Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:32:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DS reunion?  (Pročitano 7953 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislis "On" kao "bilo ko je na vlasti"?


Inace, smatram da je okupljanje DS glupost. Bolje da naprave krstenu stranku, a ne jerk circle..

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Nego, ko je tvoj izbor?

Ja odavno navijam da ekipa okupljena oko NSPM sa Antonićem na čelu osnuje stranku.

Opcija koja je na pozicijama građanske PROSVEĆENE i odgovorne desnice je apsolutno neophodna Srbiji ali ne postoji.

Jedna od glavnih zamerki na tu inicijativu koju bih uputio samom sebi jeste da je Srbija suviše primitivna, plemenski orjentisana i zaostala zemlja da bi uopšte konstatovala važnost postojanja takvog političkog koncepta ali nije ni Rim sagrađen za jedan dan.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ah.. ex DSS front...

Nece se to nikada ostvariti, jer Srbija ne zivi u vremenu Berlinskog kongresa...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Nisu oni odgovarajuca desnica. Kad bolje razmislim nama i ne treba desnica. Treba nam revolucija, diktatura pa tek onda desnica
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Ah.. ex DSS front...

Nece se to nikada ostvariti, jer Srbija ne zivi u vremenu Berlinskog kongresa...

Davno su se oni distancirali od DSS.

Konačno DSS nominalno nije imao sasvim loš politički koncept ali je tajkunskim i NATO burgijanjem devastiran do razmera potpuno idiotizovane partije.

Komentar o Berlinskom zidu je potpuno besmislen, nešto si pobrkala.

NSPM je trenutno najartikulisaniji i najargumentovaniji kritičar odnarođene SNS hunte a integritet koju pokazuju u analizi postupaka razularenog režima je zaista za poštovanje.

Možda prvo treba da pročitaš šta pišu pa da tek onda kvalifikuješ.

Nisu oni odgovarajuca desnica. Kad bolje razmislim nama i ne treba desnica. Treba nam revolucija, diktatura pa tek onda desnica

Revolucija je način da se najveći idioti popnu na vlast.

Ali politički pažljivo odmereno i intenzivno delovanje koje bi trebao da pokrene sitne kapitaliste koji nemaju debelu zaleđinu u vladajućim strukturama da sruše burazere na svim nivoima je nešto o čemu valja razmišljati.

Suština političke borbe u Srbiji bi morala da bude demontiranje primitivnog burazerskog kapitalizma zasnovanog na korupciji, nepotizmu i krimnalu te uspostavljanje kapitalizma zdrave tržišne ekonomije posvećenog ekonomskim slobodama i vladavini prava.

Sve ostalo je budalaština.
« Poslednja izmena: 27. Jul 2017, 17:13:17 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ah govoris kao pravi konzervativac :-) polako... Postupno, ne revolucija...


Ma "prodje mi zivot dok se svi napijete kafe"
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Prvo ti nemaš pojma šta je revolucija pa samim tim i ne možeš da na osnovu svojih zamagljenih stavova orjentišeš pravilno.

Da znaš bar jednu valjanu definiciju revolucije možda bih te ozbiljnije shvatio.

Ovako se samo blamiraš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Nemoj samo бацат ћифте. Daj neki argument.

I reci molim te svim ljufima kojima je ikada dozlogrdilo pa dovatili kuku, motiku il pusku da ne znaju sta je revolucija.
Znas, ima stvari koje se ne mogu trpeti. E kad se skupi nas mnogo da resimo taj problem na silu.. To ti je revolucija.
Jebes pseci zivot. Treba imati srece pa ucestvovati u prevratu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Ti si mnogo smešan tip inače ali grotesku uvećava tvoje uverenje da je revolucija nešto spontano, kuka, motika, dozlogrdilo...  Smile

Nikada tu nije bilo samoorganizovanja.

Revolucija je pre svega političko-teroristički proces koji redovno pokreće niža kasta u usponu kako bi zbacila višu jer joj smeta da ojača. Šerpe, pištaljke i gnevna masa koja zuluma više trpeti ne može su samo folklor koji treba po pokrene emotivnu reakciju kod glupljeg dela stanovništva u cilju stvaranja privida legitimiteta revolucije.

Naravno ima i onih revolucija čiji se karakter bitno razlikuje od opisanog i koje pokreće Zapad ali to su državni udari.
« Poslednja izmena: 27. Jul 2017, 22:25:36 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Sve je to ok
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:32:00
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: reunion

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.