Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 17:00:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drugi uticaju na nasu vezu !!!  (Pročitano 4112 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
па, све исто као да њена мама нема ништа против...

мама: "где идеш?"
она: "идем у град са другарицама"

и то је то...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Živela abortirana djeca

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 600
Zastava Za kompjuterom
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 
ok djavolic ali dokle tako kapiras neko ce nas vidjeti i sve too
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
a gde  zivish ti?

Mislim kapiram da zivish u nekom manjem mestu. Ovde u Bg-u npr. vidish dobru ribu u busu i ako joj sad ne pridjesh videcesh je za 5, 6 godina ponovo.  Smile

A opet mali je grad ako znash pravu informaciju. Cudno je to...  Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2008, 04:21:22 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
VIP 
E ne laze te!!! Ne bi ti ona priznala laz!!Zasto bi tako nesto uradila,samo bi sebi naparvila jos vece sranje!!! Obicno roditelji pokusavaju da igraju glavnu ulogu u zivotu svoje dece,ali ne vide da tako prave kontra efekat od onoga sto su ocekivali!!Moras i ti njenu majku da shvatis,nisam na njenoj strani ,ali slusaj! Svaka majka svojoj cerki zeli sve naj,a koliko vidim niste punoletni da bi ona mogla da se suprotstavi majci! I da je punoletna opet bi sa njene strane bilo ruzno da  se suprotstavlja nekom od roditelja!!Znam vasu situaciju odlicno,ali tu je sta je!!Pokusacemo nesto da ti predlozimo da opet budete zajedno!Ali pre toga: Sam si kriv za svoju reputaciju!!!Dalje ako je iskreno volis i ona tebe zasto ne ojacate vasu vezu i pokazete njenoj maci da ti nisi obican klinac koji ucestvuje u ulicnim tucama!!!Moras se dokazati na muski nacin,a ne na kukavicki tako sto se bijes!!Ovo nije trenutak da te "kritikujem",ali to ti kazem za tvoje dobro iz svoje neke perspektive!!! Za pocetak vidjajte se negde,na nekom mestu gde nece svi da vas vide! Recimo u zgradi tvog druga ili u nekom naselju gde vas niko ne zna!!Ti znas gde zivis,prema tome odaberi sam mesto,valjda si za toliko sposoban!!Drugo,odnosno drugi korak!Moras posle nekog vremena da porazgovaras sa njenom majkom na lep i kulturan nacin (najblje bi bilo to sada da uradis) ,tako ce ona uvideti da nisi ono sto se prica ili cime joj je vec napunjena glava.....dokazi joj da si uporan decko,sa puno lepih manira,da iz sveg srca volis njeno dete i da neces da dozvolis da vas rastave samo zbog raznih glasina o tebi!!Znaci upotrebi malo mozak i sve ce ti se samo kazati,sta i kako da kazes!!Porazgovaraj sa tom zenom i dokazi joj da si bolji,uzdigni se iznad nje i ne spustaj se na njen nivo!!Jednog dana zalacice zbog svojih gresaka!!Srecno Smile
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Nemam kucu praznu uvjek je neko tu ili sestra ili roditelju ne znam sta da radim ?? Smile Smile Smile Smile Smile Smile

sestru isteras iz sobe a cjalu kaze da vodi kevu na veceru Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
VIP 
Nemam kucu praznu uvjek je neko tu ili sestra ili roditelju ne znam sta da radim ?? Smile Smile Smile Smile Smile Smile

sestru isteras iz sobe a cjalu kaze da vodi kevu na veceru Smile Smile
Orf. ne ide to bas tako Smile
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Citat
Ovde u Bg-u npr. vidish dobru ribu u busu i ako joj sad ne pridjesh videcesh je za 5, 6 godina ponovo.

totalno zanimljivo razmisljas  Smile  koliko puta dnevno popijes pedalu?  Smile   Smile  Smile  Smile   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
Primer Munka primer  Smile ne muvam ribe po autobusima....  Smile

i poenta je bila da je Bg-a veliki grad. E da ga jbsh ako joj se keva nalazi u svakom coshku... 
« Poslednja izmena: 24. Avg 2008, 19:23:00 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
Ovde u Bg-u npr. vidish dobru ribu u busu i ako joj sad ne pridjesh videcesh je za 5, 6 godina ponovo.

totalno zanimljivo razmisljas  Smile  koliko puta dnevno popijes pedalu?  Smile   Smile  Smile  Smile   Smile
ne ide autobusom Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prvo... Ne kaze si uticaju nego uticu....

Drugo... Toliko puta smo diskutovali o tvojoj vezi i svi se slozili da ta devojka uopste ne zeli da bude sa tobom , vec da se igra tvojim osecanjima, da sada nema apsolutno nikakvog smisla truditi se oko toga. Kao i svaki put otrcaces kod nje cim te pozove ...

Devojka se igra sa tobom upravo ovako ---->  Smile   

Ako ti to odgovara samo nastavi da verujes u svaku besmislenu laz koju ti kaze ... I ponizavaj se ...
Imas podrsku !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 17:00:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.