Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drugi po redu hip-hop festival Svi kao jedan  (Pročitano 4438 puta)
25. Jul 2012, 23:08:56
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Festival "Svi kao jedan" u novom izdanju

24 sata programa, tri dana za redom - drugo po redu izdanje hip-hop festivala "Svi kao jedan" se održava od 30. avgusta do 1. septembra na beogradskom Ušću...

Festival Svi kao jedan i ove godine pomera granice i vodi vas na trodnevno putovanje kroz hip hop kulturu sa više od 50 domaćih i stranih izvođača koji će u poslednjem vikendu avgusta beogradski skejt park pretvoriti u prestonicu hip hopa na Balkanu.

Nakon velikog uspeha prvog izdanja festivala u novembru 2011. kada je napravljen presedan okupljanjem ubedljivo najvećeg broja hip-hop izvođača do sada, odziv od oko 3000 fanova prevazišao je očekivanja organizatora i na taj način dokazao da festival ima potencijal daleko veći od hale Beko. Kako se u saopštenju organizatora kaže, to je bio i glavni razlog da se već ove godine hip-hop festival preselii u veći prostor i u bolji termin, pod mnogo boljim okolnostima i sa neuporedivo bogatijim sadržajem.

Organizator festivala Svi kao jedan, skejt klub Kobazz, ove godine dobio je i strateškog partnera, event agenciju 4 Kings iz Njujorka, koja će doprineti u organizaciji i produkciji festivala - pored velikog broja domaćih izvođača, ove godine planirana su gostovanja i nekih zaista velikih i značajnih imena sa svetske hip hop scene.

Drugi po redu hip-hop festival Svi kao jedan biće održan ove godine 30. i 31. avgusta i 01. septembra, u skejt parku na Ušću. Ovaj skejt park će tako biti centar hip-hop kulture u regionu, koji će okupiti nekoliko hiljada mladih ljudi i pružiti im sadržaje koji do sada nisu predstavljeni, objedinjujući uličnu umetnost, alternativne sportove i "crni zvuk" u jednu sveobuhvatnu celinu i dajući ovom događaju pravu festivalsku dimenziju.

Program koji će trajati 24 sata, tri dana za redom, svim fanovima hip hop kulture donosi takmičenja u skejtu, rolerima i BMX-u, grafitima i break danceu, festivalsko selo sa dnevnom binom, predavanjima, radionicama, projekcijama filmova ali i svim drugim interesantnim stvarima koje su nastale iz hip-hopa kao prve zaista globalno prihvaćene kulture.

Cilj ovog festivala biće da svoje posetioce upozna sa svim elementima hip-hop kulture i njenim nastankom i razvojem do danas, kao i da motiviše mlade generacije da razvijaju kreativnost kroz upoznavanje sa alternativnim umetnostima i sportom.
Do festivala nas očekuje nekoliko promo žurki, premijera filma "Svi kao jedan", kao i hip-hop karavan koji će obići najveće gradove u Srbiji. Pratite najave izvođača i druge novitete u vezi sa festivalom na zvaničnom sajtu svikaojedan.com.

Izvor: MTV
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
Qtek 小米

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
Samsung SGH-E590
Koji je saban ovaj Sale. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
"Bad Copy" ponovo u punom sastavu na festivalu "Svi kao jedan"

Drugo izdanje hip-hop festivala ''Svi kao jedan'' ove godine se održava u Skejt parku na Ušću od 30. avgusta do 1. septembra 2012 a publika će između ostalog prvi put posle duže vremena videti grupu "Bad Copy" u punom sastavu..

Trodnevni program, koji pored nastupa najznačajnijih domaćih izvođača i nastupa velikih svetskih zvezda kao što su Kertis Blou i di-džej Tomek, obuhvata takmičenja u skejtu, rolerima i BMX-u, grafitima i brejkdensu, festivalsko selo sa dnevnim programom, predavanjima, radionicama, projekcijama filmova...

Najaktuelnija vest u vezi sa domaćim programom jeste ponovno okupljanje grupe "Bad Copy" u punom sastavu – Ajs Nigrutin, Skaj Vikler i Timbe.  Organizator najavljuje i preko 50 imena domaće hip-hop scene, kao i nastup bitboksera Sam The Man.

Izvor: Blic

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

266861_bad-copy_f.jpg
(28.42 KB, 470x270)
« Poslednja izmena: 16. Avg 2012, 01:02:12 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Smor mi je samo sto ce se tamo guziti pavijani poput tog Saleta,Marlona,Zvezdica Grajma,Mlate(bez flow-a)...najverovatnije necu ni ici zbog toga,jer mi se kenja kad ih cujem...
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Qtek 小米
Добар је Сале, немојте да кењате, нема много веста на сцени

овај момак кида



IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Samsung SGH-E590
Ja sam ga slusao uzivo i moze se reci da sam ga upoznao. Znaci decko je debilcina... Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Jedva čekam da čujem srpske repere

Kada je u pitanju rep muzika vi ste pionir u mnogim stvarima, da li mlađe kolege iskazuju poštovanje koje zaslužujete zbog toga.

- Ne baš, verovatno zato što mnogi ne znaju šta sam sve postigao, kada je rep muzika u pitanju, ali budućnost je svetla.

Koja je razlika u pravljenju muzike pre 40 godina i sada?
- Glavna razlika je to što se zvuk poprilično razlikuje i što je sada sve značajno brže nego što je bilo kada sam ja počinjao.

Za koji period mislite da je bio najbolji za rep muziku?
- Moje vreme, odnosno kada sam počinjao, znači rane osamdesete.

Ko je po vama najbolji reper?
- Nas.

Šta slušate u poslednje vreme i da li volite da čujete repere iz drugih zemalja?
- Sada sam fokusiran na fank muziku sedamdesetih, dok volim da čujem repere iz Italije i Nemačke, gde ima stvarno dobrih muzičara.

Da li ste čuli nekad nekog repera iz Srbije?
- Ne, ali sada ću imati prilike. Jedva čekam.

Imate li istu strast kao na početku karijere?
- Da. Mislim da sada još više.

Koji savet biste dali mladim muzičarima na početku karijere?
- Edukacija je ključ uspeha.

Izvor: 24sata

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

483394-3.jpg
(21.53 KB, 600x360)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
SonyEricsson W800i
Добар је Сале, немојте да кењате, нема много веста на сцени
To sto nema puno vesta,i sto ga on kao predstavlja ne znaci da decko nije debil.
Kao i cela ta urbana ekipica,ljomberi klasicni.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 90
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
BlackBerry 8900
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.