Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Да ли је Србија, лоповска држава?
Да
91.1%  (41)
Не
4.4%  (2)
Не знам
4.4%  (2)
Ukupno glasova: 45
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Држава лопова?Три примера.  (Pročitano 10955 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
A da pitamo rulju (naaaarod): sva ta imovina je bila drustvena. Sve ove sitne lopuze koje su prisvajale ti imovinu, nisu mogle bez odluka upravnih odbora, Gde su to radnici kao nosioci vlasnistva bili? Nije s to moglo bez aminovanja radnickih saveta i ostalih struktura. Neeee nego je bilo: obecaj balvanima sise, daj jednu platu i stavi ih da glasaju.
Sve su oni to prodali. A sada kao: nismo odavle, gde je sisa?
E pa evo ima, ali od bika. Smile Smile Smile
Tako je kad je 65 godina ucio da moze bez arbajta da zivi.
Kiselina iz bikove dude nagriza. Sta ces?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Mint 7
mob
Samsung Galaxy S10
A zašta da rade, nego za platu? Šta treba da rade, ko pre rata, za nekog guzonju po ceo dan samo za 2 kriške hleba i u šaku sira? I nisu oni prodali, već post 5-oktobarska vlast, na nameštenim tenderima, sa procentima u džepovima.
Al' na kraju krajeva, ovaj ološ je narod izglasao, pa eto im ga.
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
A zašta da rade, nego za platu? Šta treba da rade, ko pre rata, za nekog guzonju po ceo dan samo za 2 kriške hleba i u šaku sira? I nisu oni prodali, već post 5-oktobarska vlast, na nameštenim tenderima, sa procentima u džepovima.
Al' na kraju krajeva, ovaj ološ je narod izglasao, pa eto im ga.
Cuti bre Isakovicu, hajde reci mi jednog od guzonja ko nije bio podoban drug?
To je sve maslo vase kopiladi. Nema ama jednog da nije bio u partizanskoj semi.
Lepo bi vam dosla jedna 'rivaljucija', pa da sada upadate kod videjnih komsija, ubijate ih, pojedete prsutu iz hladnjaka, silujete zene i oterate decu u sirotista. Ala bi vam to bila pravda. Pravi 'putinizam'.
Pa da vam neki drug objasni kako ste napravili hibride koje kad zasejete raste prsuta i snickers. Pa kad na vrbi pocnu da radjaju g*na opet u rivaljuciju.
Pa se tako svedete na Beogradski atar, gde cete cekati kuratog rusa na tenku da vam pravi Srbiju do Vladivostoka. Sa Tomom kurtonom za prezidenta, Usta nojevo dupe za kancelara i svinjara za ministra investicija. Smile Smile Smile

Napravili ste rivaljuciju 45-e, pa anitibirokratsku 90-ih, pa sada bi trebala ona prava.
Ocete qrac. Znaju sada skojevci kako da vam se najebu majke glupe.
Ne zaboravi da se nekada i kgb divio srpskoj udbi. Smile Smile Smile To nije laz, to je istina.

Tako je kada si bioloski ubio Srbiju 45-e. Nisi ih ni sahranio:

A te kosti, smejase Bog da prosti.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S10
Pogrešio si adresu, škorpion, moja porodica i ja nikada nismo bili članovi nijedne partije. Mog pradedu, koji je bio bogat, najbogatiji u nekoliko sela istočno od Šapca, tukli su prvo četnici, jer ga je neko potkazao da sarađuje sa partizanima, a onda partizani jer je bio potkazan da sarađuje sa četnicima. A nije ni sa kim sarađivao, uđe vojska u dvorište, uzme prase, brašna, rakije, svega šta im treba, i ode, a onda druga vojska isto tako. A pričao mi je, sećam se, jednom u sred rata, uđoše u dvorište zaprežna kola sa jednim konjem, a u kolima 2 nemačka vojnika, jedan oficir i prevodilac; i oficir naredi da se članovi domaćinstva postroje u dvorištu, što ovi učiniše; onda on prebroja koliko ima ljudi u kući, i obrati se mom pradedi sa pitanjem da li ima nešto protiv da da 2 džaka brašna nemačkoj vojsci, ovaj naravno dade, ne mogavši da veruje šta čuje, jer je navikao da ga naši i jedni i drugi oppelješe do zuba, a ovaj samo 2 džaka; dade im to, oficir se zahvali, pokloni, i odoše.
Znači, mene ne povezuj sa komunistima, znaš.
A kada sam govorio o guzonjama, pročitaj rečenicu ponovo: pre rata običan narod je radio kod predratnih guzonja za kilu brašna i par kašika čorbuljaka, po ceo dan. To je bil odgovor na ono tvoje baljezganje "radili balvani za platu", pa nego za šta nego za platu! Nije smisao života raditi za gazdu po ceo dan celog života, već raditi za novac koji ćeš potrošiti na svoje potrebe, odmor i zabavu. A kad ti odeš na posao u 8 i dođeš kući u 18-19 uveče - ti vremena ni za šta nemaš, sem za krevet. I tako iz dana u dan, iz godine u godinu, za bednu platu od koje jedva preživiš, a kako pomeraju godine za penziju, više od pola ljudi tu penziju ne dočeka.
A današnje guzonje su oni koji su pokrali ovu zemlju, na mulu zaradili, pa sad yebu radnika, hteli bi da im radiš po ceo dan za džabe. E pa popuše mi!
Seljaka su uništili, skupo seme, skupo đubrivo, skupi preparati za prskanje - a žito džaba, jer mora neki guzonja da ga izveze, ne mogu ja ako ga proizvedem. E eno im sad, ove godine posejano 5 puta manje žita nego uobičajeno. moraće se uvoziti. Ljudi seju samo za svoje potrebe, a državi eto Miškovića, pa nek seje on, ionako kupuje hiljade hektara po Vojvodini za malo skuplje od džabe. I nemoj ti da braniš kapitaliste, a pljuješ radnike, jer za stanje u društvu najmanje je kriv običan radnik, a najviše poslodavci u sprezi sa političarima, oni sjebaše državu najviše. A današnji direktori i poslodavci su ustvari uglavnom bivši direktori socijalističkih fabrika, koji su krali i kapom i šakom, u sprezi sa očevima današnjih političara, koji su na vlasti. Tako da - zajebi ti radnike, radnik je mog'o da ukrade šrafciger, elektrodu, a direktori su krali šlepere robe, izvozili robu iz fabrike na crno i prodavali u dilu sa švercerima. Pa na preko 50% tenderskih privatizacija, fabrike su kupili bivši diretkori u saradnji sa ovim ili onim. Znači, krivi su direktori, tadašnji i današnji, a ne radnici. Jedina krivica radnika je što su neobrazovani, pa veruju, pa uvek izaberu pogrešno. Ali realno, i nisu imali neki izbor.
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Pogrešio si adresu, škorpion, moja porodica i ja nikada nismo bili članovi nijedne partije. Mog pradedu, koji je bio bogat, najbogatiji u nekoliko sela istočno od Šapca, tukli su prvo četnici, jer ga je neko potkazao da sarađuje sa partizanima, a onda partizani jer je bio potkazan da sarađuje sa četnicima. A nije ni sa kim sarađivao, uđe vojska u dvorište, uzme prase, brašna, rakije, svega šta im treba, i ode, a onda druga vojska isto tako. A pričao mi je, sećam se, jednom u sred rata, uđoše u dvorište zaprežna kola sa jednim konjem, a u kolima 2 nemačka vojnika, jedan oficir i prevodilac; i oficir naredi da se članovi domaćinstva postroje u dvorištu, što ovi učiniše; onda on prebroja koliko ima ljudi u kući, i obrati se mom pradedi sa pitanjem da li ima nešto protiv da da 2 džaka brašna nemačkoj vojsci, ovaj naravno dade, ne mogavši da veruje šta čuje, jer je navikao da ga naši i jedni i drugi oppelješe do zuba, a ovaj samo 2 džaka; dade im to, oficir se zahvali, pokloni, i odoše.
Znači, mene ne povezuj sa komunistima, znaš.
A kada sam govorio o guzonjama, pročitaj rečenicu ponovo: pre rata običan narod je radio kod predratnih guzonja za kilu brašna i par kašika čorbuljaka, po ceo dan. To je bil odgovor na ono tvoje baljezganje "radili balvani za platu", pa nego za šta nego za platu! Nije smisao života raditi za gazdu po ceo dan celog života, već raditi za novac koji ćeš potrošiti na svoje potrebe, odmor i zabavu. A kad ti odeš na posao u 8 i dođeš kući u 18-19 uveče - ti vremena ni za šta nemaš, sem za krevet. I tako iz dana u dan, iz godine u godinu, za bednu platu od koje jedva preživiš, a kako pomeraju godine za penziju, više od pola ljudi tu penziju ne dočeka.
A današnje guzonje su oni koji su pokrali ovu zemlju, na mulu zaradili, pa sad yebu radnika, hteli bi da im radiš po ceo dan za džabe. E pa popuše mi!
Seljaka su uništili, skupo seme, skupo đubrivo, skupi preparati za prskanje - a žito džaba, jer mora neki guzonja da ga izveze, ne mogu ja ako ga proizvedem. E eno im sad, ove godine posejano 5 puta manje žita nego uobičajeno. moraće se uvoziti. Ljudi seju samo za svoje potrebe, a državi eto Miškovića, pa nek seje on, ionako kupuje hiljade hektara po Vojvodini za malo skuplje od džabe. I nemoj ti da braniš kapitaliste, a pljuješ radnike, jer za stanje u društvu najmanje je kriv običan radnik, a najviše poslodavci u sprezi sa političarima, oni sjebaše državu najviše. A današnji direktori i poslodavci su ustvari uglavnom bivši direktori socijalističkih fabrika, koji su krali i kapom i šakom, u sprezi sa očevima današnjih političara, koji su na vlasti. Tako da - zajebi ti radnike, radnik je mog'o da ukrade šrafciger, elektrodu, a direktori su krali šlepere robe, izvozili robu iz fabrike na crno i prodavali u dilu sa švercerima. Pa na preko 50% tenderskih privatizacija, fabrike su kupili bivši diretkori u saradnji sa ovim ili onim. Znači, krivi su direktori, tadašnji i današnji, a ne radnici. Jedina krivica radnika je što su neobrazovani, pa veruju, pa uvek izaberu pogrešno. Ali realno, i nisu imali neki izbor.
Opet tvoja komunisticka teorija o lepom zivotu od zajmova, kvarne politike i prosjacenja?
Pa ne moras za to biti komunista. Dovoljno je ovo sto ti kazem: debilizam, debilni nacin razmisljanja, jer je onda prolazilo lako kroz dupe i bilo mnogo drogiranja kojekavim poslasticama.
Hoces neces, tu je tvoj kvaran um, od kojeg se nista ne moze uraditi. Svaka cast tvojima, ali od tebe su uspeli da naprave hibrida.
Dakle daj da se ne ponavljam hiljaditi put, jer to vec postaje zlonamerno sto neko nece da razume: imao si platu od tudjih zajmova. Zaduzivao si nerodjenu Srbiju.To radis i danas. Nije dovoljno, nego osetio ruja koliko si glup, pa haj i on da te odere, uz smesak, bratske poklice i jebanje matere glupe. Sad ces se zajmiti od mmf-a da mu platis cement koji ti je pozajmio i koji nije imao glupandera da uvali.
Ovo sto sada imas je ogroman standard. Mozda najveci u evropi.

I nemacki bauer je ziveo isto kao i srpski, ali je zahvaljujuci tehnici, pritiscima i radom digao tu nadnicu do toga da idu danas nasi ljudi i nadnice za 10 evra na sat.
To si mogao i ti da uradis radom a ne zajmovima.

Pa kako su izveli ovo sa visepartijskim sitemom, a da ne menjaju uopste sustinu, to je stvarno genijalno.
Moja konstatacija, je da su toliko izopacili umove, da mogu jednostavno da rade sta hoce.

Tebi smeta sto ja krivim rulju. Ko joj jebe mater treba daleko gore da prodje. Mnogo joj daju. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Epiphany 2.26
mob
Samsung Galaxy S10
Lupaš, i moji roditelji su radili od obooje za platu, i radilo se i to dosta, sve što su zaradili, svojim radom su zaradili.
Ako su u drugoj polovini 90-tih radili za vazduh, ustvari neradili - ranije se radilo.
A što se zajmova tiče, pa to je praksa i u zapadnim zemljama. Kredit za ovo, kredit za ono, kako privreda, tako i građanstvo i radništvo. Svi žive od zajma i duga, to je kapitalistički način upravljanja i poretka.
A i Nemačku su obilato pomogli zapadnjaci da spreče prodor Rusa na zapad, i to je fakat, nisu oni sami sve to postigli, mada jesu vredan i radan, disciplinovan narod.
Ti slobodno pričaj svoje bajke kako niko ništa nije radio, svi na guzove živeli i žive.
A ti si bio preko, nešto zaradio, iskoristio razliku u vrednosti novca, i sad ovde sediš i mudroseriš. Lako je u Engleskoj (ili gde si već bio) zaraditi pare a u Srbiji živeti. Što ne živiš u Engleskoj u nekdašnjim plodovima svog rada? Ne možeš, jer primanja verovatno nisu dovoljna. I lako je onda mudroseriti oko nerada ljudima koji završe školu, i nađu neki slepački posao (ako imaju sreće i to) i rade za nekog lopova po 10 sati dnevno, bez ikakve sigurnosti da će sutra raditi, i za platu koja je smešna, gde su mobing i slične stvari svakodnevna pojava. Pitao bih te da ti tako moraš, kako bi govorio. Ovako lako je mudroseriti po forumima "svi ste vi neradnici, komunjarska bagro, samo sam ja vredan, non-stop za računarom, po forumima". Smiley
« Poslednja izmena: 19. Nov 2009, 13:16:37 od MladenIsakovic »
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Lupaš, i moji roditelji su radili od obooje za platu, i radilo se i to dosta, sve što su zaradili, svojim radom su zaradili.
Ako su u drugoj polovini 90-tih radili za vazduh, ustvari neradili - ranije se radilo.
A što se zajmova tiče, pa to je praksa i u zapadnim zemljama. Kredit za ovo, kredit za ono, kako privreda, tako i građanstvo i radništvo. Svi žive od zajma i duga, to je kapitalistički način upravljanja i poretka.
A i Nemačku su obilato pomogli zapadnjaci da spreče prodor Rusa na zapad, i to je fakat, nisu oni sami sve to postigli, mada jesu vredan i radan, disciplinovan narod.
Ti slobodno pričaj svoje bajke kako niko ništa nije radio, svi na guzove živeli i žive.
A ti si bio preko, nešto zaradio, iskoristio razliku u vrednosti novca, i sad ovde sediš i mudroseriš. Lako je u Engleskoj (ili gde si već bio) zaraditi pare a u Srbiji živeti. Što ne živiš u Engleskoj u nekdašnjim plodovima svog rada? Ne možeš, jer primanja verovatno nisu dovoljna. I lako je onda mudroseriti oko nerada ljudima koji završe školu, i nađu neki slepački posao (ako imaju sreće i to) i rade za nekog lopova po 10 sati dnevno, bez ikakve sigurnosti da će sutra raditi, i za platu koja je smešna, gde su mobing i slične stvari svakodnevna pojava. Pitao bih te da ti tako moraš, kako bi govorio. Ovako lako je mudroseriti po forumima "svi ste vi neradnici, komunjarska bagro, samo sam ja vredan, non-stop za računarom, po forumima". Smiley
Nismo ovde u pitanju ja, ti, tvoji roditelji ili neciji. Ovde je u pitanju tvoj tupsonski pristup razumevanju cele price.
Ova je drzava bila neefikasna od samog pocetka. To sto ti vidis sada, jer je 'transparentno' je bilo oduvek, ali tajno. Zato ti kazem da se trosilo nezaradjeno.
Nemoj ti mene da se kacis. ja sam radio u pet drzava, od kojih najmanje u Engleskoj (2 godine u Newcastlu na nuklearci). Tamo mi je samo nevencana zena, sa kojom sam kupio kucu, a ona jos radi tamo (zbog penzije) dok ja samo povremeno odlazim. (Cuvam ognjiste ovde) Smile Smile Smile
Znas ti koliki je bio promet jednog Minela sa raznoraznim firmalma u materijalu u vreme izgradnje termoelektrana, Djerdapa, zelezare itd? Milion dolara na DPO (duznicko poverilacki odnos) sa Beograd elektrom i jos pola miliona sa ostalim Jugoslovenskim firmama (Iskra, Koncar i mnoge druge).
Jel ti mozes da zamislis sta se tamo vrtelo? Ti mislis da je to, partija rekla Miskovic i udri bato.
Nabavljaci, dobavljaci opreme svi imaju vile na Kosutnjaku, Sumicama itd, a redovno dobijali i stanove.
Sve se to danas placa bato. el ti mislis da su jake firme propale zbog pape? Judeo liberala? Pa te komunjare koje su vodile Minel, termoelektro, PIM, su dovele ranorazne Siemense, ABB-ove, koji su urnisali nase gigante.
Oni imauju svoje ime i prezime, sve na ic: Filipovic, Danilovic, vasic itd.
To sto ti ne znas ne opravdava te da mene kvalifikujes.
Znas sta je svinjar za te ljude. jedna bedna karikatura, koja se dovatila nekih mrvica.
Ja Miska branim zbog Milke, a Milku branim sto ima lepo dupe nemam drugih razloga.
Oci ko zmija a dupe ko avion, nema lepse da povalis tako nesto. Smile Smile Smile

Ocito da ne razumes neke stvari, ali bar podji ako kazes da si srbin citavu nasu evoluciju od 1804-e, a ne od Slobe. To je permanentno ratovanje, sa permanentnim zrtvama i profiterima.
Nista za vreme Tita nije bilo bolje. Ta tvoja plata (e) je kostala drugih dva tri stomaka gastarbajterstva. Ne samo tvoja.Svacija.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S10
Pa upravo ti bivši direktori su današnji kapitalisti, o tome i jeste cela priča. Ne o krivici običnog naroda, već tih bandita što su pokrali državu, a danas su njeni vlasnici, bili komunisti ili šta već. I zato nisam kriv ja, i to moj mišljenje kako ti kažeš, jer se ja ništa ne pitam, već za stanje u zemlji su krivi političari i bivši i sadašnji, udruženi sa lopovima bivšim i sadašnjima. I nije kriv onaj koji je radio za platu, već onaj koji je krao u naše ime.
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Pa upravo ti bivši direktori su današnji kapitalisti, o tome i jeste cela priča. Ne o krivici običnog naroda, već tih bandita što su pokrali državu, a danas su njeni vlasnici, bili komunisti ili šta već. I zato nisam kriv ja, i to moj mišljenje kako ti kažeš, jer se ja ništa ne pitam, već za stanje u zemlji su krivi političari i bivši i sadašnji, udruženi sa lopovima bivšim i sadašnjima. I nije kriv onaj koji je radio za platu, već onaj koji je krao u naše ime.
Kriv si Isakovichu i ja i ti i svi ostali. Nasi izradjeni komunisticki umovi prihvataju njihovo majmunisanje, navijamo ko pavijani, optuzujemo na koga nas oni navode ( te strane ispostave, te judeo liberali) a ne gledamo da ovde unutra nesto resimo. Rekao sam ti vec: niko svapskom baueru nije dao ova prava koja ima. Sve je on to izborio, isto kao i americki farmer. Oni znaju da budu solidarni, pa po bilo koju cenu da im bace zito u okean, mleko u reku pa se onda stvari brzo rese. Onda moze pristojno da najmi radnu snagu, da je pristojno plati i da menja zivot u celoj drzavi. Zar ne vidis koja si karikatura (svi mi)? Crkavas od gladi, a Velja (karikiram) kaze: kriv papa, maje mu hga zhidovske. I tako Velja i njegovi konobari dizu sebi spomenike, a ja pljujem judeo liberale.
Golih dupeta i praznih stomaka, pred nosem ti se bogati na muku a smeje ti se. Uz to sve je u dogovoru, a sve dogovorna simulirana visetranacka ujdurma.
Za sve je to kriva rulja, izopacenih komunistickih umova, koja jos veruje da partija ili neko ce to srediti.
Dokle god ne uzimas sudbinu u svoje ruke, do onda nema napretka.
Bojkot izbora, gradjanska neposlusnot bez revolucija, klanja i ubijanja. Svaka srpska revolucija je donela sve gore i gore.
Tako da nemoj svaljivati krivicu na druge, vidi sta ti mozes da uradis.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Mint 7
mob
Samsung Galaxy S10
A šta smo mogli da uradimo, kad se nismo pitali mi? Kako smo to mi krivi? Imali smo sranje koje se zvalo socijalizam (koje će se na kraju ispostaviti i kao najbolje) gde su vladali jedni, a na položaje postavljali svoju bagru koja ponekad i nije znala da upravlja, ali je znala da tapše i ljubi skute.
A sad imamo nešto što se kao zove demokratija, gde imaš izbor od više njih, od kojih ne znaš ko je veća bagra, a sve bivša komunistička deca, koja su vrlo brzo postali "na prs' u dupe" sa bivšim direktorima i muljatorima.
I šta se tu mi pitamo? Misliš da treba da blokiramo puteve, štrajkujemo, ne razumem? Pa štrajkovali su mačvani zbog niske cene svinja, pa poslali specijalce da ih sklone s'mosta. Da ratujemo? Za koga, ko da dođe na vlast, opet neka krvopija, koja će da te laže i skida kožu s'leđa?
E zato ja nisam ni za koga, i nikom ne verujem, antiglobalista sam, i svim srcem priželjkujem da Venus projekat počne da se gradi, ali ne verujem da ću takvo nešto doživeti.
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.