi sve normalno,a onda pri startovanju prijavi da mi nedostaje elecard,onda ponovo instaliram progDVB i sve radi normalno.Probaj neku drugu verziju progDVB,neki stariju možda je ona stabilnija.
@Havin fun
            Idi na skystar forume i forume koji se bave satTV,tamo ćeš naći najsvežije informacije o svemu što te zanima oko off line downloada.
« Poslednja izmena: 13. Sep 2007, 22:40:20 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
iskreno da kazem mrzim googlati... jos mi stalno iskacu tamo neke desete stranice jedne te iste.. puk'o mi je film... ako neko zna vise o tome da mi kaze ovdje.. znam i ja da se moze naci nesto na drugim satelitima a stvarno mi se neda okretati antena pokusavao sam par puta i jedva sam vratio na astru 19.2 e
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Niko nista...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 343
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
na astri 19.2 radi provajder sa frq. tuner 11876 H 27500 auto ku power
pid 1451

samo sto je za offline trenutno najjaci program manna289.ja koristim nju i radi ok,ali na astri vec duze vreme stize bas sve i svasta,dok na 8w ima dosta boljeg i kvalitetnijeg sadrzaja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:34:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.