Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dostojan zamenik SL45?  (Pročitano 7784 puta)
30. Okt 2003, 16:01:26
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Kao sto znate imam SL45. Sa telefonom sa vise nego zadovoljan i najblaze receno odusevljen. Medjutim postoje dve mane koje mi dosta smetaju u zadnje vreme. Prva je ta sto i ako poseduje hardversku podrsku za GPRS, ne moze software-ski to da isprati, tako da u prevodu to znaci da nema GPRS koji bih hteo da imam. Druga stvar je ta sto je u zadnjih par dana poceo malo da se cudno ponasa kada je u pitanju multimedijalna kartica. Cesto ne moze da joj pristupi i slicno. Zato me zanima sta bi mi vi preporucili kao eventualnog doslednog zamenika sl45, posto sam poceo da razmatram da ga eventualno zamenim. Znaci treba mi trelefon koji ce biti dostojan naslednik sl45, a koji opet ima GPRS i kome je cena oko 200 EU, ne vise. Znam da mnogo trazim, ali to su uslovi opd kojima bih dao svog ljubimca, pa me zanima sta bi mi vi preporucili?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Jos nesto, bilo bi jako dobro ako bi taj telefon imao i bluetooth. Ovaj sony-ericsson t610 ima sve to, plus i 65k display i deluje stvarno ozbiljno, medjutim jako mi je ruzan. Sta mislite o njemu? On je malo skuplji, ali me pre svega zanima vase misljenje? Sta mislite o sasmungu s300? On izgleda nem bt. Takodje sam razmisljao mozda i o 7650, ali mi je nekako mngo velika a i ima display 4096 boja.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
7650 je ekonomski najprihvatljiviji sad. 6600 bi bio logican nastavak ali je 480evra ipak 480 evra.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
7650 mi se svidja i ako je nokia. Jedna od retkih nokia koja mi se svidja. Medjutim 7650 je prilicno velik po dimenzijama, sto bih nekako jos i prihvatio, medjutim ima 4096 boja i ja mislim polifone melodije sa manje kanala, mada za to nisam siguran. Cena je manje vise ista za njega i t610. Meni licno je lepsi 7650, mada je t610 dosta manji, noviji i pre svega ima 65k display. Ne znam, sta ti mislis? Sta mislis o t610?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Jos nesto za 7650. Kako recimo na njoj slusas mp3, pre cega? Imas li neke slusalice ili se slusa preko speakerphona? Koliko traje baterija, koliko se glasno i kvalitetno cuje prilikom razgovora?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 821
mob
Nokia 6630
Citat: Bad Habbit
7650 mi se svidja i ako je nokia. Jedna od retkih nokia koja mi se svidja. Medjutim 7650 je prilicno velik po dimenzijama, sto bih nekako jos i prihvatio, medjutim ima 4096 boja i ja mislim polifone melodije sa manje kanala, mada za to nisam siguran. Cena je manje vise ista za njega i t610. Meni licno je lepsi 7650, mada je t610 dosta manji, noviji i pre svega ima 65k display. Ne znam, sta ti mislis? Sta mislis o t610?

Na t610 se polifonske melodije cuju super!
Bateriju drzi odlicno!
ima 65k display
Staces bolje... e jedino zaq memoriju neznam koja je razlika ... i za to slusanje mp3-a
A ja sam npr. mislio da uzmam 3650...
sta mislite o tome... trenutno imam t300
Znaci sta je po vama bolje t610 ili 3650
IP sačuvana
social share
Veruj u ljubav i kad ti zadaje bol!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Hm, mislim da 7650 nema mogucnost za slusanje mp3 muzike. Inace t610 je 250 eur sad sto je vise nego povoljno jer je telefon fantastican...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Za t610 su mi bas danas rekli kako mu se display slabo vidi, valjda je slab kontrast i kako se na dnevnom svetlu, odnosno napolju skoro nista ne vidi. Ne znam da li je ovo tacno, ali ako jeste, onda je to sranje, jer najveca prednost po meni na t610 je taj 65k display. Inace, ako ga je neko koristio posto ja nisam, kakva mu je brzina software-a, koliko mu drzi baterija, kako se cuje, koliko glasno i koliko kvalitetno, kakav mu je signal? Opet zar vam se ne cini t610 nekako suvese ruzan? Meni je telefon kao pakla cigareta, mislim na dizajn.

Sta mislite t610 vs. 7650, sta je bolje i zasto? Da nebi pricali o stvarima o kojima vec svi znaju. Prednosti t610 su display i velicina.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Vidim da niko ne reaguje na moj zadnji post. Smile

@SF and others

Mozes li mi reci da li 7650 ima polifone melodije i ako ima sa koliko kanala? Takodje reci mi kako se proverava verzija symbiana i koja je najnovija? Na sta treba obratiti paznju pri kupovini polovnog telefona, posto bih mozda uzimao polovan 7650?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
t610 ima mnogo jake melodije, juce mi dao drug da malo vidim kako radi i odusevljen sam. Ekran je OK meni nije smetalo nista jako je pregledan i lep. Inace sto se tice izgleda telefona i meni se u pocetku cinio ruznim ali mi se sve vise svidja, uzmi da radis na njemu pa ces videti. 7650 ima polifone melodije ali ne znam sa koliko kanala... Polovan 7650 kosta koliko nov t610... Jedino sto 7650 ima bolju kameru od t610. No na tebi je sta ces da kupis najbolje je da uzmes jedan i drugi da oetis kako je raditi na njima i koji ti se vise svidi ti ga kupi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.