Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Домаћи репери, некад и сад  (Pročitano 147945 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Ко су пеленаши ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1209
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Какво је то срање и рецитовање, да је бар нека пародија па ајде.

Не слушам нови реп, а посебно не слушам нови домаћи реп, ни треп, али понекад налетим на нешто ново што ваља или стару школу која је избацила нешто ново.

Није битно да ли неки лик има неку школу или не, одакле долази, из каквог социјалног миљеа итд ... ево имаш оног клинца, бившег домца, мелезару, Смоке Мардељано, али лик је нардкор репер, без компромиса са комерцијалом и успео да је направи нешто са тим андерграунд репом из 90их.

Имаш и ликове који су деца из средње класе или су буржуји који студирају или су завршили неки факс, а не могу две риме да саставе и да то има смисла.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1209
Za mene je General 2 zakon:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Па то су ликови који раде пародије на туђе битове. Данас то раде ове звезде ју-тјубери као Чода, Јанко, Бака Прасе, само што су они исто срање, али улажу у продукцију, дакле нису кућна техника као што је радио тај твој Босанац.

Ја не волим то мајмунисање, спрдање што раде бед копи, прти, бвана и читава та армија сличних репера и треп рецитатора.

Ако желим да неку комедију, ту су филмови, серије итд.

Наравно, увек је било људи попут тебе који не слушају реп, а мислим на страни пре свега, већ само те реп кловнове и који чак ни површно не познају реп.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Комшо који су то прави домаћи репери, озбиљно питам? Мислим ставио си на почетку теме Ђуса распалог, а овамо Прти и Бед копи су фалш, у чему је тачно фора?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Ђус, Ајс Нигрутин, Москри, Гру и остали, сви су они стара школа и све је то прави реп.
Е сад свако према неком свом сензибилитету воли да слуша нешто од њих или нешто треће. Мени се ни раније као ни данас не свиђа то што раде бед копи, прти и слични репери, још више ми се не свиђа ово што Ђус ради данас (уз неке повремене изузетке када се враћао правом репу), али оно што је Ђус радио на почетку каријере је друга прича и то је добро.
Јеси чуо за фул мун ? Па не почиње његова карија са песмом брате минли.

Тако је и са америчким репом, постоји гомила правих репера и група, чији квалитет није споран, али то не значи да ти мораш слушати тај жанр, ако ти рецимо више лежи западна обала.


IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Немам ти појма, ја сам први пут чуо за Ђуса кад му је хит био "Кеш колица", то је било онако ок по мом баш скромном виђењу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Ђус је радио реп и наступао на реп журкама 90их, једно 8-9 година пре него што је избацио тај први соло албум хип-хопиум (2002 год) и тада је и почео да ради комерцијални реп и тада си ти чуо за њега, као и већина људи. Пре тога је имао један албум са групом фул мун и гомилу демо песама.

Опет се враћамо на то да ти и колега andypip не познајете ту музику, али Ђуса и Бед копи су 90их слушали репери, а данас они имају публику која није из тог света и то је њихов успех, јер су постали меинстрим.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Па зато те и питам јер не познајем... Меинстрим Smile Која би била српска реч као замена за то чудо? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.