Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:53:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Driver Parallel Lines  (Pročitano 5873 puta)
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung Galaxy S III
Ko je okusio GTA4 tesko da moze toliko spustiti kriterijume i zaigrati ovo...  Smile
« Poslednja izmena: 08. Jan 2010, 03:34:11 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
SonyEricsson k800i
Da, ali razmislite, kada je izashao GTA 4 a kada driver?
Godfather i Scarface su imali bolju grafiku od GTA San Andreas, manje raznovrsnosti ali imali su elemente u gameplayu koji su bili drugachiji.
Driver sam odigrao samo prvu misiju kod druga i nisam uopshte bio razocharan, lepo je pochela bezanje od policije, ono sve super, grafika mi je tad bila lepa, upravljanje mozda i bolje nego u GTA, a josh posle toga ima i ono kao promena godine kada glavni junak izadje iz zatvora, tako da se vidi da su se developeri trudili i da su odradili dobar posao i mislim da bi ljudi stvarno trebali da im daju credit za to.
« Poslednja izmena: 08. Jan 2010, 13:54:58 od Solesoslav »
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung Galaxy S III
Ja obicno i dajem priliku takvim igrama. Evo bas sam pre nekoliko igrao True Crime NYC i zadovoljan sam.

Nego, stvar je u tome sto je sada GTA 4 podigao standardne poprilicno visoko, a samim tim dao domaci zadatak svakom od konkurenata.

Konkretno Mafia 2 je na velikom iskusenju, zato valjda i odlazu toliko. Takdje dolazi uskoro i True Crime u Tokiju, sto moze biti zanimljivo. Driver, ako planira da osvoji publiku nekim novim naslovom, mora dobro i dobro poraditi na tome jer ovo do sada je lose. Nakon jedinice, ocekivao  sam mnogo vise od njih.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
SonyEricsson k800i
Koliko ja shvatam driver ne cilja chak ni istu publiku, jer koliko se meni chini u driveru su vecim delom vozachke, tako da bi neko kome u True Crime ima previshe pucanja i tih stvari mozda Driver bio zanimljiv. Trebaju da ga nachine takvog da bi fanovima trkachkih igara bio zanimljiv. Anyway probaj True Crime Streets of LA. To je stariji deo ali se meni jako svideo, jedina stvar koja mi se ne svidja jeste ta shto pishtolj ima neogranichenu municiju, ali melle je lepo odradjen.
Mozda ja greshim, ali chini mi se da je i Wheelman odradjen na taj fazon da je vecina misija vozachkog karaktera, ali nisam siguran.
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung Galaxy S III
Upravo to treba i da uzgajaju. Jurnjavu, trke, sudare, grafiku autmobila, fiziku... kako bi bili sto dominantniji u jednom od delova koji sacinjvaju igre tog tipa. Npr, True Crime je dosta poradio na borbama, izgledu grada, sama uloga policajca pruza nesto originalno...

Igrao sam i L.A. , ali bas nisam bio zadovoljan fizikom autombila... pa sam brzo odustao.

Takodje mi se dopao Godfather igra (dvojku jos nisam naceo). Zanimljivo jbg... drzalo me za ekran.

Imam u planu i ovaj Saints Row 2  da probam, ali vidim da je dosta lose prihvacen...

U svakom slucaju, dobro je sto se siri ovaj zanr igara  Smile
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:53:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.057 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.