Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dolazak BH navijaca na tekmu SCG-BiH?  (Pročitano 17766 puta)
29. Sep 2005, 11:34:01
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
mob
Nokia 6610
Cuo sam neke glupave pricice da bi mogli da se pojave pitari (ne bih da reklamiram, ali svako moze da ode na sajt navijaca sarajeva) na utakmici koja ce po svemu da odlucuje o odlasku u Njemacku. A takodje sam negdje procitao i neke komentare da ce Sandzaklije da docu k'o fol da navijaju za BiH?
Da li su oni normalni?
Interesuje me vas komentar?
Prepadaju li samo i foliraju se ili ce zbilja biti i koji od tih pacenika? Poz

(02. May 2007, 21:41:07)
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Doci ce kao sto su Hrvati dosli da navijaju za svoju reprezentaciju u Beograd na evropskom prvenstu.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
mob
Alcatel 258
Pa ako dodju ja ne znam trebe ih biti bar 2000 da bi bili bezbedni u BG a to nema sanse Sandzaklije mislim iz Raske oblasti ako dodju dobijace batina u svakom vecem selu od NP do BG prokleti kompleksasi nema sanse da iko dodje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
mob
Nokia 6610
Ma da, valja proci Ibarsku, ima da ih sacekaju s bagerima i ostalim poljprivrednim masinama  Smile
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ima posle da bude ono, gde si kren'o lopatom na bager. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Gdje se prenosi utakmica (putem dig satelita) da pogledam malo? Danas sam gledo BiH-San Marino mladi  Smile

A sto se tice navijaca, *ebiga ja bi htio doci kao Hrvatski navijac u Srbiju, a ne mogu, svi znamo zasto. Stari mi je govorio kako je isao na Zvezdin stadion i da mu je u Srbiji bilo super, bio covijek mali milijun puta kao neka faca u onim omladinskim akcijam... eh...ode ja offtopic  Smile Nego htio bi ici na tekme u SiCG, ali zivot mi je mio. Ako se hocu fajtat odem u Sloveniju na dobar fajt ili negdje drugdje. Kod vas se riskira da ostanem na intenzivnoj ili tako nekako, ako se ziv izvucem. Tako da sumnjam da ce biti sto od dolaska BiH navijaca, cak i u malom broju.
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Kao posmatrac mislim da ne bi imao nikakvih problema da dodjes. Jeste da ima ludaka i kod nas, ali je vecina normalna (bar se nadam).
A kao navijac mislim da nemas sta da trazis? Ne znam samo za koga bi navijao?
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Istok i zapad lepo sednes i gledas i neces imati problema sigurno, i ne nozi obiljezija nikakva.

Ko ce da te prepozna da si hrvat.

Ja sam gledao Dinamo - Hajduk na maksimiru 99'
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Upravo tako. Nemoj nositi nikakva hrvatska obelezja i mozes komotno cak i na sever ili jug da ides, niko ti nista nece reci. Pogotovo sto je ovo reprezentacija, a ekstremni navijaci u znacajnoj meri zaobilaze utakmice reprezentacije. Da je recimo derbi u pitanju, to bi vec bila druga prica, mada i tada ako bi se pojavio samo i ne bi nosio nikakva obelezja, niko ti nista ne bi rekao.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Ma ne bi ja dolazio kao navijac BiH, srce mi vise kuca za Hrvatsku, ovdi sam se rodijo i to. Al mislim da me nece tako skoro biti u SiCG na nekom sportskom dogadjaju. Na papiru je lijepo to nemoj nositi obiljezja, al jos ti moras doci ziv do odredista. Pricala mi je ekipa koja je bila tamo kod vas... ovdje vas svi zamisljaju kao neki totalni crni geto  Smile , Transilvanija i to, pa me jos te stvari cimaju makar znam da nemaju veze s mozgom.
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.