Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:24:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dokazano - kletve ubijaju!  (Pročitano 12272 puta)
Pocetnik


mlad, nezan, neizbezan

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy S
mislim da svaka kletva prije ili kasnije sustigne ili onog ko proklinje ili onog koga se proklinje....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Надам се да нисам погрешила што сам активирала тему, као и да нисам 'омашила тему.

Моја добра пријатељица кела је мајку. Све што је сналазило у животу, мајку је осуђивала и то са разлогом.
Родила је и бацила.
Мајку је први пут видела са својих 30 година, била сам са њом.  И тада је исто клела. Мајка буздован смејала се на све то.
Једном је видела мајку и то само тада.
Шта се дешава последњих пар година...не знам да л је то од клетве, данима тражим одговор и немам га.
Та "мајка" је постала непокретна и буквално се распадала, а ова је такву и клела.
Кад год сам чула да је куне, ја сам је молила да то не изговара, јер сам се плашила да  њу не снађе управо то што изговара.Послушала ме за толико, да чим се разиђемо она је "мајку"клела.
Пре годину дана мајка се сетила да има дете и успела је да дође у контакт са њом. И то из болнице. Требала јој је нега и лекови.
Ова моја није отишла, није је интересовало. А мени је причала да неће моћи да умре "мајка" и да ће је све стићи.
Пре неких месец дана успела сам да је наговорим да ипак оде и обиђе ту жену. Била сам са њом. Више сам се ја потресла него она (пријатељица). Молила је "мајка" да јојк опрости, не, она није хтела, већ имала сам осећај да ужива у мукама те жене.
Причала јој како су је малтретирали, како је живот шибао и милион пута је питала како је могла да је роди и баци.
Гледала сам ледену пријатењицу и беспомоћну жену, која је сва у ранама и која нема одговора ни на једно питање. Молила сам је да је не дира и да је боље да не долази више никада. Да је пусти да умре.
До данашњег дана нисам знала да је она редовно ишла у болницу и свашта причала тој жени. Наравно и клела је.
Јуче је та жена умрла, данас је сахрањена. Нисам ни то знала, тако да сам шокирана.
Са сахране је дошла код мене. Она је само присуствовала сахрани, молили су је неки "рођаци" да опрости јој, чак јој и Свештеник пришао, није хтела.
Кад сам је питала што јој бар мртвој није опростила, рекла ми је " Тамо је било много људи, много неке фамилије, за мене нико није чуо..знаш--жена има швалера, па се чује, а за мене не знају да постојим. Знају од пре годину дана. И то не сви, већ пар људи који су "фамилија" остали не. Ни једног момента нисам осетила потребу да јој опрости,чак сам је кела и мртву..."
Шокирано сам је гледала и сад се плашим да л та њена мржња није прешла у неко треже психичко стање.

И да се вратим на наслов теме, мислим да клетве стижу, бар на основу овог примера, а иначе никада ми не пада на памет да тако нешто изговорим, нити сам чула да неко куне некога као ова моја пријатељица.

(извињавам се на оволиком посту)



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 4.0
demoni
     kletva je u Isusovoj reci jasno zabranjena. ne smemo kleti,vec blagosiljati.kletva stoga od gresnika apsolutno ne deluje.niti ima ikaku moc. to sto se neki puta stvar dogadja,to je zapravo vec Bozja osveta na delu samo bila,a ne uzrok necije kletve. i bez toga proklinjanja to bi se zbilo. covek koji kune ce i sam biti proklet pred Bogom,jer cini greh.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Ма какви демони, људи се разболе од мржње. Па онда немају везе с мозгом шта причају.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:24:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.