Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dolazak BH navijaca na tekmu SCG-BiH?  (Pročitano 17802 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Srbija je geto,ali kod nas ne prebijaju novinare u centru grada kao sto su to uradili ekipi Banata koja je isla na utakmicu sa Cibonom,kod nas ne prebijaju novinare u sred dvorane,kod nas ne tuku babe i dede samo zbog registracije.Mozda smo u Areni svi navijali protiv hrvata,ali nijedna jedina stolica nije uletela,nijedan upaljac,nijedna semenka.Videcemo sta ce biti na sledecem gostovanju u lijepoj njihovoj.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Nemoj se drzati tako nevino i sveto... Ta "ekipa novinara" nije bila samo "ekipa novinara" kad se jedan popeo na stol i pokazivao sal "Partizana" pred punim tribinama. To radi samo budala. I ja bi ga istukao da sam ga dohvatio. Kao da ja dodjem kod vas i razvrnem sal Hrvatske repke koja sa strane ima U ili da pise "Za dom spremni". A sto ces s onim transparentima "Ovcara" i "velika Srbija" koje nam nabijate na nos gdje stignete? To mogu samo najveci kreteni i balavci raditi, kao da ja izvjesim transparent "Jasenovac" svaki put kad idem gledat neko gostovanje SiCG klubova...Ono s starcima koje su istukli je kretenizam, od delikvenata, kriminalaca i debila. Takvi bi istukli i mene i bilo koga drugoga ako ih cudno pogledas. A takvih kretena ima svugdje, svugdje u svijetu sam naletio na budale, pa ni Zagreb nije iznimka.

Ne mozes se prsiti u takvim prilikama, kao sto ne bi niti ja kad bi dosao u BG, dosao bi gledati tekmu, vidjeti malo vasu zemlju, a ne provocirati. A neki bi me izmlatili cim bi culi otkud sam...

Svaka cast navijacima "Crvene Zvezde" kad su bili u Zapresicu. Odlicno navijanje bez ikakve provokacije, jos su nam spustali kajle s pjesmama koje nisu bile niti malo nacionalne vec jednostavno ironicne u takvim situacijama.
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
A ko vas je provocirao u Kranju? Ko vas je provocirao na prijateljskoj tekmi Partizan-Dinamo Z. na pripremama 2003? Ko vas je provocirao u Goodyear ligi?
Pa normalno da su provocirali,zato i jesu navijaci! Sad ti meni lepo navedi gde smo mi vas napali prvi.

Citat
Svaka cast navijacima "Crvene Zvezde" kad su bili u Zapresicu. Odlicno navijanje bez ikakve provokacije, jos su nam spustali kajle s pjesmama koje nisu bile niti malo nacionalne vec jednostavno ironicne u takvim situacijama.

Ovo pretpostavljam da je zbog avatara i potpisa pa cu jednostavno ignorisati. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Okej, kuzim ja da provokacija mora biti, ali tvoji primjeri nemaju veze s mojim primjerima. Ja nisam svugdje prisutan i ne znam tko je koga negdje prvi napao, mislim to je cista glupost. Hoces reci da su hrvatski navijaci uvijek prvi kretali? negdje jesu zbog natpisa koje sam vec spomenuo, a i ja bi se trgao da dodjem do transparenta ili do nekog fanatika ako me vrijedja... A slovenci su papci jer koriste uvrede koje koriste navijaci SCG, koliko moras biti mutav da to radis...  Smile

A ovo za avatar i potpis i je i nije  Smile ... stari mi je bio navijac Zvezde i Zelje prije rata, kad sam bio mali kupio mi je set dresova od najacih klubova. Ja sam vecinom nosio Zvezdu i Dinamo, dok sam zbog njega morao i Zelju koji put obuci. A kad sam stavio Partizan, sta da ti kazem, cim me stari vidio ajmo na presvlacenje...  Smile
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
mob
Alcatel 258
Pa to za geto sta ti mislis dodji vidi pa  pricaj .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Pa to za geto sta ti mislis dodji vidi pa pricaj .

Dvojica su spomenula geto u ovoj prici zato budi malo precizniji i reci na neki nacin kome se obracas.
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
mob
Nokia 6610
Onda mozes komotno da dojdes, mada ce tu biti pjevanja nekih pjesama koje tebi mozda i ne bi prijale usima, ali ce u svakom slucaju super atmosfera da bude. Ako mozes dodji, sjedi, bez obiljezja ili jos bolje navijaj za SCG i provesces se fino!
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Od sutra pocinju obaveze pa nista od toga, ajd da je drugi vikend stigao bi okrenuti neku pinku i sjest na vlak/bus i evo me... ovako nista...
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
mob
Apple iPhone 3Gs
Iz Bosne 550, iz RS 1500 navijača

Reuters


U Nogometnom savezu BiH posle sastanka čelnika Saveza i reprezentacije i vođa navijača koji nameravaju da putuju u Beograd, saopšteno je da će se učiniti sve da put i utakmica proteknu bez incidenata.

"Trenutno na spisku imamo 550 navijača, pošto su neki otkazali. Ukoliko u međuvremenu bude novih zahteva, ispoštovaćemo ih, ali su zainteresovani obavezni da se jave u NSBiH i idu u našoj organizaciji zajedno sa 550 već prijavljenih ili preko agencija", rekao je generalni sekretar NSBiH Munib Ušanović.

Lista je već poslata u Beograd zajedno s rutom putovanja ekspedicije. Onaj deo koji ide iz Sarajeva, krenuće u SCG u sredu u 7 sati ujutro, a u Tuzli će im se priključiti navijači iz tog grada, kao i iz Zenice. Onda će se ići u Orašje, a ekspediciju će sve vreme pratiti policija.

Po ulasku u SCG, srpska policija preuzeće odgovornost za navijače te ih dopratiti do stadiona. Po povratku, simpatizeri BiH imaće pratnju do granice, kao i na teritoriji BiH.


Danas


Iz Republike Srpske dolazak je najavio ogroman broj navijača, a kao i u nekoliko ranijih navrata finansijsku pomoć će kao i uvek pružiti Ognjen Koroman koji je meč u Viljnusu preskočio zbog kartona.

"Već sam kontaktirao sa ljudima iz mog rodnog kraja i oni po tradiciji ponovo u velikom broju dolaze da nas podrže protiv Bosne i Hercegovine. Već je sve obezbeđeno za 750 ljudi, a najverovatnije će ih biti i još toliko. Meni je uvek zadovoljstvo kad mogu svom narodu da pomognem, a i oni će sigurno gromoglasnom podrškom pomoći nama da se plasiramo na Mondijal," rekao je Ognjen Koroman
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Ognjen - legendo
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.