Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:18:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 'Drugarstvo' ili šta?!  (Pročitano 14836 puta)
25. Nov 2008, 23:56:20
Ucesnik diskusija


Ona radi sve, isto k'o ja :-))

Zodijak
Pol Žena
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
joj zaista ne znam odakle da pocnem, ali probacu da skratim maksimalno...Bili smo u vezi god ipo dana, raskinuli tacno pre mesec dana... Sada se vidjamo kao drugovi (na moju inicijativu) i ja strasno patim. mnogo sam tuzna, placem po ceo dan/noc i zaista mi je jako tesko bez njega s obzirom na to da ga vidjam jednom nedeljeno...videli smo se veceras, sve je bilo ok, pricali kao uvek i poljubili se par puta. zaista sam bila srecna zbog toga. medjutim, krecemo mi i on kaze neka ovo ipak ostane na drugarstvu...sok, ako se tog trenutka nisam srusila necu nikad, jer zna koliko patim, koliko mi je tesko sto smo raskinuli...sada vas pitam za misljenje kako da skapiram to njegovo ponasanje? nisam sigurna da li me i dalje voli, posto je arogantan, ironican u zadnje vreme, pokusava da me povredi, ali ipak mislim da je to sve neka maska jer ne zeli da prizna da i dalje gaji neke emocije prema meni...kako da ga skapiram? da li i dalje da nastavim da se vidjam sa njim iako mi jako tesko pada to drugarstva ili da se okrenem i da odem....???

Unapred se izvinjavam ako je tema na pogresnom mestu  Smile

edit by B@mbin@:
nije tema na pogrešnom mestu, ali imamo već jednu sa identičnim naslovom. S obzirom da se kod tebe radi o tvojoj priči, ostaviću je, samo ću joj promeniti naziv. Wink
« Poslednja izmena: 26. Nov 2008, 00:05:12 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
If you told me to cry for you-I could, if you told me to die for you-I would
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ako nastavis da se vidjas sa njim, bice ti mnogo teze da ga zaboravis... Sad... zavisi sta ti zelis... Verovatno gajis nadu da ce te se pomiriti, zato si i insistirala da nastavite sa vidjanjem... Ako odlucis da ga prebolis, predlazem da smanjite vidjanje na sto manje moguce...

( e sad... to je sve lako u teoriji... realnost je mnogo drugacija i teza... ja nisam uspeo)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Slažem se sa Ajsom, mada bih ti ja preporučila da potpuno prekineš kontakt sa njim, staviš tačku na to, malo odboluješ (preležiš  Smile ) i kreneš dalje.
Vidiš i sama, iza bure emocija, da sve to nema smisla. Igra sa tobom igru, koja te samo može još više povrediti. Prekini to dok šteta nije još veća. Wink
Nema tu drugarstva, samo te vuče za nos, jer i sama kažeš da je ironičan i da želi da te povredi.

Beži dok još možeš. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Mogu dosta da pisem o tome ali u principu se sve svodi na to da nadjes drugog.  Smile (sacuvao sam malo tastature   Smile )

Kad nadjes drugog em sto cesh sama videti dal' mozes nastaviti dalje (a moras) em ces videti kako ce on odreagovati...  Smile


Edit: Ustvari kad malo boljem razmislim, sto da stanesh kod drugog... mozes i treceg, cetvrtog...   Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2008, 00:10:04 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ona radi sve, isto k'o ja :-))

Zodijak
Pol Žena
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Mogu dosta da pisem o tome ali u principu se sve svodi na to da nadjes drugog.  Smile (sacuvao sam malo tastature   Smile )

Kad nadjes drugog em sto cesh sama videti dal' mozes nastaviti dalje (a moras) em ces videti kako ce on odreagovati...  Smile


Joj ja nisam spremna da nadjem drugog i to zaista jos uvek ne zelim...Kada smo raskinuli  nije mi bilo tesko tih dana, i cudila sam se samoj sebi kako sam to lako podnela, ali kako vreme prolazi ja se sve gore i gore osecam... Zadnjih 10-ak dana  Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2008, 00:16:29 od _meditj_ »
IP sačuvana
social share
If you told me to cry for you-I could, if you told me to die for you-I would
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Joj ja nisam spremna da nadjem drugog i to zaista jos uvek ne zelim...Kada smo raskinuli  nije mi bilo tesko tih dana, i cudila sam se samoj sebi kako sam to lako podnela, ali kako vreme prolazi ja se sve gore i gore osecam... Zadnjih 10-ak dana  Smile Smile Smile Smile

Verujem, iznenadila bi me kad bi rekla da si spremna.
Ali... ( uvek postoji ali  Smile )

Sta ako je on spreman?   Smile Smile Dobro ne drugoga, drugu, ustanovili smo vec da nije gay, mada ako ti je za utehu mozes i to da tvrdis  Smile.
Jel si sigurna da zelis da provedes vreme kuci tugujuci uz baladice i maramice dok on seta neku drugu po gradu? Preduhitri ga.

Ja licno, kad raskinem s devojkom (bar do onih do kojih mi je stalo) lazem sebe da je nikad nisam upoznao. Smiley Ozbiljno.  Smile Izbrisem broj telefona, udaljim predmete koji me asociraju na nju, operem svu odecu par puta da uklonim svaki trag parfema (ili jbnog pudera sa belih kosulja  Smile ) i kad me neko sretne i pita npr: Gde ti Jelena?

- Koja Jelena?  Smile

Mosh' me pola sata ubedjivati da poznajem tu Jelenu necu se setiti...  Smile
Cak sam i ovde stavio lazno ime Jelena jer sam zaboravio kako se zove doticna devojka iz podsvesti  Smile

Neverovatno kol'ko mi dobro uspeva laganje samog sebe...  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2008, 00:37:47 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
, kad raskinem s devojkom (do koje mi je stalo)

sto  raskidas ako  ti je stalo ? Smile



« Poslednja izmena: 26. Nov 2008, 00:40:40 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 
meditj kad sebe uhvatiš da plačeš pogledaj se u ogledalo, reci sebi da si guska što kvariš život zbog nekog ko te ne voli kad možeš biti sa mnogima onih koji bi te voleli. A onda izađi sa nekim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
, kad raskinem s devojkom (do koje mi je stalo)

sto  raskidas ako  ti je stalo ? Smile
Postoje dve strane.... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Editovao sam. Smile

Ima raznih devojaka, nije mi stalo do svih podjednako...  Smile

Ima i onih koji me greju do proleca po ovoj zimi, i vrlo lepo igraju ulogu termalnih uredjaja... a ti vidi kol'ko mi je stalo do najobicnijeg radijatora...
Nisam uvek takav, mogu da budem mnogo bolji, do onih kojih mi je stalo... ali ... nazalost... njih se ne secam...  Smile


meditj kad sebe uhvatiš da plačeš pogledaj se u ogledalo, reci sebi da si guska što kvariš život zbog nekog ko te ne voli kad možeš biti sa mnogima onih koji bi te voleli. A onda izađi sa nekim.

Nisam hteo tako brutalno na prvoj strani, cuvao sam to za drugu  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2008, 00:43:37 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:18:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.