Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:09:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Duhovnost i duhovitost  (Pročitano 2839 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Boki mi uze reči iz tastature.
Duhovitost i smeh sami po sebi nisu loši, naprotiv.
Podsmeh i ismejavanje drugih iz oholosti, osećaja nadmoći,  i slično je ono što se osuđuje.

Smeh uvek ima svoju žrtvu, neko kome se smejemo, uvek je neko "ispao Mujo" samo će dobar čovek prihvatiti šalu na svoj račun, dok se silnik iii tankodušan čovek šali isključivo na tuđ račun.

Na sedeljci dobrih prijatelja je svako u krug pao pod udar šale i niko se ne ljuti, svako je ispao "pomalo Mujo" Na sedeljci kod silnika se obično ismeva neko treći koji nije prisutan, da se ne bi sličajno šala očešala o prisutmog siledziju.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Nema smeh uvek žrtvu, možemo se smejati npr. iz radosti što nakon dugo vremena sretnemo dragu osobu. Ugledamo je na ulici i usta nam se razvuku u iskren osmeh.
Ako se šalimo na svoj račun, smejemo se sami sebi.
Što se šale na tuđ račun tiče smeh je bezazlen ako je i šala bezazlene. Odnosno ako se ne podsevamo, nemamo nameru da uvredimo ili ponizimo nekog i sl.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia Luvmya 520
Defitivno objsanjava sta ce se desiti sa onima koji upraznjavaju humor.
A stih 21 kaze " Blago vama koji ste gladni sad; jer ćete se nasititi. Blago vama koji plačete sad;
jer ćete se nasmejati. " sto znaci da je smeh krajnji cilj a ne nesto sto ce nekoga odvesti u smrt.
Humor je jedini uzrok smeha, samo sto svi mi u njemu vidimo razlicitu smisao.
Stih 22 " Blago vama kad na vas ljudi omrznu i kad vas rastave i osramote, i razglase ime vaše kao zlo Sina radi čovečijeg. "
Po tvojoj logici ljudi bi trebalo da se potrude da ih drugi mrze, izdvoje, osramote i da o njima drugi govore lose.
( Po onome kako mene na ovom forumu ljudi gledaju, trebalo bi da se osecam "superblagosloven" )
Nema veceg saljivdzije od Boga.

bjbojan ti je dao tacno znacenje tog stiha.
Citat: bjbojan
Заплакаће они који се подсмевају другима у негативном смислу, а не свако ко се смеје!
Tako je bojane, ovim si me impresionirao vise nego sto si me iznenadio.  Smile
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:09:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.