Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Doterani Volvo S80 na Salonu u Ženevi  (Pročitano 4399 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Па није баш мала разлика између 5 и 8 литара, мада чисто сумњам да може и са 8 да се провуче осим ако га баш умртвиш са неким малим бројем обртаја.

И ако се не варам имају две верзије тог старог 163 и 185 кс. Овај други је углавном аутоматик бар ја нисам успео да нађем други, можда и има, а потрошња по граду му је по фабричким параметрима 9,9 литара.

А тај од 200 тачније 205 кс је колико сам видео у новом моделу.
« Poslednja izmena: 04. Mar 2009, 20:33:13 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony Xperia Neo L
svidja mi se  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung i8510 innov8
Pa dobro, 5 sam ja malo preterao ali izmedju 6-8l, toliko je pokazivao bord, i to nekom normalnom voznjom... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony Xperia Neo L
pa to si vec napisao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Pa dobro, 5 sam ja malo preterao ali izmedju 6-8l, toliko je pokazivao bord, i to nekom normalnom voznjom... Smile



Јебем ли га, мало ми је нелогично да троши мање од прописаног ако је нормална вожња у питању.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
HTC Tattoo
Vračarac,taj volvo u špicevima nema šanse da se ispod 10 spusti,kao što si video ono što je postavio twice,10.9 mu je gradska vožnja,a to ti je 11 i naša nafta odmah 12.
Možda nekom noćnom vožnjom i kad nema gužve i bude manje,ali u toku dana po gužvi,ne.
To što ti je bord pokazivao,to je sigurno kombinovana vožnja.Nije čisto gradska vožnja.
I većina modernih dizela te kubikaže toliko troši,da volvo ima motor koji troši 30 posto manje od konkurencije,to bi im bila velika prednost kod kupaca.





IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung i8510 innov8
Kao prvo twice, rech je o starijem modelu sa manuelnim menjachem ali je chipovan na oko 200KS...

Znachi moguce da su mu i tu za malo spustili potroshnju chipom, ali nishta ne tvrdim...

Kao drugo, ja nisam rekao da je to voznja po shpicu, znachi po Beogradu, ishlo se do NS-a, Avale, Borcha, Krnjacha, Vozdovac, Bulevar, znachi meshano skroz, bilo je po gradu ali bilo je i tih otvorenijih deonica kao shto je Panchevachki put, Zrenjaninski put, stari put za NS itd...

Znachi skroz normalna voznja, kuda i vozim svoju Corsu.

Ja sam nashao podatak da je njegova prosechna kombinovana potroshnja 6.1 litara, e sad da li je to tachno ili ne, glupo je da se ubedjujemo, ja ne tvrdim nishta, samo se prisecam i govorim shta je bord komp pokazivao, u svakom sluchaju kako god da se okrene, za toliki motor i toliku konjazu jako je malo troshio, po mom mishljenu manje od koknurencije sa takim motorima. Chak shta vishe mislim da je taj Volvo-ov 2.4 Audijev agregat ali nisam siguran...

Da ne cepidlachimo, za takav auto, stvarno malo troshi, a mozda mi uskoro padne u ruke pa cu bash ispitati potroshnu s'obzirom da je su oni podaci po nekom secanju...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
HTC Tattoo
To sam i hteo da pitam,čiji je to motor u volvou.A audijev nije,jer mislim da audi nema 2.4 dizel,samo benzin. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony Xperia Neo L
@vracarac znaci vozio si ovakav?

ovaj strai mi je bas ruzan,dok mi je novi extra  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Volvo je zakon

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1639
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung A5 (2017) Duos
Meni je ovaj novi extra Smile
IP sačuvana
social share
Volvo 744 TDIC SOLD, 1989. ; 1997. - 2000.
Volvo 855 GLT + LPG Estate SOLD, 1996. ; 1998. - 2020.
Volvo V70 D5 SOLD, 2004. ; 2013. - 2021.
Volvo XC70 D5 SOLD, 2007. ; 2017. - 2021.
Nissan Pathfinder DRIVING, 2007. ; 2019. -
Volvo XC70 D5 DRIVING, 2015. ; 2021. -
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.