Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:36:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Doterane za partnera  (Pročitano 7337 puta)
05. Jan 2006, 12:36:33
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Doterane za partnera
Pripadnice lepšeg pola koje su već dugo u vezi ili braku počinju da se osećaju vrlo opušteno. Ipak, to ne bi trebalo da podrazumeva masnu kosu, neizdepilirane noge ili staru trenerku

Kad ste u nekoj vezi ili braku relativno dugo to može da bude jako simpatično. Već duže vreme se poznajete i znate sve mane i vrline partnera. Počnete da se osećate stvarno opušteno, odomaćeno. Prestane da vam bude strašno ako vas dragi vidi masne kose, neizdepiliranih nogu, u staroj udobnoj trenerci... Znate da će vas i dalje voleti, baš takvu kakva ste.

Ovaj osećaj je veoma prijatan (ni nalik na paniku koju ste osećale kad je prvi put trebalo da vas vidi nenašminkanu), ali ne treba preterivati s opuštenošću. Ne treba dopustiti da vam pređe u naviku da se pred voljenom osobom pojavljujete nimalo doterane. To može dovesti do toga da se on oseti zapostavljenim, nebitnim, kao nešto što se u vašem životu podrazumeva, a to uopšte nije prijatan osećaj.

Umesto toga, povremeno zamislite da je on vaš kolega ili poslovni partner. Dovoljno je da to samo zamislite pa da vam se stav smesta promeni, zar ne? Za početak, već u samom razgovoru niste baš toliko opušteni - na poslu smo u principu skloni tome da zastanemo i razmislimo pre nego što nešto kažemo, da nam se ono što brzopleto izgovorimo ne bi obilo o glavu i ozbiljno nam ugrozilo poziciju. O razgovorima u vezi najčešće ne razmišljamo na taj način, ali trebalo bi. Nepažljiv komentar u vezi može prilično povrediti voljenu osobu - to što vaš dragi ima razumevanja za vas ne znači da ga grube reči ili nedostatak strpljenja i pažnje u komunikaciji ne mogu zaboleti.

Zatim, tu je i oblačenje. Odeća koju nosimo, između ostalog, pokazuje i koliko poštujemo ljude iz naše okoline. Ne bi vam palo na pamet da na posao dođete u trenerci, ma koliko vam u njoj bilo prijatno. Ovo ne znači da u sopstvenoj kući uvek morate da budete u večernjoj haljini i na visokim štiklama, ali ako ste navikle na potpuno nehajno oblačenje u sopstvenom domu iznenadite svog dragog time što ćete se nekom prilikom doterati. Videćete po njegovoj reakciji da i te kako ceni trud koji ste uložile (samo obratite pažnju na vreme - ukoliko se doterate u vreme kad on mrtav umoran dođe kući s posla, vrlo je verovatno da neće ništa primetiti).

Dakle, sasvim malo pažnje, truda i obazrivosti i voljena osoba se ni u jednom trenutku veze neće osećati kao komad nameštaja čije se prisustvo podrazumeva i koji stoga može biti u potpunosti zanemaren. Vredi napora, zar ne?
K. J. Đ.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
potpuno si u pravu ali postoje cure koje idu u drugu krajnost koja me jos vise nervira a to je da su od ranog jutra nasminkane i uvek doterane,ma i to smara, ne moze ni muskarac da se opusti tada
i mislim da nije u redu da pises ovo samo zenama jer i muskarci trebaju da vode racuna kako ce biti obuceni itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bogu hvala pa je prosla moda sedenja po kaficima u trenerkama.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nisam bas kompetentna za brak i zajednicki zivot, samo mislim da treba voditi racuna o sebi, prvenstveno zbog sebe (priznajte zene da se lepse osecate izdepilirane, doterane, lepo obucene....)
a posle i zbog drugih, prijatno im je u vasem drustvu, zar ne?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Kod Francuza zena mora da bude doterana i u 8:00. Ja sam samo malim delom francuskog porekla, pa dajem popust do 8:15. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
Nerazumem zasto bi smo delili sredjivanje na zene i muskarce?
Svi treba da budemo sredjeni preimereno prilici: ako ides na pijac onda si u trenerci, ili sta god, ali ako ides u pozoriste, onda bi trebali da se obuces pristojno, kako dolikuje pozoristu, a ne u papucama, patikama, trenerkama...

Inace, u vezi sam vec 4 god i kako odmice veza, ja sam opusteniji, a moja devojka sve lepsa... mi to kontra... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 631
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
E, zato sam protiv braka! Ljudi prestanu da se trude!!!  "I u dobru i u zlu" -pa eto vam zla!
a kada neko pocne stvarno da brine o izgledu - ima ljubavnika-cu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
E, zato sam protiv braka! Ljudi prestanu da se trude!!!  "I u dobru i u zlu" -pa eto vam zla!
a kada neko pocne stvarno da brine o izgledu - ima ljubavnika-cu
u našem narodu vlada takvo mišljenje, ako si u braku i ako se doteruješ, sigurno imaš nekog sa strane,   

...neverovatno.

ali to definitivno nije nešto zbog čega treba biti protiv braka. Ne uredjuje brak nas nego mi treba da uredimo brak da nam odgovara...  (ovo tako zvuči kao neka fraza)
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
@ kaca
Ne bih se slozio sa tobom, brak je drustveni produkt koji postoji dosta dugo, a ako nevalja, onda je to do clanova istog, u svakom slucaju, brak treba praktikovati zbog dece, jeru ocima drzave, ako je dete vanbracno, nema pravo na nasledstvo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Zene se doteruju kad imaju za koga da se doteruju, tj. kad se osecaju kao zene... E, sad.. drugi je problem sto se vecina uda za mamlaza koji posle 6 meseci pusti stomacinu i po citav dan provodi u trenerci staroj 5 godina... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:36:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.