Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:27:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drugarica se oseća na znoj  (Pročitano 11216 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
offtop : o'sh se kladite da nema razlike... ? Smiley

ne pricam o hed-n-sholderz-niz-n-touz ali drug je jako dobar frizer i pokazao mi je razliku... stavi tri kapi , pene da se operu tri glave, da ne pricam o mirisu koji ostavi tri sata posle (ionako vec delujem dovoljno 'metro') ... doduse jeste i cifra 5x faktor...

no, nije poenta da sad ocenjujemo sampone za nase trziste i francusko... i jeste skoro sve svedeno na genetiku, neko ima ciste zube ne mora nikad da ih pere a neko moze 3 puta na dan i opet mu smrdi iz usta... svako ima svoje falinke.. ali poenta je bila, da te ljude jednostavno nije dovoljno briga za druge i utisak koji ostavljaju ... barem ne u tom smislu...

... dakle ne , neko ko je znojav posle tri sata trcanja nego neko ko stalno 'lose' mirise... imam komsiju, kad prodje kroz hodink, mogu da ga osetim na 3 sprata razlike (ne idem liftom) ... ergo, ko oce da mirise stalno taj moze da mirise .. jako mali broj izuzetaka ...

... a koliko je culo mirisa bitno, kazu da je nepogresiv pokazatelj dobrog odabira gena (dovoljno razlicitih, jaci imuni sistem potomka) - upravo miris ... i da je ogroman procenat ljudi koji su izgubili culo mirisa izvrsilo samoubistvo... (ne drzite me za procente ovde)
« Poslednja izmena: 07. Maj 2009, 11:27:51 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Zar ne izgleda sjajno?  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

brt022.jpg
(23.42 KB, 295x400)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
jeste, lepa bocica stvarno
« Poslednja izmena: 07. Maj 2009, 11:31:05 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
ne pricam o hed-n-sholderz-niz-n-touz ali drug je jako dobar frizer i pokazao mi je razliku... stavi tri kapi , pene da se operu tri glave, da ne pricam o mirisu koji ostavi tri sata posle (ionako vec delujem dovoljno 'metro') ... doduse jeste i cifra 5x faktor...

Vidis... meni je moja frizerka rekla da je sve to s... i da lepo odem u apoteku i kupim sampon za moju vrstu kose...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nema razlike,razlike u smislu toga da je nekome kosa cistija koristeci odredjeni brend sampona,dezodoransa ili parfema...razlike u smislu da je cistiji ili mirisljaviji Smile...a pitanje je veliko koliko je na nasem trzistu ono za sta mi dajemo pare kao odredjenu dobru marku nekog proizvoda,ustvari i taj proizvod koji kupac kupuje na zapadu....
debelo sumnjam u to...
licno,nisam toliko blesava,iako jesam neko ko nasjedne na razne budalastine.

moju pokojnu babu pamtim po mirisima.po mirisu na cistinu i urednost.a njeno poznavanje brenodova i mogucnost da sebi priusti neki od izvikanih parfema ili sapuna ili sampona,kao i poznavanje istih,svedeno je na blazeno neznanje.

Smile

nikada je nisam osjetila na znoj,redovno se do zadnjeg dana trudila da se istusira svaki dan,koristila je samo kremu u plavom pakovanju "nivea" i neki dezodorans..uvijek je gledala da bude jeftin Smile,a da se njoj miris i svidja...gustu i dugu kosu,bijelu...prala je nekim od litarskim sapona,mada je najvise voljela da sama skuva kamilicu i u njoj je pere,kada je nalazila vremena da se time i bakce...i tako citav zivot...a po kosi je i ostala upamcena Smile...dobro,i geni su odigrali ulogu za nevjerovatno dobru kosu koju je imala,ali je ocigledno litarski samponi od breze i koprive nisu unistili njen kvalitet do samog kraja Smile
a njena roba uvijek je mirisala na cisto,iako je voljela prati samo peracim sapunima i na lavandu jer je voljela da je trpa po pregradama za odjecu.

poenta moje price je da vam nikakav brend ne moze nadomjestiti kulturu brige o sebi i urednost samu po sebi,a da vam za to ne trebaju nikakva velika finansijska ulaganja, a da bi ste ostavili utisak ciste,uredne i mirisljave osobe Smile
« Poslednja izmena: 07. Maj 2009, 11:38:52 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Vidis... meni je moja frizerka rekla da je sve to s... i da lepo odem u apoteku i kupim sampon za moju vrstu kose...

e, pa moj frizer je jaci od tvoje frizerke i apotekarke  Smile

secam se ranije kad sam oprao s nekim krs 'deterdzentom' kosu, prva asocijacija posle fena bila je - Afro Ninja  Smile

a ljudi se kod nas pootrovase posle onog kaladonta u metalnoj tubi pa vi vidite... tako da, ima tu malo brige a ima i malo dobre hemije sto bi reko Dino Merlin... sad dal je to prirodna hemija ili je vestacka, meni je svejedno... ekvivalent izbora : limun ili sumeca tableta vitamina C ...
« Poslednja izmena: 07. Maj 2009, 11:40:58 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
secam se ranije kad sam oprao s nekim krs 'deterdzentom' kosu, prva asocijacija posle fena bila je - Afro Ninja  Smile
Nisu ti rekli da je Mr. Muscolo za otklanjanje kamenca? Smile
« Poslednja izmena: 07. Maj 2009, 11:52:32 od vrcomm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
... da, to ono za bubreg, jes.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
U srednjoj skoli imali smo drugara koji je imao ozbiljan problem sa masnom kozom i masnom kosom...
Dvadesetak minuta nakon tusiranja opet bi bilo kao da mesec dana nije video tus...
Bilo je tu i neumesnih i ruznih komentara sa nase strane, ali je stvar bila stvarno van kontrole...
Znam da je pokusavao taj problem da resi... da li je uspeo, stvarno ne bih znao...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Ako si joj rekla "ti smrdis",nije ni cudo sto nije pomoglo! To nije lepo...
da, mora da je bilo do mog pristupa ..

uostalom, kad vidim da joj je bijela majica ispod pazuha zuta (?!), onda to nema mnogo veze s genetskim poremecajima ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:27:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.