Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:39:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Duga veza - blagostanje ili prokletstvo?  (Pročitano 10587 puta)
10. Okt 2003, 13:25:26
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
O ovoj temi ste bar jednom imali prilike da razgovarate sa svakim koga malo znate...Raskidanje posle 4 godine zabavljanja i kukanje kako ne moze da se nadje normalan partner...Casual sex ili posvecivanje...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Auf, sta da kazem o ovoj temi, da je bolno jeste, i da je tesko jeste, znam kako je meni bilo kad sam  posle 2.5 godine zabavljanja prekinula vezu, posle par meseci ne vidjanja opet smo se nesto kao vidjali, sto ti kazes casual sex, ali onda sam posle jos jedno pola godine godnu shvatila da to nije to i prekinula, za sva vremena, videces, doci ce to vremenom... vreme leci sve pa i ljubav
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat: Black Cat
Raskidanje posle 4 godine zabavljanja i kukanje kako ne moze da se nadje normalan partner...



pa veoma je tesko naci ponovo  osobu koja ti odgovara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Recicu ti jedno... u prijateljima je spas... sto vise vremena sa njima provodi... i pojavice se nesto, neki tracak nade iz nekog pravca... ne moraju to biti oni, cesto i nisu, ali je ekipa koju oni poznaju cesto presudna... Prepolovljen hleb, ne sastavi vise.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
E moj prijatelju... bezi od dugih veza kao djavo od krsta!!! Ovo ti ja najozbiljnije. Te veze nikad nisu proizvod kvaliteta vec grubog upasivanja medju partnerima. Uvek tu neko mora puno vise dapoklekne. A devojke imaju obicaj da i pored te veze "ukljuce radar i preventivno pretrazuju prostor". Da ti ne navodim primere... ali npr. prosle godine me startuje riba, iz Zajecara je, kao trebaju joj neki kalupovi, ubrzo razgovoj dobije osecajniji ton i pita me da dodje kod mene a da ne zna decko... a sa njim zivi cetiri godine i rade isti posao.
Duge veze su uglavnom robija, retko zavrsavaju brakom i to ide vise ide kao smrtni cin izvrsenja. Od devedesetih na ovamo gomila njih mi se jadalo na svoje veze a najgore mi je da gledam njihovu metamorfozu i propadanje, mislim na psihicko.
Ako je veza dobra to ne moze da pukne. Ako je pukla, treba da te boli kukac. Znam da je to lako reci ali nema drugo resenje. I nikad ne zapostavljaj drugare jer ce ti u tim kriticnim trenucima biti izuzetno znacajni.
I sta ima da trazis u dugoj vezi??? Ako je partner dobar- vencaj se!!! I zaboravi na onu narodnu da treba da pojedes dzak soli sa nekim da bi ga upoznao. Ako imas malo pronicljivogduha ne treba da pojedes ni kasicicu soli i provalices partnera. I to sve na sitnicama. I tako ces sebi ustedeti godine i godine upoznavanja, istrazivanja...
Ni velika kolicina ljubavi ne znaci mnogo ako kao osobe ne lezite jedno drugom.
I nemoj dase nerviras i da trazis idealnu! Takva ne postoji ali sigurno ce se naci nesto sto ce biti tvoja verna ljuba i sa kojom ce deliti dobro i zlo, stvoriti dom i izroditi zdravu decu. Uvek se zapitaj- da li je devojka koju sada imam sposobna da uleti u zivot i podnese sve krivine i dzombe koje se pojave na zivotnom putu... i veruj mi imaces 90% tacnu predstavu kakvu osobu imas.
Drs se dobro i ne brini mnogo- ljubav zna i te kako da boli ali bar znas da sina pravom putu...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Zahvaljujem se svima na odgovorima. Samo da ne bi doslo do zabune i ja se slazem sa vama. Ja nisam imao dugu vezu ali sam okruzen ljudima koji na razalicite nacine gledaju na datu temu. Ona je i otvorena radi razloga kako bi oni koji uzivaju blagodeti bureka mogli da vide tudja misljenja i na neki nacin formiraju svoje...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Citat
pa veoma je tesko naci ponovo  osobu koja ti odgovara


da...to jeste istina ali da li je to vredno toga da se covek pocne previse zrtvovati emocionalno da bi ostao u tome...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Citat: SerbianFighter
Recicu ti jedno... u prijateljima je spas... sto vise vremena sa njima provodi... i pojavice se nesto, neki tracak nade iz nekog pravca... ne moraju to biti oni, cesto i nisu, ali je ekipa koju oni poznaju cesto presudna... Prepolovljen hleb, ne sastavi vise.


I TO JE VELIKA ISTINA!
mozda i jedna od najvecih...ekipa je uvek bila utociste...samo bilo je i ljudi koji su umeli da sjebu ekipu...ne kazem da covek mora da bira ekipa/devojka...opa...otvaram novu temu....
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Covek nikad ne mora da bira ekipa devojka jer prava devojka voli i njega i njegove prijatelje
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
Citat: SerbianFighter
Covek nikad ne mora da bira ekipa devojka jer prava devojka voli i njega i njegove prijatelje

nije problem da li je ona prava ili ne vec da li se covek zablenuo u nju ili ne...naravno da ona prava nece traziti od tebe da moras da iskljucis svoju ekipu zbog nje ali moras priznati da muskarci a i zene imaju obicaj da se zeznu po izboru partnera i da se plus vezu za njih...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:39:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.