Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Државник којег је "школовала" Сахара  (Pročitano 10265 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
skorpi... moze nastavak? Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
SonyEricsson k530i
Укратко,сератор.
A sta bi ti ovo vredjanje znacilo?
Mozes konkretan da budes sta sam to seratisao? Imas nesto da mislis da sam netacno opisao?

На Гадафија сам мислио,лепо Дуки каже  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
LG Frizider
Hehe, dobra pricica, naratorski jako solidno........nastavite gosn. Skorpi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
skorpi... moze nastavak? Smiley
Sta te interesuje? ima mnogo. Ljudi narocito mladji ga ne vole.
Sve sto je iz rodnog grada Sirta, je angazovano kao dousnici po celoj zemlji.
Imao sam jednog njegovog rodjaka u ekipi, covek nikada nista nije radio a ne zna dve engleski. kada god mi je trebalo da sredujem papire (to je muka ziva kod njih) zamolim njega, on uzme kola i hajde samnom.  Gde god je obezbedjenje, ne popunjavamo nista samo parvi znak da se rampa dize.
Gde god treba potpis, odobrenje sve on to resi za cas.
Bio neki stalno trazio uniformu firme sa bedzom. A dodjes drugacije obucen a kuci na presvlacenje. Jednom ne budem lenj i platim 100 dinara da mi nabave uniformu naftne firme Sirt (Qhadafijev rodni grad).
Evo mene na poslu, evo sefa trazi uniforme kad mu ja pokazem prstom na bedz i kazem: this is Kumrovec, you fucking head. Smile Smile Smile Pitali me sta je to, pa sam im objasnio sta je za nas znacio Titovo rodno mesto. To je bila smejurija ziva. Zezali coveka da li ima sto protiv kUmrovca. Smile Smile Smile Nije smeo da pisne.
Inace izgradi recimo odjenom 500 kuca (onih ogradjenih, porodicnih sa desetak soba. Sve planirano za radnike i sefove). Kad dodju beduini iz pustinje i zauzmu bar pola. A u kuci ne sme ni policija da udje. Samo do vrata.
Koze na terasi u Tripoliju su bile normalan prizor. Ima kozu na terasi a vozi mechku. Smile Smile Smile
Toliko skupih kola, ni u evropi ne vidis, a nema jedna da nisu chuknuta.
inace na poljima, na skoro dva radnika je pripadao ili jedan Land Rover ili jedan Toyota Land Cruiser.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
LG Frizider
Insajder, skorpion je Brankica za ovu temu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
@шкорпи
Ако не може о Гадафију,дај мало о Мубараку!Али чисто одржи ,тај,литерални,ниво!
Citat
Secam se, muz jedne nase inzenjerke, poznat dirigent ( da mu ne pominjem ime) dosao u Libiju kod zene da odmara. I tako jednom dodje Gasha u gradic u posetu, a sheret sta ce, da slika Gashu u zivo.
Probije se on (kazu do treceg kruga obezbedjenja, digne aparat i strovale ga na zemlju i odmah uhapse.




Гадафи је од своје земље направио добру земљу или барем бољу него што је била пре њега! А што та земља није по јевропским или јевро-атланским правилима ништа не значи,јер напросто свака земља и народ имају своју традицију,коју остали хтели-то или не морају да поштују!
Е,сад што га је обезбеђење ухапсило! Па да је то урадио у Београду приликом Бајденове посете,отишао би у Бачванску на неколико месеци и ризиковао да буде проглашен терористом или још горе националистом!
Ми,али и западњаци морамо да схватимо да тамо негде: Египат,Сауди.Арарбија,Кувајт,УАЕ, Пакистан,Иран постоје људи који имају право на сопствено уређење и живот!то су Американци први схватили и зато им иде како иде!
« Poslednja izmena: 26. Avg 2009, 16:42:49 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
@shkorpi,a ti to znas odakle...?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
@shkorpi,a ti to znas odakle...?
Kako bre odakle? ne razumem? ja sam tamo prisutan od 86-e.
86-e, pa 89-e do 91-e pa 92-e do 94-e pa 98-e do 2006-e kontinualno.
Od 2001-e do 2006-e bio sam njihov. Smile Smile Smile Pet godina svaka tri meseca Tripoli, Beograd-London-Tripoli.


@Nksamj
nema nikakve dileme da im je mnogo bolje, ali i kradje su im na nivou milijardi.
profesori, doktori imaju jako male plate. veliki broj je nezaposlen. Inace ako hoces da dozivis staru Jugoslaviju idi tamo.
Sve je prepisano iz zur-a, a u mesto Tita je Alah.
Radnicki saveti, rang liste, kuca, stanova, pozajmica, drustvena imovina, sdk, administracija sve, sve sve prepisano. Nista ne rade, samo balave, idu po inostranstvu masovno, dolaze jos tupaviji.
Sednice, uzvikivanje parola. Podkazivanja, lizanje bulja sefovima za koju povlasticu.
Godine 89-e je Gasha rekao da je postignut uspeh sto ljudi uopste dolaze na posao.
Nema otkaza. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Мој комшија,електричар, је 3 X по годину дана био тамо и не жали се!Радио је у некој болници мајсторски посао и зарадио неколико пута,па још неколико пута, више него у бившем предузећу од којег је добио неплаћено одсуство!
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Heheh , Shkorpi legendo  Smile

 Smile

Одлична тема ... бар једна тема на политици где можеш прочитати нешто паметно а да нема потребе за препуцавањем ...

Свака част обојици и наставите  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.