Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Domaci film: Jet Set - Vanzemaljci vs. Narodnjaci  (Pročitano 48927 puta)
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
SonyEricsson w700
Boban Zdravkovic.. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Apple iPhone
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 306
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95
sejoooooo

cika saban
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung S8
Boban! Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
SonyEricsson HGPORI
ovo nije istina  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Βεστήτωρ

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 95
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
E svaka cast onome ko je napravio ovaj film  :[115]:, cuo sam da je to radio za fax i naravno dobio 10  :mrgreen:
I hvala na ideji za skidanje sa youtube-a, ne bih se setio. . .   Smile
A jel zna neko mozda da li ce da se pravi drugi deo, nastavak, mozda ?   :D
IP sačuvana
social share
Ljudi koji mrze, to su najpre glupaci, a zatim i kukavice, ali nikad heroji.
I udarac u dupe je korak napred
Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
SonyEricsson w700
Ima intervju sa ''producentom''...i ja sam procitao da je radio za fax...i da je vecinu stvari uradio sam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Βεστήτωρ

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 95
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Da, i sada je verovatno stekao popularnost pa ce i da dobije neke nove angazmane a i zasluzio je  Smile


IP sačuvana
social share
Ljudi koji mrze, to su najpre glupaci, a zatim i kukavice, ali nikad heroji.
I udarac u dupe je korak napred
Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
SonyEricsson w700
Nenad Mitić
Tvorac urnebesnog filma 'Jet Set' diplomirao je na narodnjacima. Kako? Taj film je njegov diplomski rad na Višoj elektrotehničkoj školi


Koliko često slušaš narodnjake?

Vrlo retko, tačnije slušam ih ako se nađem negde gde neko pušta tu muziku. Gledam ponekad na televiziji neke narodnjačke spotove. Nekoliko puta mi se desilo da me je sramota od onoga što vidim na TV-u.

Da li te je neko od junaka iz filma dosad tužio?

Još nisam dobio nikakav poziv za sud. I ako me tuže, mogu da traže novac, i  to najviše 400.000 dinara, a pošto novca nemam u tolikim količinama, ne brinem se.

Zar se nisi obogatio od svog rada?

Šta da vam kažem? Nisam. Inače me je Boban Zdravković, koji je i glavni junak filma, zvao pre neki dan da odemo na piće. Eto, on nije ljut.

Koliko si se brinuo tokom pravljenja filma da će se neko od ljudi koji se u njemu pojavljuju naljutiti?

Govorili su mi ortaci da sam lud, da ću završiti u zatvoru i slične stvari. Ali meni zaista nije bila namera da ikoga uvredim.

Koliko si para potrošio da napraviš "Jet Set"?

Ni dinara. Ceo film nastao je u mojoj sobi, a pravio sam ga godinu dana.

Pomagali su mi drugari iz kraja dajući glasove. Najviše mi je oko scenarija, glasova uključujući i mukanje, pomogao Marko Gizdavić, koji inače studira glumu. On je pozajmio glas i Bobanu Zdravkoviću. Pokušavali smo da nađemo glas Bobana Zdravkovića, svako je imao neki predlog, a onda je Marko došao sa svojim predlogom. Kad je izustio prvu reč, svi smo počeli da se smejemo. Tako sam i znao da smo našli pravi glas.

Koliko bi para koštao ovakav film da je sve plaćeno?

Minimum 10.000 evra, a verovatno i više.

Deo filma "Jet Set" je tvoj diplomski rad iz kompjuterske animacije. Kako je izgledala tvoja odbrana diplomskog?

Vrlo zabavno, neko od prisutnih rekao je: "Ovo je najbolji diplomski  rad koji sam u životu video i najbolja odbrana diplomskog rada kojoj sam prisustvovao." Komisiji sam, između ostalog, morao da objašnjavam na odbrani rada na koji sam način animirao lik Bobana Zdravkovića.

Pa, ti si jedini čovek koji je diplomirao na narodnjacima!

Jedini za koga znam, možda ih ima još.

Kako si uspeo da ostaneš ozbiljan pred profesorima?

Ne znam, ali uspeo sam. 

Koju si ocenu dobio?

Čistu desetku.

Kakav si bio reditelj, tokom snimanja, strog?

Nisam imao pravo da budem strog, zato što su svi koji su radili sa mnom radili za džabe. Ipak sam uspeo da izguram ono što sam zamislio.

Da li se smeješ svom filmu kad ga gledaš?

Gde se ne smejem? Pa, ja sam umirao od smeha kad sam sklapao film, a kamoli sad, kad je gotov. Imam kod kuće dva puna DVD-a propalih tejkova za glasove koje čuvam Kad ih slušam, hoću da puknem od smeha.

Koliko se puta dešavalo da prekinete snimanje zbog smeha?

Ne zna se broj. Neko čita svoj deo, ostatak ekipe ćuti, a onda se nađe neko ko ne može da izdrži i prsne u smeh, kao, naravno, i svi drugi za njim.

Kako si birao likove u filmu?

Jedino sam za Bobana Zdravkovića oduvek znao da će biti glavni junak i da će da spasava svet. Fascinirao me je njegov stih: “A ja nemam para ni za vodu!” Ostale likove sam birao po fotkama koje sam mogao da nađen na internetu.

Zašto Sejo Kalač muče u filmu?

Nisam bio zadovoljan nijednim glasom koji smo mu smislili i to je na kraju bilo najbolje rešenje. Inače sam čuo da je njegov producent gledao film i da mu je OK.

Koliko glasova si ti pozajmio junacima?

U nekim scenama se među gomilom glasova čuje i moj glas. To su scene u kojima se čuju urlici gomile. Nisam pozajmio svoj glas nijednom liku zato što nisam bio zadovoljan kako moj glas zvuči kad se snimi.

Zašto nema likova poput Cece ili nekih ultrapopularnih pevača u tvom ostvarenju?

Nije mi bilo interesantno da stavljamo mejnstrim likove u "Jet Set".

Da li tvoj film ima poruku?

U jednoj od poslednjih scena filma Sejo Kalač, umesto da peva, muče. Pomoću kompjutera DJ Krmak i Boban Zdravković uspevaju da od njegovog goveđeg glasa naprave ljudski glas. To je možda jedna od poruka filma, da danas uz pomoć kompjutera svako može da se bavi muzikom (smeh).

Zašto si, umesto lica, pevačici Mineli stavio kesu na glavu?

Nisam mogao nigde da nađem njenu fotografiju. To je jedini razlog.

Koliko je crtani serijal "South Park" uticao na tvoj rad?

Očigledno mnogo, da se ne lažemo.

Da li si razmišljao da upišeš režiju?

Posle ovog filma da. Ionako me po medijima zovu mladi reditelj Nenad Mitić.

Kakav si crtač?

Kao klinac sam odlično crtao, sad sam malo zarđao. Očigledno je da mi to ne smeta da se bavim animacijom. Crtao sam sva tela za junake u filmu i

hteo sam da tako izgledaju. To su karikature.

Čime se inače baviš u životu, od čega živiš?

Prepravljam programe za pilote u nekoj norveškoj firmi. Tačnije, radim redizajn programa za obuku pilota.

Pa, to je mnogo ozbiljnije od tvog filma, zar ne?

Em je ozbiljnije, em je mnogo bolje plaćeno. Što je najbolje od svega, nisam nikada u životu leteo avionom.

Žalimo pilote koji će koristiti tvoje programe. Da li si znao da će tvoj film biti hit?

U početku nisam, ali pošto sam svaki deo filma, kako sam ga završavao, puštao ortacima, video sam kako reaguju, da vrište od smeha. Znao sam da sam na dobrom putu.

Kakve filmove voliš da gledaš?

Volim spektakle, volim masovne scene s borbama. Na primer, filmove kao što je „Dan nezavisnosti“. Obožavam filmove koji izazivaju neku emociju kod ljudi, a takav je i "Jet Set". Voleo bih da režiram neki istorijski spektakl, na primer bolju verziju filma "Kosovski boj".

Ko je od učesnika gledao film, a da ti znaš?

Ni za koga ne znam sigurno, ali sam čuo da su mnogi gledali i da se ne ljute.

Zašto si stavio dvojicu Keba u jednu od prvih scena filma?

Onako, nisam mogao da se odlučim koja mi je od njegove dve slike gotivnija.

Odakle ti ideja da staviš Batu Živojinovića u film, kad on nema veze s Grand produkcijom?

Baš zato što nema, super su mi te fore kad se pojavi neko kao da je pao s neba, sve bude smešnije.

Da li razmišljao da od "Jet Seta" napraviš seriju ili nešto slično?

Seriju zasada sigurno neću praviti, ali postoji ideja za nastavak filma. Boban Zdravković će sigurno biti glavni junak i vanzemaljci se vraćaju na Zemlju, to je sve što mogu da kažem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.