Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:04:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Druže tito, izvin  (Pročitano 10249 puta)
14. Jan 2010, 15:22:28
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
Iovo je tema kojom želim da izrazim najiskrenije, iz duše i srca, pokajanje i izvinjenje za sve ružno što sam ikada rekao o našem drugu i slobodotvorcu josipu brozu titu.

i mene je zahvatila ta antisocijalistička, antititovska, pa i antijugoslovenska histerija, priznajem, bio sam pod dejstvom propagande

druže tito, za tvoje vreme:

1.  nacionalistički, patriotski i ostali razdornički miševi koji dele ljude, su bili u svojim mišijim rupama, nisu smeli da proture svoje odvratne glave iz svojih jazbina.  tek kad si umro, oni su kao lešinari izašli i poždrali ono što si ti trideset godina stvarao, i svima nam je preselo od njih! Hvala ti što si ih uspešno tamanio, jer oni su krivi za nesreće miliona.

2.  u periodu 1962-1974 imali smo brži ekonomsko-privredni rast od japana!

3.  imali smo državu u kojoj nije bilo bitno ko si i šta si.  koje si nacije, ko su ti roditelji, koje si rase, koje si vere.  imali smo državu u kojoj si mogao da uspeš ako se istakneš svojim radom.  nismo imali banana državice, sklone bankrotu, nesposobne same da vode brigu o sebi.  imali smo našu veliku i prostranu, suverenu i održivu zemlju, koja je bila i naša i njihova i svačija.  sa jednom istorijom, jednom geografijom, jednim sistemom, jednim jezikom razumljivim za sve. . .

4.  za tvoje vreme sve je radilo, svaka fabrika je radila i bila funkcionalna.  hvala ti što si nam stvorio zemlju koja je proizvodila sve, od aviona preko automobila i elektronike do poljoprivredne mehanizacije i nameštaja.

5.  školstvo i zdravstvo je bilo besplatno.

6.  naši učenici su nešto znali i učili, naši naučnici, umetnici, arhitekte, su bili izuzetni, svetskog kalibra.  imali smo naučne, umetničke i prosvetne institucije, koje su bile svetskog ranga.

7.  bili smo repsektabila vojna i ekonosmka zemlja miroljubiva zemlja, uvažavana od zapada i istoka.

8.  u tvoje vreme, dragi tito, u našu zemlju se dolazilo, a nije se iz nje odlazilo.

9.  za tvog vremena, postojala je socijalna politika.  hvala ti na pozitivnom natalitetu.  hvala ti za tvoj socijalni sistem vrednosti.

10.  sedali smo na voz za sarajevo, beograd, maribor, split, zagreb, da stignemo na koncerte, žurke, festivale. . .

11.  govorili smo jednim jezikom, srpskohrvatskim, a ne bosanskim - crnogorskim - vojvođanskim - šumadijskim, itd. . .

12.  za vreme tvoje vladavine, kosovo je bilo u srbiji, srbi su živeli u kninu i sarajevu, muslimani u srebrenici i prijedoru, hrvati u doboju i banjaluci. . .

13.  za vreme tvoje vladavine, bili smo rođena braća sa crnom gorom

14.  sve je pripadalo narodu, nije bilo kapitalističkih monopolista.

jednom se otac moj
sa posla kuci vratio pre
odenuo mi praznicno sve
i poveo me na trg

bio sam klinac jos i
bilo mi je tek oko pet
al' dobro pamtim nasmejan svet
i svecan i sretan grad

nisam razumeo zastave
guzvu, znao sam tek
nesto je vazno, jer otac
me tad prigrli snazno
rece mi, sine, gledaj i pamti

i ja sam video tita marsala
legendu tu, slobodotvorca
coveka tog, druga i borca

tada sam ja video tita prvi put

u skolskim danima
o njemu su nas ucili sve
al' zivot nam objasnio tek
to kakav je covek broz

bio sam momak vec
kroz muziku sam trazio rec
pred jedan koncert prostruja vest
da doci ce mozda on

i ja sam stajao malen
s gitarom, predamnom sve,
moje detinjstvo, sloboda, mir
bratstvo, jedinstvo
predamnom on, nasmejan, vecan

bio je peti maj, iz
skoplja me je vodio put
na stanicama dus pruge svud
tisina i nema bol

bitola, maribor, rijeka
niksic, zenica, bol
i svaki covek i svaki dom
je zalio dusom svom

al' ja sam video visoke peci
fabrike dim, siroke njive
gradove sto slobodni zive
decu i mir i jato ptica

i opet sam video tita marsala
legendu tu, slobodotvorca
coveka tog, druga i borca
opet sam svud video tita

hvala ti tito što si svojim likom i delom toliko zadužio jugoslovenski narod, da ni ovi ispod pljuvači neće moći da te okaljaju.

oprosti moj druže što sam verovao slobi, tuđmanu, aliji, i ostalim nesposobnjakovićima koji sada vladaju jugoslovenskim banana državama.

[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 14. Jan 2010, 15:23:11 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k850i
samo je jedan TITO  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Због саосјећања (милосрђе) нећу улазити ко је ово писао већ само уњети мало виђење
ситуације са своје стране.

Предговор:
Хвала ти друже Тиле што си као аустро-угарски каплар Јосип Броз Тито на србијанском фронту у Првом светском рату учествовао у крајње деликатним војним задацима тј. у „хватању живих језика” а са обзиром на велики степен ризика у овакве акције су се слали искључиво добровољци (тј. драговољци).

Па надаље:
1.И комунизам је идеологија;
2.и већа задужења од Јапана;
3.рад се није цијенио као ни сада осим на слетовима.Није била одржива нон-стоп су
   биле побуне,штрајкови по Хрватској,Косову...;
4."самоуправљање" ал у .....;
5.зато ти је одбијано од плате иако ниси требао код доктора (други системи);
6.лажна слика која је пласирана међу полу-писмене;
7.репсектабилна-ваљда респектована али на папиру (стварност си видио);
8.Ишло се и те како чистити по Дојчланду,Француској,Аустрији...;
9.само за шиптаре и један број бошњака (рурална подручја);
10.и сада можеш сјести на воз па на концерт(додуше до Зиданог Моста али то сте ви
    направили);
11.апсолутна лаж;
12.Косово само на папиру (Трепча,Гњилане);
13.само пола Црне Горе (Улцињ-знам да ниси србин због изговора ријечи);
14.тотална глупост (били су само под другим именом).

    Након дугог и исцрпљујућег елабората не бих износио чињенице већ само констатацију
да је "жал" за прошлим временима лажан као што је била и љубав према домовини СФРЈ
коју сте тако систематски растурили (словенци,хрвати,муслимани,македонци и шиптари)
тако да је смијешно ваше позивање на љепоту и правду те исте.ЕНДЕ.
« Poslednja izmena: 15. Jan 2010, 00:37:25 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Citat
izvinjenje za sve ružno što sam ikada rekao o našem drugu i slobodotvorcu josipu brozu titu

nema dalje

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
yetyou.
e pa i ja se jednom stobom slažem.Ovaj što napisa nema pojma o Titu a ni o jugoslaviji,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
yetyou.
e pa i ja se jednom stobom slažem.Ovaj što napisa nema pojma o Titu a ni o jugoslaviji,
Tačno izvukao vas Tito iz govana, umesto saradnici nemaca postadoste antifašisti. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
yetyou.
e pa i ja se jednom stobom slažem.Ovaj što napisa nema pojma o Titu a ni o jugoslaviji,
Tačno izvukao vas Tito iz govana, umesto saradnici nemaca postadoste antifašisti. Smile

u centar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
posle druga Tita,ostade nam... kiiittaaaaa.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Друже тито ми ти се кунемо! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
simpatican je bio cica.umeo da uziva samo tako.boli ga kurac,naravno,kao i sve druge.  Smile

imam jednu majicu,istu kao ova slika sto postavi @gale("samo vas gledam.majku vam Bozju!").  Smile
kupio u Ohridu pre par godina,bila mi simpaticna.njega tamo jos vole.(bas se covek zapita zasto...??  Smile Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:04:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.