Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:46:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dosada  (Pročitano 6731 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.114
Mene uopste ne iteresuje pitanja po drustvu,ovo je malo otislo na drugu stvaru,mene muci krivica koja me izjeda,volontiranje bi moglo malo da mi skrene misli,ali me interesuje kako da se toga poptpuno oslobodim.
« Poslednja izmena: 30. Maj 2014, 14:01:34 od Baksuz100 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Их кад се сетим...који сам ја био антиталенат за фудбал...а сваки час физчког игра се фудбал...и не можеш да се не игра...то су били дани... Smile

Сад да ли је то што ме је фудбал интересовао колико и резултати друге хонгконшке лиге ил што сам стално блено у девојчице немам појма...  Smile

И нису ме људи зајебавали због тога...јер виде да ме баш брига...

Твој проблем је што си ти у суштини атенш хор...хоћеш атеншн али јебига нема...и онда кризираш.

Мој ти је савет да се превише не трудиш да се некоме допаднеш...завараваш само себе и њих...буди исти, буди посебан, буди слободан, буди само свој.

И каква те то кривица изједа...дај пример.
« Poslednja izmena: 30. Maj 2014, 14:16:09 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.132
Ne bih da te razocaram,ali ti nemas nikakav problem,ziv bio  Smile
+1

Tako da, stvarno, odi radi nesto. Bilo sta samo da ne izmisljas kojekakve probleme kojih nema...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.114
Evo naprimer kad nesto pogresno kazem nekome,onda hocu da se pojedem a nznm sto iako to nije nesto bitno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.132
I to ti je veliki problem u zivotu? Pa to se otprilike desi svakome osim onome koga je bas briga sta ce da kaze i kako ce neko da to shvati  to je daleko od nekog problema...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.3
Browser
Chrome 34.0.1847.132
mob
Apple iPhone SE 2020
To sto se ziv pojedes znaci da nemas samopouzdanja.
A lek za sticanje samopuzdanja je upravo ucestvovanje u kolektivnim aktivnostima.

Paradoks, znam... ali sta da se radi. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Ako vas nesto interesuje iz mog zivota imate dole temu "Zivot" u kojoj sam sve napisao.Sada me muci jos nesto sto bi zeleo da vas pitam sta da radim sa time.
Nekako me svi smatraju za crnu ovcu,toga mi je preko glave evo na primer nastanvici stalno me gledaju ko da sam retardiran,a kad bi neki od njihovih miljenika rekao nesto kao ja,oni bi se nasmejali i uvek odgovorili na to,u to sam se licno proverio drug je ponovio jednom ono sto sam ja rekao pre nekoliko nedelja a dobro se secam tadasnje reakcije tog nastavnika,isto i u drustvu iako se trudim da me bar malo primete idalje sam kao vazduh,niko me ne shvata ozbiljno. Nekako mi je sve to dosadilo ,a sto je najcrnje u tom trenutku kad me neko gleda "belo" ja u sebi osetim krivicu.U zivotu nikad nisam mogao da se pomirim sa svojim greskama pokusavao sam vise puta ali nesto mi ne ide.
Kako bih sto pre zaboravio na tu krivicu koja me izjeda toliko da nekad imam osecaj da cu da puknem,ja se lepo "ukljucim" u drustvo,ali tu opste nije bolje,totalno imamo drugacije poglede na neke "Zivotne stvari" a i pored toga samo gledaju kako da me zajebavaju,da igram basket ili fudbal sa njima to je nemoguce,nebi me pustili a i da me puste samo bi me ismejavali.

Tako da mi je sada potreban neki novi nacin da se oslobodim tih krivica.I ako neko moze da mi pomogne da ih nikad ne dozivim,jer se ja ponekad stidim tudjih dela i nekako ja preuzmem tu krivicu,probao sam da to oteram sve u pm. stalno sam ponavljao da to nije moja briga,ali izgleda da sam previse tvrdoglav.

Naslov sam totalno omasio,nisam ni gledao sta sam napisao gore.
Немој да се трудиш, кулирај. Кад нешто радиш на силу, људи осете.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1208
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Nokia 
Treba znati da mi zivimo u svetu iskrivljenih vrednosti.
Danas se ljudi, posebno mladi vrednuju po tome da li ce idu u nocne izlaske, da li konzumiraju alkohol, cigare drogu, da li su bogati..., a prijateljsvo, zelja za porodicom... su staromodne i nepozeljne osobine.

druze moj, nemoj se sekirati zbog okoline, to nije tvoja krivica, razumem tacno kako se osecas, jer sam i ja prosao kroz to, dok nisam shvatio da mnogi ljudi nisu vredni paznje.

Moj ti je savet da se okrenes nekim aktivnostima koje ce te ispuniti, a vremenom sec sresti prijatelje koji ce zasluziti tvoje prijateljstvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:46:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Dosada

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.