Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dostojan zamenik SL45?  (Pročitano 7783 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
E hvala ti na ovom odgovoru. Sada si mi razjasnio neke stvari, pre svega oko tih polifonih melodija na 7650, jer mi juce druga kaze da misli da 7650 nema polifone melodije, a na http://www.gsmarena.com se ne spominje nista o njima, pa sam bio zbunjen. Ako bi mogao jos malo da mi napises, ako znas oko brzine software-a i brzine kucanja sms-poruka, posto me to najvise brine kod ericsson-a. Isto me zanima da li si display posmatrao po dnevnom svetlu, odnosno napolju ili u nekoj prostoriji, posto navodno kazu da se display u zatvorenom i po mraku vidi odlicno, ali da se po dnevnom svetlu, odnosno napolju vidi uzasno. To bi moglo da bude tacno i zato sto je vec izasao t630 koji je po svemu identican t610 osim po display-u koji je uradjen tako da ima ispravljen ovaj nedostatak. Sto ce cene tice tu su negde. Po radnjama oba kostaju oko 280-300 eu, a ovako privatno doduse nasao sam t610 nov za 240, dok 7650 nisam nasao za te pare novu. Opet polovni telefoni imaju cenu koja dosta varira. Nokiu sam nasao od 190 eu pa do 300 eu Smile , a t610 je tu negde 210-250 eu.

To sto kazes da bi bilo dobro da koristim oba pa da vidim, to bi bilo idealno, ali na zalost ne znam kako to da izvedem. U bilo koju radnju da udjes, ni jedan telefon nece moci da se ukljuci jer nema beteriju, a i ako ima kojim slucajem onda ti nece da stavljas u njega karticu i probavas ga.  Zato vas davim ovoliko da bih stekao ovako teoretski sto bolju sliku o oba telefona.

Znaci ako bi mogao da mi napises za ovih par stvari sta mislis i ako te ne mrzi da kucas i imas vremena, zanima me sve o oba ova telefona, do najsitnijih detalja, tako da sto se mene tice samo pisi a ja cu ti pazljivo da procitam Smiley .
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
7650 nema polifone melodije

Pusta 16 kanalni midi, [mozda je i vise zaista ne pamtim]
Takodje bilo koji wav ili mp3 mozes postaviti kao melodiju.

[lcd...]
Fakat dosta slabije se vidi po danu, ali je podnosljivo, meni licno ne smeta previse ali nekom mozda moze smetati.

[610]
Ok software, dosta siromasan, ali prilicno brz i pouzdan, sa nekim bugovima, ali nista posebno.

[7650]
Symbian 60. ako flashujes najnoviji raj na zemlji, sa rom aplikacijama extremno brz rad, sa onima u memoriji ako nisu spakovane brz , ako jesu nesto sporiji, ali podnosljivo.
Pakovanjem dobijas umesto 3.4 mb do 6.

[630]
Tacno si cuo.

{kraj}
Mozda ce se vecini ljudi vise svideti cinjenica da je 610 kmpakatan, mali i koristan... i jeste odlican telefon nema zbora, ali nikad nece bici radna stanica kao 7650 na kome stavis sve sto ti treba, imas multitasking, icq, msn, irc, aol, html browser, mail klijente i gomilu gomilu zaista gomilu drugog software-a.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Pa gledao sam u ekran po danu, nije bilo neko jako sunce ali se dobro videlo sve, software je solidan i brzo je radio a i igre su super Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Igre za svaki symbian based telefon nikakav problem nisu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Hvala SF na ovom odgovoru, objasnio si mi upravo ono sto sam i hteo da znam. Jos bih cenio ako bi mo rekao koliko tebi drzi baterija sa nomrlanim koriscenjem, a koliko bi trebalo da traje baterija inace, kada se kupi telefon, prosecno naravno. Onda mi nisi rekao kakav je kvalitet i glasnoca tona prilikom pricanja? Kako se slusa recimo mp3 ako ima mp3 player, mislim preko cega, imas neke slusalice ili sta? Kako se proverava verzija symbiana i koliko je komlikovan i bezazlen proces flashovanja u kucnim uslovima i koliko kosta ako se nosi u servis? Hvala jos jednom za odgovor.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nova baterija uz drndanje po ceo dan i nonstop pricanje drzi dan, ako ga koristis kao normalni ljudi znaci tipkas poruke i pomalo pricas, igras povremeno igrice i sl 2 dana.
Odlicno se cuje i odlicno slishka hvata zvuk, ali je zbog licne bezbednosti handsfree vise nego preporucljiv.
Za servise ne znam ko radi flashovanje kod nas, slabo ko.. software preoveravas sa *#0000# , a muzika ... ima softwarea za to... u principu imao on ugradjen recorder moze iz njega, ali ima mnogo boljih media, real i sl playera po netu
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat
Odlicno se cuje i odlicno slishka hvata zvuk, ali je zbog licne bezbednosti handsfree vise nego preporucljiv.



Ovaj deo nisam bas najbolje shvatio. Pretpostavljam da je slishka - slusalica, ali ne razumem sta podrazumevac pod "hvata" zvuk i ne razumem ovaj deo oko licne bezbednosti i hands-free-a? Kad smo vec kod toga procitao sam u nekom review-u da telefon ima neki senzor koji valjda odredjuje udaljenost telefona od uveta i onda kada ga odmaknes, on to prepozna i prebacuje na speakerphone. Nisi mi jos rekao na koji nacin se slusa mp3, preko speakerphona ili postoje neke slusalice i kakav je kvalitet reprodukcije u odnosu na recimo sl45? Da li telefon ima mogucnost snimanja kao diktafon i kakav je kvalitet zapisa?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
ddz se veoma potrudio da mi detaljno opise svoj t610, medjutim toj e ucinio na mail, pa posto se jako dobro to ucinio, mislim da bi radi opste edukacije ovde na forumu, bilo dobro da taj njegov mail ovde prosledim, nadam se da se nece ljutiti


Citat: Bad Habbit
Karakteristike nisam gleda na zvanicnom sajtu, vec na http://www.gsmarena.com koji je po meni najoblji sajt za mobilne telefone. Rekao sam da deluje impresivno, jer je to jedini telefon koji kosta manje od 300 EU, ima bluetooth, ic, integrisanu kameru, gprs, kvalitetne polifone melodije, internu memoriju i pre svega 65k display, koji je po meni bio faktor koji me je najvise privalcio ovom telefonu. Sada kada si mi rekao kako se display lose vidi, ubio si mi glavni argument koji me je vukao ka ovom telefonu. Mozes li mi malo pojasniti kako to mislis da se lose vidi? Da li mozes to da uporedis sa nekim drugim telefonom, recimo nokiom 6610, 3650, siemens-om s55 ili nekim drugim?Ako bi mogao da mi kazes jos neke stvari o telefonu. Prvo koliko kanala su polifone melodije i kako zvuce, zatim kakav je kvalitet fotografija uradjene sa njim i ako bi moga neku da postujes ovde. Zanima me kakav mu je signal i kako se cuje? Koliko dugo drzi bateriju? Takodje, posto su ericssoni poznati po svom brzom software-u, zanima me da li je ovaj model nesto brzi od svojih sporih predhodnika i da li se mzoe porediti sa novijim nokijama i siemensima?


Citat: ddz
Što se ekrana tiče, ima jako veliki ugao gledanja i prikazuje 65k boja - nisam brojao, ali kažu tako Smiley
 
Ekran se jako dobro vidi u zatvorenom prostoru, noću može da služi i kao slabija baterijska lampa (kad npr treba da pozvoniš u mraku na interfon i sl), ali se poprilično slabo vidi na otvorenom. To je mana svih ekrana ovog tipa, zato su i stavili TFT ekran na T630.
 
Jedan kolega se dvoumio između T610 i S55, i gledao je oba u jednoj radnji. Njegove reči su da prema T610, ekran S55 izgleda jadno. To što se ekran slabije vidi ne bi trebalo da te odvrati od telefona, uz dobar izbor teme i malo navikavanja više ti neće smetati.
 
Melodije su 32-kanalne i zvuče jako dobro. Mnogo bolje zvuče od Siemensa (baš sam puštao iste midije na njemu i na C55), ali Samsung je i dalje šampion što se toga tiče. Jedina mana je što telefon ne podržava mmf melodije (melodije u koje se mogu ubacivati i wav semplovi), za razliku od Siemensa koji podržava i mid i mmf.
 
Kvalitet fotografija je loš, kao što se vidi na slikama koje sam okačio.
 
Signal je OK, iako će ti indikator nekad pokazivati kako je jako slab, nema seckanja. Što se glasnoće tiče, sasvim je ok kad odvrneš do kraja, s tim što moj telefon ima jedan bug, ponekad smanji do kraja jačinu zvuka u slušalici. Zašto - ne znam, ali nisam se nešto mnogo ni trudio da otkrijem.
 
Baterija će ti prvih nekoliko dana držati manje od jednog dana, ako se budeš igrao kao ja. Ekran jako mnogo troši kad je uključen. Meni telefon drži neka tri dana.
 
Softver je brži nego na njegovim prethodnicima. Još uvek "kasni slika" kad kucaš poruke, i ima jako čudan problem sa keytonovima, ali poboljšanje se vidi. Sve radi poprilično brzo, osim promene teme koja može da potraje i po pola minuta.
 
 
Nadam se da sam ti pomogao, ako imaš još neka pitanja - slobodno Smiley
 
Pozdrav,
Dušan
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
7650 skidaju kao ludi... dakle najpametnije je drzati ga u dzepu, sliska je slusalica a hvata dobro zvuk ne moras mikrofon na usta da nabijes.
Sto se tice 610
Ima internu memoriju koja je premala, i smesno malo software-a.
On je obican telefon sa nekim dodacima.
7650 je smartphone u pravom smislu te reci.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
ok, opet mi nisi rekao kako se reprodukuje mp3 i koliko je funkcionalan diktafon i koliko hvata mikrofon?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.