Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Draža ne može biti rehabilitovan za ratne zločine!  (Pročitano 46383 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Pustite , bre , Zemunca - taj je zesci falsifikator od kineza koji podaje  ,,Armani ,, .

Nego bih  nesto da napisem na temi ,,Zasto mrzim Ameriku ,, , pa da idem da spavam - ali mi treba neko  da nesto tamo napise , da mi ne idu postovi jedan za drugim .  Smile

Draza je osuden od strane  ideoloski ostrascenog i zlocinackog   komunistickog ,, suda ,,  na  montiranom  politickom procesu  .

IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ja sam našla samo neautorizovane interpretacije podataka iz neproverenih izvora, originalne podatke sa popisa nigde nisam našla. Zato mislim da opštepoznato nije opštepoznato i ne verujem opštepoznatosti cifara iz titove čitančice

Pa i ja bih voleo da se na jednom mestu objave svi podaci, kako iz doba kraljevine, tako i iz doba SFRJ. Da se napravi jedna knjiga sa skeniranim originalnim formularima itd. Verovatno je da takve podatke skuplja statistički zavod ili neki drugi državni oran, ali kao što znaš u Srbiji je praksa da se takvi podaci kriju od javnosti.

Prosto, kad se podaci objave i publikuju javnosti, onda više nema mesta manipulaciji. A kod nas na Balkanu je omiljena zabava manipulisati brojkama, kako brojem mrtvih, tako i brojem živih. To je razlog neobjavljivanja podataka, i onda moramo da se služimo neproverenim izvorima iz druge ili n-te ruke.

Ali, ja nemam razloga da sumnjam u ove brojke, tako da ih uzimam kao relevantne, dok se ne dokaže suprotno.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
E, svi znamo da si glupi Bosanac, nisi ti kriv, jebi ga, nisi mogao da biraš genetiku.

Ali, čak i za prosečan bosanski IQ je retardirano pričati o mrtvima na popisu živih građana??? U kojoj to zemlji na svetu se mrtvi i njhovi nerođeni potomci računaju u popis???

Po toj logici koliko Izrael ima stanovnika? 50 miliona????


Ajde, ne lupetaj više. Ako nemaš šta pametno da kažeš, bolje ćuti i ne brukaj se nebulozama.
Можда,али бар нисам морон који не схваћа да твоје:"одувијек било" (мада до 1991 није било,бар на локацији коју си поменуо,а БиХ до 1971) иницира такву логику или да ти појасним простим за тебе разумљивим језиком.Дођем ти кући,побијем ти све па за пар деценија кажем:"који Земунац,јебеш Земунца ја сам већина" а у случају да ти у неко доба покушаш одбранити свој грунт на претходно додам: "јбт. који
је овај Земунац геноцидни агресорски хегемонистички фашиста..."!
Е сада:
С обзиром да мислиш како је географски положај предуслов да некога прогласиш интелигентним или не морам те напоменути да сам појам потиче од латинске ријечи "Inteligere" што у преводу значи "разумјети" па уколико ти горе написано не разумијеш,џаба ти мјесто становања,IQ ти је испод 20...не знамо сви али је јасно!!! Smile
« Poslednja izmena: 10. Okt 2010, 00:47:31 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Privremeni lock!

A mozda i trajni! Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.