Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:15:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Duke Nukem Forever  (Pročitano 19413 puta)
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.5
mob
Apple iPhone 7 Plus
Izaslo!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Samsung C3050
Skidam ga.  Razorov, 4,51GB.  Smile
IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Sendo 
Skinuo sam DNF, igrao par sati i da dodam update:

Slažem se sa Bokcem po pitanju upravljanja automobila itd, užas blagi Smile

Što se tiče igre, pa vidi se manjak detalja, iako su se dosta trudili, fale tu poligonii, fale objekti, sve je ponekad previše beživotno i nasklapano. Fizika je na nivou "pre Half Life 2" odnosno na Hitman 1 nivou, kao i grafika same igre. Igra je prepuna logičkih zagonetki, koje samo veštački produžavaju igru i remete tempo. Ai je na nivou konzolaških shootera. Skriptovanje je užasno pr. 1 Ako se sećate, u traileru imate scenu gde svinje ruše Dukeov spomenik. Ako pucate u njih dok to rade, oni krenu da uzvraćaju vatru, dok se spomenik automatski sruši. pr. 2 Dok idete kroz cevi zgrade na početku igre, bićete svedoci "štrec" scena kada monstrum projuri kroz otvor ispred vas. E sada, ako se ne štrecnete, i nastavite i pogledate pravac gde je monstrum otišao, videćete ga kako ide i iznenada "isčezne". Znam da je HL franšiza zasnovana na tome, ali oni znaju kako da stvore iluziju skripte i da održe magiju igre. Ima i dobrih skripti, ali ove dve su me ubole svom dužinom u oči. Mislim vidi se ljubav prema projektu, vidi se trud, ali šlaga na torti nema. Smile

Ne može se igrati na kratu John St. Johna i nekih stvari koje su čista estetika. Lepa vest je da je Gearbox dobio full licencu i da će kroz koju godinu da izbaci pravi Duke Nukem na nivou koji zaslužuje, sa izvinjenjem. Ako tako bude  (a biće, držim fike), rećiću "Ok, ionako niste krivi za ovaj polu proizvod, Lets Rock!" Ovako, igra dizajnerski i grafički izgleda na nivou ovoga:



Da je igra izašla pre 2004 (Doom, FarCry i HL2) bila bi landmark. Ovako izašala je previše kasno da bi bila "revolucionarna", "pomerala granice" i bila klasik. Sada se samo popularna zbog odlaganja, one linera i nostalgia value-a. Smile

Ako mene pitate, radije bi igrao ovo:
http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/1968-Viewers-Choice-Duke-Nukem-Forever
« Poslednja izmena: 11. Jun 2011, 22:52:05 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46768
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Мени је овај Дјук обична пуцачина.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Samsung Galaxy S III
Skinuh razor verziju...

zna li neko kako da uninstaliram ovo sranje od igre ?

ne pojavljuje mi se u Programs and Features, jedno da izbrisem game folder iz Program Files.

zajebao me Djuka  Smile
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46768
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Zasto da je obrises odmah. Probaj prvo igru.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Samsung Galaxy S III
Odnese mi Djuka pola sata zivota... a sad mi ne da ni da ga izbrisem sa kompjutera. Kao virus jbt  Smile

Koje smece....   Smile

2/10 verdict  Smile
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Sendo 
Prešao igru.
Iskreno, ne krivim Gearbox, jer prvo, oni su samo doradili skoro gotovu igru. Drugo, kupili su autorsko pravo na Duke Nukem franšizu, tako da očekujem novog Dukea posle Alien Colonial Marines (naslov na kome sada rade, i koji su radili paralelno sa DNF). Krivim 3D Realms koji je čekao totalan bankrot, da bi kukali kako nisu imali para da završe DNF. E pa ko ih *bip*, kada su glipi kao *bip*.
Što se tiče same igre, ostajem pri svemu što sam rekao, sa napomenom da je igra kraća od DN 3D-a i da se može preći za 6-8 sati komotnog igranja. Kraj je užasno glup, ali opet najavljuje nastavak koji će biti sve ono što je ova igra trebala da bude. I fala bogu, biće tako.
Žao mi je ovog proizvoda, umesto rasnog primerka, ispao je abortus koji će ceniti samo oni koji su ga čekali 12 godina. I da, nije vreda ni 20, a kamoli 50 dolara/evra, po kojima se prodaje.
« Poslednja izmena: 12. Jun 2011, 23:15:56 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46768
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Bas je glupav trend da se svaka igra prodaje za 50 dolara ma kakav krs bio u pitanju. I ma koliko novca bilo ulozeno u njegovu proizvodnju i distribuciju.
« Poslednja izmena: 13. Jun 2011, 07:25:08 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Sendo 
Dobro, oni su išli na snagu Brenda, a ne na kvalitet, i to se vidi. Najsmešnije je što danas imaš više dobrih inde naslova nego AAA (procentualno). Prosto je došlo vreme kada igre prestaju da budu kvalitetne, ma šta god radio sa njima. DNF je upravo taj primer.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:15:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.