Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:01:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Dosta" - protiv nasilja u Sarajevu  (Pročitano 5049 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
pa ako već ne ubijaju boga u onim maloljetnicima koji bodu nožem svoje vršnjake zašto bi u onima koji bacaju kamenje na zgradu kantona

Jednostavno - potpis!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC Topaz
pa ako već ne ubijaju boga u onim maloljetnicima koji bodu nožem svoje vršnjake zašto bi u onima koji bacaju kamenje na zgradu kantona
rekao sam vec, prvo sta bi bilo, a sta bi bilo drugo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Dino zar se tebi ne čini da je u tom postupku svoj izraz našlo nagomilano nezadovoljstvo mnogim drugim stvarima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Policija nije htjela da reaguje jer je mislila da bi to bilo kontraproduktivno
I ja tako mislim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC Topaz
Dino zar se tebi ne čini da je u tom postupku svoj izraz našlo nagomilano nezadovoljstvo mnogim drugim stvarima.
ajde mi reci simijon onda, kako to da je tamo bio samo mali procenat maloljetnih u poredjenju sa ukupnim brojem maloljetnika u sarajevu? oni su kao normalni jer na taj nacin izrazavaju nezadovoljstvo, a ostali koji na neprimitivan nacin, u skladu sa zakonom izrazavaju svoje nezadovoljstvo su nenormalni?

pusti to nezadovoljstvo simijon, to je lazni bunt... 99 od te 100 djece koji su bacali kamenje su kao potlaceni, ugrozeni, uskracuju im se ljudska prava, nemaju perspektive, a nista ne rade da to stanje poboljsaju, vec cekaju da im nesto padne sa neba... umjesto da svoje nezadovoljstvo iskoriste da se probiju na vrh drustva putem obrazovanja, i SAMI naprave promjene kad vec niko drugi nece, oni kukaju kako je zivot nepravedan... ma daj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
kakve ti floskule lupetaš
pa upravo zato su i bacali kamenje jer im oni u toj zgradi nisu omogućili normalan život sa mogućnošću obrazovanja i da se popnu na vrh društva i promijene neke stvari

teško je obrazovati se ako te neko sa 17 godina ispika nožem
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Umorni misliš da su oni ipak znali da je u pitanju Hrvat? Ja sam u početku imala takav utisak, ali su me ubeđivali da nije tako, nego da je običaj u Sarajevu da se malo bocne nožem neko ko te ružno pogleda u tramvaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
ma budaletine, spaljivati starice i bosti klince pa mi onda pričaj o multietničnosti i europskoj bosni
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Protest zbog oštećenja imovine Franjevačkog centra u Sarajevu

SARAJEVO, 15. FEBRUARA (SRNA) - Grupa neidentifikovanih mladića u srijedu uveče, 13. februara, vandalski je oštetila imovinu i rekvizite na sportskim terenima i parku Franjevačkog međunarodnog studentskog centra u Zagrebačkoj ulici u Sarajevu - potvrdio je direktor ovog centra Stipo Karajica.

Mladići su se psujući udaljili nakon što su ih predstavnici Centra opomenuli.

"Sve su uništili, pa čak i klupe i narodne kuhinje. Nisu bili maloljetni. Kada smo ih upozorili da to ne čine, uzvikivali su uvredljive psovke. Najgore je bilo kada su kazali `Nije Denis zadnji`, neće vam tu biti još dugo`...", rekao je Karajica.

Fra Karajica uputio je protest zbog vandalskog nasrtaja grupe od pet nepoznatih mladića na Centar, upozorivši da ovo nije prvi napad.

Karajica je ocijenio da se ne radi o spontanom prekršaju i napadu na ovaj vjerski, humanitarno-kulturni i vaspitni objekt franjevaca Bosne Srebrene u obnovi i izgradnji.

Od nadležne policijske uprave i drugih institucija traži se da zajedno sa službama Centra pomognu kako se ovakvi ili slični napadi i prekršaji više ne bi događali, ali ni prerasli u ozbiljnije probleme, s tragičnijim posljedicama, saopšteno je iz Katoličke tiskovne agencije (KTA).

"U zadnje vrijeme iste ili slične osobe zadaju određene probleme presrećući korisnike i goste u Franjevačkom međunarodnom studentskom centru u Sarajevu, počevši od narodne kuhinje, studentskog doma te izvođača radova", navodi se u saopštenju.

Denis Mrnjavac, učenik Katoličkog školskog centra u Sarajevu, nedavno je brutalno ubijen u tramvaju.

RTRS 15.2.2008.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC Topaz
kakve ti floskule lupetaš
pa upravo zato su i bacali kamenje jer im oni u toj zgradi nisu omogućili normalan život sa mogućnošću obrazovanja i da se popnu na vrh društva i promijene neke stvari

teško je obrazovati se ako te neko sa 17 godina ispika nožem
ajde ti mi reci iz hrvatske molim te da mladi u sarajevu nemaju mogucnost obrazovanja, eto molim te, ti si upuceniji od mene...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:01:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.