Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 06:20:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Драга Европо ...  (Pročitano 15737 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson z1010

Ide uragan, i sad ti kažeš " mi smo jači od uragana, mi smo nebeski" i ostaneš i pogine gomila ljudi. Jebe se meni za uragan, što nisi sklonio ljude (ne mislim ti nego Milošević). A kad bude postoja sud za uragan, će tužimo i uragan, nije problem.

.. ali ti uragan ne govori o Uraganskim vrednostima i demokratiji i kako je dobro što ruši kuće i odnosi živote, i nema ljudi (ili ih ima vrlo malo) koji zele da uskoce u taj uragan zarad boljeg života...

a ovo što trenutno rade DSS,SRS i SPS je sklanjanje ljudi od Uragana, da ne bude posle "Što ih nisi sklonio"

odnoslilo se na slobu... a DSS, SRS i SPS nas guraju u košavu sa jakim naletima vetra Smile

jedno je na šta se odnosilo a drugo su činjenice...  Sloba vam je i dan danas kriv za sve, iako su "demokrate" vikale: samo Sloba da sidje i tećiće med i mleko.... al su nas lagali 5og oktobra, mater im jebem prodanu..

svima je jasno da u EU ne mozemo sa Kosovom, samo što ludi čeda to naglas priznaje, a tadić vas laže....

tako da ..  Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1




čekaj, imamo i novog krivca, sloba je kriv do 2000, a koštunica za posle
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Ide uragan, i sad ti kažeš " mi smo jači od uragana, mi smo nebeski" i ostaneš i pogine gomila ljudi. Jebe se meni za uragan, što nisi sklonio ljude (ne mislim ti nego Milošević). A kad bude postoja sud za uragan, će tužimo i uragan, nije problem.

.. ali ti uragan ne govori o Uraganskim vrednostima i demokratiji i kako je dobro što ruši kuće i odnosi živote, i nema ljudi (ili ih ima vrlo malo) koji zele da uskoce u taj uragan zarad boljeg života...

a ovo što trenutno rade DSS,SRS i SPS je sklanjanje ljudi od Uragana, da ne bude posle "Što ih nisi sklonio"

A sta bi ti radio u EU sa 2 miliona Albanaca koji ne *ebu zivu silu? Koji odbijaju svaku poslusnost prema Srbiji?

To sto radi DSS, SRS SPS se zove udaljavnaje Srbije od Kosova i EU. Taj isti SRS i SPS bi trebao odavno da odgovara zbog prodaje sopstvenog naroda Hrvatima i Muslimanima ... zbog rusenja drzave Srbije gore od Hice svojevremeno. Ja kapiram kad je covek glup, pa ne zna sta radi, treba mu oprostiti, ali Sloba nije bio glup, pa nas je s*ebo za medalje. Danas, kad je covek mrtav uopste me ne zanima on kao pojeinac, vec njegova tsranka, koja jos uvek propagira ono sto je on radio, znaci da i dalje zele da nas *jebu. Do duse sad imaju i stare saveznike SRS, sa primesama DSS-a. Dakle, sjajna kombinacija za rasparcavanje Srbije.

Kostunica ima psihickih problema ... poziva ceo svet na ponistavanje odluke o nezavisnosti Kosova, dakle, nije normalan ... ili skuplja jeftine politicke poene kod "patriJota".
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Ide uragan, i sad ti kažeš " mi smo jači od uragana, mi smo nebeski" i ostaneš i pogine gomila ljudi. Jebe se meni za uragan, što nisi sklonio ljude (ne mislim ti nego Milošević). A kad bude postoja sud za uragan, će tužimo i uragan, nije problem.

.. ali ti uragan ne govori o Uraganskim vrednostima i demokratiji i kako je dobro što ruši kuće i odnosi živote, i nema ljudi (ili ih ima vrlo malo) koji zele da uskoce u taj uragan zarad boljeg života...

a ovo što trenutno rade DSS,SRS i SPS je sklanjanje ljudi od Uragana, da ne bude posle "Što ih nisi sklonio"

A sta bi ti radio u EU sa 2 miliona Albanaca koji ne *ebu zivu silu? Koji odbijaju svaku poslusnost prema Srbiji?

To sto radi DSS, SRS SPS se zove udaljavnaje Srbije od Kosova i EU. Taj isti SRS i SPS bi trebao odavno da odgovara zbog prodaje sopstvenog naroda Hrvatima i Muslimanima ... zbog rusenja drzave Srbije gore od Hice svojevremeno. Ja kapiram kad je covek glup, pa ne zna sta radi, treba mu oprostiti, ali Sloba nije bio glup, pa nas je s*ebo za medalje. Danas, kad je covek mrtav uopste me ne zanima on kao pojeinac, vec njegova tsranka, koja jos uvek propagira ono sto je on radio, znaci da i dalje zele da nas *jebu. Do duse sad imaju i stare saveznike SRS, sa primesama DSS-a. Dakle, sjajna kombinacija za rasparcavanje Srbije.

Kostunica ima psihickih problema ... poziva ceo svet na ponistavanje odluke o nezavisnosti Kosova, dakle, nije normalan ... ili skuplja jeftine politicke poene kod "patriJota".

sa tobom ne pricam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E jbga  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
To sto radi DSS, SRS SPS se zove udaljavnaje Srbije od Kosova i EU.

Нема везе остаје Русија, зар не. Рекли на "Пешчанику", ја се цинично сложио...
Причао сам некада о значају митова, о томе како Арменци (немојте их звати Јермени, то је турски назив) узимају земљу са своје свете планине Арарат у ћупове... али имају идентитет.
Може Србија и без власти над Косовом. Али не може без свести о Косову.
Наравно, МалецкИ то не разумеју Smile

Zora Novog dana
Jedna stara radost! Skupili se mali,
Svi sitni i niski, podignuti zlobom,
Pred strahom što ide, naglo, kao vali
Jedne moćne snage koju zvahu robom.

V. Petković DIS
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Makro

Ti nikako da shvatis da je Rusija samo poremecajni faktor, cisto kaze koju da bi smetala, da se stvari dese ne danas, vec za 2 meseca, ali ce se desiti. Cisto da te podsetim: Rusija je samo mesec dana pred nezavisnost KiM govorila o "nemogucnosti proglasenje KiM mimo UN", svi znamo sta se desilo, zatim prete oruzanom silom, pa se posle izvinjavaju u stilu "necemo vise nikad" ... zato su samo poremecajni faktor, ciji je jedini adut gasovod  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Ti nikako da shvatis da je Rusija samo poremecajni faktor

Ма ја никако да схватим европске вредности. Хитлер је то говорио, зар не...

Citat
ciji je jedini adut gasovod 

Тај адут је довољан да европејци играју пипиревку Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Makro

Pa nece oni svoj jedini adut protraciti zbog Srba i ludaka u Srbiji Smile ... nemoj da si naivan, vole i Rusi pare  Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Pa nece oni svoj jedini adut protraciti zbog Srba i ludaka u Srbiji

Али хоће на лудаке у Србији Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Evropa ukratko nam nece doneti nista dobro. Ako sami ne zavucemo rukave i koristimo nas um nista od nas nece biti.
Ono sto sam cuo da se ukinu vize za Rusiju, ne mirise na dobro!
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 02. Maj 2024, 06:20:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.