Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drugaricu muva profesor ,a ja neznam kako da joj pomognem  (Pročitano 16775 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Vas dvojica ste opsjednuti jedan drugim,nosite citate onog drugog u potpisu...na kraju cete postati najbolji drugovi Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: Coolrunner

Ja pomislih na osnovu tvojih izlaganja da se ti drzis nekih istina?  Smile A sta bi ova glupost trebalo da predstavlja? Ovakva insinuacija govori o tvojim odredjenim emocijama (koje nemas) prema nekome, e sad, da li ti ne vidis podsvesni nivo u tome, nije moj problem. Ovo je cista glupost, nema drugog naziva. Za razliku od vecine postova, ovaj me nije zasmejao i mislim da gubis na kvalitetu.

A prica "dao sam primer, desilo se on" je za malu decu... kao neko ko prati diskusije tacno znam kako iznosis primere, nikad ne poredis sa konkretnim osobama vec neko, nesto i slicno. I ovde si mogao drugacije formulisati, ali nisi mogao, morao si ovako, to je odredjeno/zapisano i ti nisi imao izbors.

Sustina - evo ociglednog primera gde tvoj izneti stav ne moze biti dalje od istine na koju se pozivas i tvrdis da samo nju iznosis.  Smile


Da li pokusavas da me ubedis kako je Krivicni Zakon u Srbiji i u SAD isti ?
Kakve emocije, o cemu ti pricas ? Novine su pune cinjenica koje govore kako neki ljudi u ovoj zemlji ne moraju da odgovaraju po zakonu po kom neko drugi odgovara. Istina je za tebe proizvod emocija.
Govorio sam u kontekstu teme koji razmatra nacin kojim bi trebalo postupiti, uzimajuci u obzir okolnosti i
ono sto se u takvim situacijama desavalo.
Neki Profesori imaju dobru zaledjinu i na njih dizanje prasine od strane studentkinje nema negativan efekat.
Govorio sam o predpostavkama a ne o istini.
Toliko si zaslepljen zeljom da nekog maltretiras da gubis kontrolu nad nacinom kojim to zelis da radis.
Nigde u ovoj temi nisam govorio o istini koja vazi za sve, nego sam zeleo da konstruktivno sagledam obrazlozenu situaciju.
Nemam nista protiv tebe i tvoje opsednutosti onim sto ja kazem.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520



Vas dvojica ste opsjednuti jedan drugim,nosite citate onog drugog u potpisu...na kraju cete postati najbolji drugovi Smile
Nisam siguran sta te je nateralo na 'konstataciju' da sam ja opsednut coolrunnerom ?
Meni su svi ovde najbolji drugovi, tako sve tretiram, i nemam nista protiv nekolicine koja je fokusirana na
moju licnost, dokle god je to u skladu sa pravilima foruma.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Pisanje duplih postova, eto, nije po Pravilima foruma, pa bih te zamolila da ubuduće koristiš dugme ''Izmeni'', ukoliko imaš nešto da dodaš ili da prepraviš na svom postu. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Nisam siguran

Znamo.

 Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia Luvmya 520
Citat
Nisam siguran

Znamo.

 Smile
Sta to znaci ? izvukla si dve reci iz moje recenice i sada nesto znas ?
Zasto ne objasnis kako sam ja to opsednut nekim, kad vec to tvrdis ?
Kako mogu da budem siguran u izvor necijih tvrdnji kada znam da su te tvrdnje neosnovane.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Nisam ja opsednut tobom, previse znacaja pridajes. Ja sam samo osoba koja ni u drustvu ne precuti kada neko nesto lupi... a kako dosta puta lupis, ja se dosta puta oglasim.

I primer da neki seksualni predator moze i da siluje bez odgovornosti a ubacis u konstrukciju Jovanovica jasno ukazuje tvoj animozitet na nekom svesnom ili podsvesnom nivo prema njemu.

Obrazlazi ti to kako hoces, ali nemoj da nas farbas kao malu decu  Smile

Citat
Da li pokusavas da me ubedis kako je Krivicni Zakon u Srbiji i u SAD isti ?

Ne... govorim da je gori od naseg iako efikasniji. Efikasnost i kvalitet zakona nije isto. Ne ubedjujem te, vec tvojim recima - znam.
« Poslednja izmena: 03. Jun 2009, 19:10:30 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10





kreten  Smile
inace, tvoja drugarica stvarno hoce biti fufica ako se kresne s profSorom zbog ocjene.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Iskreno ,nemam pojma sta se desava kod nje, niti je pitam jer vidim da je nesto suzdrzana.Nek se krese s kim hoce,sto bi rekla jedna poznata estradna umetnica- Moja pi.ka ,moj ducan- ja otvaram ,ja zatvaram! Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.