Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: doktor Teodor Dzordanov???? pomoc?  (Pročitano 413 puta)
26. Apr 2010, 13:21:46
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 192
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Da li je neko mozda cuo za ovog doktora?
Pre nekih 10 do 15 godina  Smile  isao sam kod ovog doktora na neku terapiju vezano alergiju na polen,ustvari nije terapija nego neki obican pregled posle koga mi je dao odredjene nazovi lekove(cajevi,pumpica,neke kapi koje su se stavljale u lavor sa vrelom vodom,ondah nesto kao sace od pcela...).
Posto sam ja to sve logicno potrosio davnih dana,to mi je trajalo nekih mesec-dva maksimum,posle toga vise nisam imao problema sa tom prokletom alergijom do dana danasnjeg,nemam ni danas simptome koje sam imao pre te terapije,nenormalno kijanje od po pola sata bez prestanka.
Danas imam sledeci problemcic,desi se da mi naleti sa vremena na vreme neka serija kijanja od po par minuta koje me podseti na davna prosla vremena kojih ne zelim da se setim,pa sam pokusao da stupim u kontakt sa ovim doktorom,ali posle 15godina covek je promenio lokaciju  Smile  ustvari koliko cujem promenio je i grad,iz Bgd-a je otisao u Novi Sad.
U Beogradu mu je bila ordinacija negde oko Kalenica ne mogu da se setim tacno gde...
E sad ako neko slucajno naleti na ovu temu i prepozna ime ovog doktora a slucajno ima neki kontakt telefin zamolio bih ga da mi posalje broj na p.p!
hvala,nadam se da mi tema ne remeti pravilnik foruma i da nece biti obrisana,ili ako ima nesto sto nije smelo da bude zamolio bih moderatore da edituju temu!!!!
pozdrav!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.