Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:53:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Duhovi  (Pročitano 7129 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 8621
Zastava 44°49'14"N 20°27'44"E
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N82
jbm od sad svugdje sa sobom fotoaparat, a jel to vazi i za digitalne??
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Vamos a la playa

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 680
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung E250
Verujem u sve dok se ne dokaze suprotno....price su strava.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Verovatno, jer fotoaparati registruju sve ono sto ljudsko oko ne moze.

P.S. Ukucaj na Google-u rec "ectoplasm" i videces nesto vise o duhovima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Fotoaparat ima opseg osetljivosti i samo posebni mogu da snime ono sto ne moze ljudsko oko. Dakle ovi obicni vide kao i mi. Tako bar kazu knjige mudrijaske i moje vise decenijsko iskustvo na tom polju.

Elem- nije to nista strasno i nema veze sa filmovima strave i uzasa. Cak se i uklapa u zakon o odrzanju materije po kome materija ne nestaje vec prelazi iz jednog stanja u drugo stanje.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Munem

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Z230
Ma daj ljudi, koje su ovo gluposti, mislim ok tema malo da se macujemo, ali duhovi jedino dobro sto su mi doneli je bilo "prizivanje duhova" kad sam bio klinac i kad sam capio moju prvu ljubav za sisic Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Nije ni to lose  Smile

Nego ovako- ti imas cvrste dokaze da oni ne postoje? Da cujem, bas me zanima  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Је л' ја морам обавезно овде постовати због имена. Smile

Енивеј, ја рецимо верујем да је могуће да духови постоје.Несећам се да је икад доказано да непостоје, а и у свету постоје свакакве чудне ствари.

Иначе занимљиве приче.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
ja verujem u duhove.
gledao sam razne dokumentarce o tome,koji nisu fejk,sve dokazeno tipa : termalni senzori,posebno audio snimanje van opsega ljudskog sluha ...

ne moze niko da me udebi u suprotno ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sto se svi penju uz piramidu da nadju boga?

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 125
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w810i
Ja tu imam zanimljivo licno amatersko objasnjenje - ali cu do najboljeg zakljucka doci uz pomoc clanova foruma!
Ovako: Recimo da je kosmos beskonacan - ili da ima beskonacno univerzuma... Verovatnoca raste da postoje dva ista momenta, prostora i vremena. hocu reci, dok ja sad kucam poruku u mojo sobi (a to je vec proslo kad sad vi to citate), jos neko u univerzumu kuca isto u istoj sobi. E, recimo da se mojoj drugoj strani neso desi... Nestane u fizickom smislu, pre mene. Aura koju nosi ili duh ce zauzeti moje mesto u sledecoj dimenziji i ja cu postati duh lutalica... A mozda je slucajnost sudara )u smislu da su obe predoredjenje za iste dimenzije! Mozda je to zalkjucak da nas sve ceka ista dimeznija svet! Mozda je to samo 1 u koji ptutujemo! Da li je bog sa druge strane, ne znam! Ali znam da sigurno psotoje hodnici vremena - mostovi dimenzija. opet nije svugde isto vreme!  Cuvajte se duhova na forumu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sto se svi penju uz piramidu da nadju boga?

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 125
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w810i
A, opet, imam drugo objasnjenje! Telepatija. . . Uticanje psihom na stvari! ! ! Na materiju! Znate ona pojava kad se neko usredsredi na nesto pa to pukne. . . E, na to mislim. Da li je covekov mozak dovoljno jak da uoblici materiju? To mi je drugi predlog! ! ! ! (u smislu da mrlje na slikama, svetloucanje u vazduhu i sl dolazi iz mozga) da li smo svesni nase jacine. Nismo i to je nase praprokletstvo! ) zasto me i drugi prelog (moj) asocira na bibliju?   Smile

[Edit by kokota: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 14. Maj 2007, 00:45:14 od kokota »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:53:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.