Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Doktore, pomagaj! ~ interaktivna online ambulanta  (Pročitano 15707 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung 111111
Da pitam ja nesto...

Od pre 2/3 nedelje,zajebava me oko..Odem kod oftomologa ili kako vec..I ona me pregleda,jedno 10/15 minuta..i kaze mi da sam pod stresom,da sam nervozan,da sam neispavan..I isprepisala mi neke stvari,e sad rekla mi da uzmem vitamin B.
Posto sam ja laik,pa znam da vitamina B ima samo u pivu XD Interesuje me sta jos da uzmem sto ima vitamin B
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia zvrr
Šta ti je s okom?  Smile

Vitamin B nije pojedinačna supstanca, već se radi o kompleksu vitamina. Ima ga u zelenom povrću, džigerici, integralnim žitaricama, žumancu, svinjetini, kvascu... Možda ne bi bilo loše da kupiš u apoteci Bevipleks i da piješ neko vrijeme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Ja sam cuo da vitamina B ima u bananama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia zvrr
Vjerovatno da ima, samo je pitanje količine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung 111111
Šta ti je s okom?  Smile

Vitamin B nije pojedinačna supstanca, već se radi o kompleksu vitamina. Ima ga u zelenom povrću, džigerici, integralnim žitaricama, žumancu, svinjetini, kvascu... Možda ne bi bilo loše da kupiš u apoteci Bevipleks i da piješ neko vrijeme.

Pa grebe me ponekad,igra ko nenormalno ...Onda me pregledala nekim aparatima,sedeo sam ne neku stolicu..
Dakle kazes bevipleks ..moram da pogledam to
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2390
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Šta ti je s okom?  Smile

Vitamin B nije pojedinačna supstanca, već se radi o kompleksu vitamina. Ima ga u zelenom povrću, džigerici, integralnim žitaricama, žumancu, svinjetini, kvascu... Možda ne bi bilo loše da kupiš u apoteci Bevipleks i da piješ neko vrijeme.

Pa grebe me ponekad,igra ko nenormalno ...Onda me pregledala nekim aparatima,sedeo sam ne neku stolicu..
Dakle kazes bevipleks ..moram da pogledam to

Jel imaš osećaj stranog tela u oko?

Uzmi bevipleks, ili  bedoksin.
IP sačuvana
social share
tanka slika jave postaje sve tanja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung 111111
Uzeo sam bevipleks malopre.
Pa nzm sta da ti kazem,nemam osecaj da imam nesto u oku,ali ponekad kao da me grebe nmg da ti objasnim XD

Dala mi neodeksacin i hemodrops obe kapi
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Svakako treba da povedeš računa o ishrani - što više voća, povrća, sad makar toga ima, ne zaboravi ni koštuničavo voće poput badema, oraha, lešnika; zatim žitarice, a možeš da uzmeš i Bevipleks, ja sa njim imam lepa iskustva, a koristila sam ga zbog noktiju i kose. Međutim, otkad se normalnije hranim nemam potrebu za suplementima.

Oči moraš da čuvaš tako što ih nikad nećeš pipati prljavim rukama, nemoj čitati u mraku ili previše buljiti u monitor, to sve nadražuje i samo oko i očne nerve. Odmaraj ih tako što ćeš malo žmuriti ili gledati u nešto lepo zeleno (drvo, i toga sad ima, zelenog drveća  Smile ). Ako imaš osetljive oči, nije loše da pored sebe uvek imaš kapi za vlaženje očiju (takozvane ''veštačke suze'', ja koristim neke za meka sočiva, ali tebi trebaju ona za osetljive oči sklone crvenjenju, njihova cena je mnoooogo normalnija od ovih za sočiva). Ipak, nemoj to da radiš pre konsultacije sa doktorom, pošto ne znamo kako bi takve kapi reagovale u kombinaciji sa terapijom koju primaš, tako da nemoj za sada ništa na svoju ruku osim ishrane i vitamina, što možeš i kad si potpuno zdrav, ne samo kad se pojavi problem. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Samsung 111111
Hvala samo..ne znam da li su mi osetljive oci.Nzm ni kako da proverim XD
Ali nije meni crveno oko uopste...meni oko izgleda sasvim normalno..Buljio sam ogledalo kad god sam bio da vrsim nuzdu XD
Doktorka mi proverila i nesto oko dioptrije  Smile Stavljala mi neka stakla..i tu mi nije nasla nikakav problem.
Prosto nikad nisam imao problem sa ocima,ili se ne secam..pa se nadam da ce ove kapi da mi pomognu.
Inace hvala,za savet
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.162
mob
Nokia zvrr

Pa što si pošao kod ljekara ako misliš da ti je sve ok s očima? Smile Neodeksacin je kombinacija kortikosteroida i anbitiobika, što će reći postoji sumnja da se radi o upali. A hemodrops su vještačke suze.

Hvala samo..ne znam da li su mi osetljive oci.Nzm ni kako da proverim XD
Pa, ako su crvene, jače suze, ako imaš peckanje, nelagodnost, osjećaj stranog tijela, grebanje... to je znak da su osjetljive... Smile

Kad radiš na monitoru, bilo bi fino da na svakih recimo sat vremena odmoriš oči, gledaš u daljinu i nekoliko puta trepćeš, jer pri gledanju u monitor, oko rjeđe trepće i samim tim isušuje se prednja površina oka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.