Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:06:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dosije Navijaci  (Pročitano 35343 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
HTC Tattoo
E daj te linkove iz rts-ove arhive
Imaš na predhodnim stranama.
Znam da ima,ima 1 2 4, fali 3 i 5 da bude komplet... JER  ima bese 6 epizoda?
Sub zero je na 10. strani postavio link za 5 epizodu,a imaš na istoj strani i link ka rapidu za 5 epizodu u boljem kvalitetu.
Treće nema na forumu,a 6 nije bila,prošli petak je išla 5 epizoda.
« Poslednja izmena: 26. Nov 2007, 22:24:58 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung i5700 + D880
Kokota je postavio trecu na strani 12,s tim sto je iz 4 (rapidshare) linka.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
HTC Tattoo
Ma ja sam pogrešno napisao,5 i 3 epizoda su na 12 strani. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Serijal se zavrsio, ima neko celu pesmu od Sindikata?
IP sačuvana
social share
Belgija: Ako ne mogu da budem Supermen, bar mogu da bijem cigane!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

divisione fcv

Zodijak
Pol
Poruke 4363
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Gledao sam svih 5 epizoda i mogu reci da je emisija pravo njesra !!!
favorizovanje grobara i cigana, mnogo invalida kao da su oni neka znacajna navijacka grupa, vise price o hrvatskim navijacima nego o navijacima Vojvodine !!!
i nezaboravni dr Lalic koji mlatara rukama i glavom po celom kadru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ko si bre ti da prozvias invalide. Sto nas niste napali kad smo bili kod vas. Slusaj me klinac nemoj mrak  da te pojede. Madjarska djubrad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 3Gs
ko si bre ti da prozvias invalide. Sto nas niste napali kad smo bili kod vas. Slusaj me klinac nemoj mrak  da te pojede. Madjarska djubrad.

 Smile Smile Iskuliraj malo... Takvo vredjanje se nece tolerisati.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Gledao sam svih 5 epizoda i mogu reci da je emisija pravo njesra !!!
favorizovanje grobara i cigana, mnogo invalida kao da su oni neka znacajna navijacka grupa, vise price o hrvatskim navijacima nego o navijacima Vojvodine !!!
i nezaboravni dr Lalic koji mlatara rukama i glavom po celom kadru



a vi ste kao bitni. šta to ima da se priča o navijačima vojvodine. jedino to da su vas zemunci razvalili u sred Novog Sada
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

divisione fcv

Zodijak
Pol
Poruke 4363
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
a vi ste mi kao neka znacajna navijacka grupa...
gledao sam dokumentarac o Vozdovcu dok je bio u 2. ligi i pitaju vodju koliko vas je a on "kad se skupimo 14 !"  Smile
i onda on prica kao ima nas 100 u jezgru itd.
i vodja kome mama ne da da ide na gostovanja  Smile
« Poslednja izmena: 01. Dec 2007, 19:33:47 od pedam »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia ispo iz modu
Gledao sam svih 5 epizoda i mogu reci da je emisija pravo njesra !!!
favorizovanje grobara i cigana, mnogo invalida kao da su oni neka znacajna navijacka grupa, vise price o hrvatskim navijacima nego o navijacima Vojvodine !!!
i nezaboravni dr Lalic koji mlatara rukama i glavom po celom kadru


Сложићу се да је емисија лоше одрађена али се никако нећу сложити око фаворизовања појединих група.
Емисија је лоша из разлога што су више простора добили некакви новинари, социолози и квази стручњаци него сами навијачи. Једино позитивно у свих 5 епизода јесте она прича о ножевима и о витештву у тучама, све остало је пресипање из шупљег у празно.
Што се тиче фаворизовања група... Могао си да приметиш да се у суштини акценат ставља на нереде, туче и уопште сукобе и хулиганске испаде везане за навијачки свет. Стварно не знам какав су то инцидент и где изазвали навијачи Војводине да би добили више простора у емисији? Па шта си ти очекивао да ће у емисији да вас проглашавају за хит кола?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:06:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.