Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dosije omega-Novi svetski poredak kao novi oblik satanizma  (Pročitano 9545 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Nekada sam se bas palio na teorije zavere, sad sam ravnodusan poprilicno. Prelistacu ovu knjigu ako uspem da je skinem pa cu reci svoje skromno misljenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


just Just

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Motorola V1050
...ne znam šta da VAm kažem...pored gomile IT i duhovnih knjiga puno vremena sam posvetio ovoj knjizi...

...naravno da nikad nećemo saznati odgovore na mnoga pitanja ali morali bi priznati da ima istine u svemu onome u šta čovek ponekad sumnja...

...da li ste za da u ovoj temi ostavljamo i predloge knjiga koje nam se čine zanimljivim za čitanje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Protokoli sionskih mudraca
Tu knjigu sam recimo citao i prilicno je zanimljiva, ako zanemaris antisemitizam koji ide kroz pricu, ima puno elemenata "mudre" vlasti.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Yo sere grasun, pero no soy grosero

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Što se teorija zavjere tiče, draža mi je "Sveta krv sveti gral", iliti narodski rečeno - Da Vincijev kod Smile
Zabavno je razmišljati o Isusovim potomcima koji kontroliraju masone, Sionski riorat, vjerojatno i Amerikance i WTO,
everything is connected, man! Trust no one!!
..


Ima jedna zanimljiva (i vidim, popularna za d-load) knjigica o "najvećoj tajni ljudskog roda", o tome kako svijetom (iza svih tih masona i cionista i WTO-a i Pentagona i Buckinghamske palače) zaporavo stoji rasa vanzemaljaca-reptila, koji su se spustili prije nekoliko hiljada godina na zemlju, i prikriveni su ljudskim obličjem. NAvodno je britanska kraljevska kuća reptiska, a i Dublya Buš vjerojatno...

Svaka čast teorjiama, ali treba razmisliti nije li PROLIFERACIJA tih teorija u posljednjih 10-ak godina također dio neke zavjere, da se u moru teorija utopi ona ULTIMATIVNA, istinska tajna - recimo tajna McDonaldsovog umaka...

....
Svojevremeno sam i ja bio lud za teorijama zavjere ali nakon što sam upoznao jednog lika koji je sasvim doslovce otišo u qrac zbog toga ( fotografskim je pamćenjem izvlačio i povezivao apsolutno sve nerazjašnjene stvari ljudske povijesti jer je memorirao valjda milione takvih knjiga koje je pročitao) - čovjek se zapita dokle...
Naročito sam skeptičan prema takvim - i tu se stvarno ispričavam, ne znam tipa koji je napisao tu Omegu, samo generaliziram - poluanonimusima i amaterima koji nam otkrivaju "tajne velikih moći" iz svog suterenskog stančića u predgrađu.
...
Jebiga sve se svodi na to da s jedne strane imaš fakte - kao npr. da je SAD kroz zadnjih 50 godina vojno intervenirao u toliko i toliko zemalja, a toliko i toliko legalnih vlada smijenio financirajući oružane paravojske -

i s druge strane da ipak na ovome svijetu postoji nekakav kauzalitet i sinkronicitet (koji je i Jung proučavao i pokušao sagledati) koji se ne da racionalno objasniti niti strpati u bilokakvu ljudskom umu objašnjivu teoriju, pa ni znanstvenu..drugim riječima da se neke neobjašnjive stvari jednostavno događaju, i da ih se narodski naziva "slučajnostima", ili teološki "dokazom postojanja Boga".. Whatever..

e sad, na svakome od nas je da odmjeri koliki je omjer jednoga a koliki drugoga u bilo kojem događaju od povijesnog značaja - jer vjerovati da je cijeli svijet kroz čitavu povijest orkestriran od neke zloćudne grupe ljudi je too much degrading...
Uvjeren sam da korijeni toga razmišljanja sežu u 18. stoljeće, nakon što je Čovjek počeo vjerovati da je, zapravo, nalik Bogu... i da je sposoban za sve ono što se njemu pripisuje, od gospodarenja prirodom do kreacije života, pa u krajnjoj konzekvenci ovakvih teorija zavjere i za orkestraciju ovog svijeta.. Humanocentrizam je  prerano otišao predaleko - kao uostalom i svaka druga progresivna zamisao od tad naovamo...
IP sačuvana
social share
***Porteño de ley***
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


just Just

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Motorola V1050
...znam ja da je tema po malo čudan i škakljiva...ali ja verujem da nešto od svega toga postoji...najlakše je sesti za komp i pobijati svako mišljenje i svku temu koja se ovde pojavi...

...čitao sam Protokole...i "Da Vinčijev kod"...

...prčitaj ako te zanima druže i "Biblijski kod"...

...neko se ovde uhvatio masona..."Dosije omega" se ne bavi samo masonima ali su i oni spomenuti u knjizi...kao i gomila podataka vetanih za razne organizacije...

...recimo da se i knjiga Spasoja Vlajića "Prvi svetski parapsihološki rat-Teslina tajna" dotiče malo ove teme....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Sve literatura iz knjizare na Trgu Nikole Pasica.. hehe.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T65
Evo ova slicica koja je skinuta sa google earth, ima nesto interantno na sebi.

Prilicno bi bilo smesno zakljuciti da su ulice kako se vide sa slike slucajno uradjene, a ne sa namerom da se uoblici naopaki pentagram, i to bas da se donje teme polklapa se Belom Kucom. A sever je gore, jug dole zapad desno, istok levo. Znaci pentagram stoji naopako u odnosu na referentan polozaj strana sveta.

Naopaki pentagram je satanisticki znak.

Sta to Washington krije u sebi???

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

pentagram-wash..JPG
(113.36 KB, 771x543)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


just Just

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Motorola V1050
??? 4moderatora
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


just Just

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Motorola V1050
...hmmmm...slika je extra...

...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T65
Pa ovo je moj nacin kako se izjasnjavam postoji li zavera ili ne!

Ne vidim sta bi tu bilo za moderatora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.18 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.