Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dogadjaj iz Istorije koji je vama nekako bio najupecatljiviji, najzanimljiviji..  (Pročitano 11084 puta)
17. Okt 2010, 01:20:15
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
Dogadjaj iz Istorije koji je vama nekako bio najupecatljiviji, najzanimljiviji..., koji dogadjaj je kod vas ostavio najlepsi utisak, ili je jednostavno  mozda najsmesniji...
« Poslednja izmena: 17. Okt 2010, 01:20:53 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
ajde bre sta ste se umrtvili evo za mene najvazniji dogadjaj iz nase istorije je Kosovska bitka i proglasenje samostalnosti na Berlinskom kongresu, a iz strane najzanimljiviji dogadjaj  mi  je Napoleonova osvajanja...
« Poslednja izmena: 18. Okt 2010, 21:18:48 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
29.5.1453.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung i9300
iz nase istorije mozda 27.03. 1941. kada su protestvovali protiv pakta sa nemcima Smile
da su tad panduri tukli kao sto su tukli posle rata sigurno ne bi bilo toliko hrabrih i odvaznih da se setaju gradom i izbore tolike demonstracije.

takodje, povlacenje preko albanije u I sv.ratu. sigurno bi manje civila i vojnika umrlo, poginulo da su se suprostavili bugarima na jugu. << neko moje misljenje.

a svetska kultura, izgubljeni rat hanibala pred rimom, smrt aleksandra velikog, povlacenje ruskih brodova sa nuklearnim raketama koji su isli ka kubi u vreme kenedija. cuo sam negde da su ameri bili spremni tada da potope te brodove sto bi sigurno izazvalo rat velikih proprcija.
« Poslednja izmena: 19. Okt 2010, 11:10:42 od nilobac »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 89
Zastava subotica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 
Krunisanje Dušana u cara, Kosovska bitka, prvi srpski ustanak, bitka na Kajmakčalanu...
a što se tiče svetske istorije... nekako najviše pažnje mi privlače templari i satro-grčka istorija
IP sačuvana
social share
" Veritas vos liberabit, semper vigilo fortis paratus et fieldis. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung 
1 svetski rat,1878(Berlinski kongers) itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Nasa vojska na Krfu, a iz svetske istorije Egipatski faraoni, Dzingis Kan,  renesansa, Nikola Kopernik, Galileo Galilej, Njutn i teorija gravitacije, Luj Paster, Rentgen, teorija relativiteta, holokaust, Jasenovac, Sputnjik, Apolo 11, ARPANet i raspad SSSR-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Vid' male, nisi ti samo lepo lice... Smile

Elem, tema...

Zakon Jednog, seansa 1, 15.01.1981.

Ra: Ja sam Ra. Nisam ranije govorio kroz ovaj instrument. Morali smo da sačekamo dok ona ne bude precizno podešena, iako šaljemo vibracije malog opsega. Mi vas pozdravljamo u ljubavi i u svetlu beskonačnog Kreatora.


Posmatrali smo vašu grupu. Bili smo pozvani vašoj grupi, jer vi osećate potrebu za drugačijim iskustvima u kanalisanju koje se odvija uz intenzivniji, ili, kako biste to mogli da nazovete, napredniji pristup proučavanju obrazaca iluzije vašeg tela, uma i duha, što vi zovete potraga za istinom. Nadamo se da ćemo vam ponuditi drugačiji pogled na informaciju koja je uvek ista.

Bilo bi nam drago da pokušamo da govorimo o bilo kojoj temi ili pitanju, koja bi bila korisna za bilo koji entitet u ovoj sobi.

Ispitivač: Da li imate specifičnu svrhu i ako da, da li biste mogli da nam kažete kakva je to svrha?

Ra: Ja sam Ra. Mi sada komuniciramo. Mi smo oni koji pripadaju Zakonu Jednog. U našoj vibraciji polariteti su harmonizovani; paradoski imaju rešenje. Mi smo Jedno. To je priroda naše svrhe.

Dugo smo nad vašom planetom i služili smo, sa različitim uspehom, prenoseći Zakon Jednog, Jedinstva, Jednote vašim ljudima. Hodali smo vašom planetom. Videli smo lica vaših ljudi. Međutim, sada osećamo odgovornost da nastavimo sa uklanjanjem distorzije moći koje su učinjene Zakonu Jednog. Mi ćemo nastaviti sa time, dok vaš ciklus, da tako kažemo, ne bude na odgovarajući način okončan. Ako to ne bude ovaj, onda sledeći. Mi nismo deo vremena i zato smo sposobni da budemo sa vama u bilo kom od vaših vremena.

Da li ti to daje dovoljno informacija iz kojih možeš izvesti našu svrhu, brate?

Ispitivač: Da. Hvala vam.

Ra: Ja sam Ra. Cenimo tvoju vibraciju. Ima li drugog pitanja?

Ispitivač: Čuo sam ime Ra u vezi sa Egipćanima. Da li ste na bilo koji način povezani sa Ra?
...

Ah, pocetak jednog divnog prijateljstva...
Smile
„Ra – materijal“ je verovatno najpotpunije i najpriznatije delo poteklo sa L/L seansi kanalisanja. Nastalo je u periodu od 1981. do 1984. sa Karlom Rupert, koja je radila kanalisanje, Donom Elkinsom, koji je postavljao pitanja, i Džejmsom Alen Mekkertijem, koji je pravio beleške. U tim seansama Ra je opisao sebe kao socijalno-memorijsku celinu, ili ono što bi se moglo nazvati grupnom dušom, koja se pre više miliona godina razvila iz ljudske populacije 3. denziteta, nekada nastanjene na planeti Veneri. Ra danas egzistira u energetskom obliku i posvećen je službi populaciji Zemlje da bi joj pomogao pri predstojećoj planetarnoj promeni, pri kojoj se vibracija planete sa 3. uzdiže na 4. denzitet.
U „Zakonu Jednog“, knjizi koja u seriji obuhvata „Ra materijal“, Ra objašnjava uz brojne detalje proces naše evolucije, kuda idemo kada napustimo planetu, različite nivoe denziteta kroz koje prolazimo, prirodu interakcije između ljudi i vanzemaljaca i još mnogo toga.
« Poslednja izmena: 21. Okt 2010, 21:54:50 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Cudno je da niko ne pominje Teslu i njegov prvi motor na naizmenicnu struju 1887. godine. Po mom misljenju, to je mozda najvazniji pronalazak na svetu jer je potpuno promenio tok nauke i istorije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
pa realno svi se prvo hvataju za ratove i osvajanja...nauka je ostavljena po strani koliko mi se cini... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.