Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 08:05:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 31 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dodik na HTV1 ~ medijski skandal  (Pročitano 18832 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 95
Browser
Mozilla
Otisao coban u Zagreb da Hrvatima nudi 3.  entitet ali bez Posavine.   Smile Tu je vec bio osudjen na propast.  

Ne znam kako iko moze vidjeti nesto dobro u Dodikovom nastupu na HRT-u.  Na pitanje, kako vidi rjesenje kosovskog problema Dodik odgovara sa "Sto mene to pitas".  Drugo pitanje odgovara sa "Jesam li ja pod istragom ovdje".  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa ti ako mislis da Dodik ima veze sa odlukom o Distriktu Brcko onda nemamo sta pricati!
Slobodan Milosevic i predstavnici bosanskih Srba iz SDS-a 1995 su potpisali dejtonski sporazum u kojem je pisalo da ce se odluka o Brckom donijeti kasnije!
Znaci da su se Radovan i Slobo vec odrekli Brckog!
A znas li ti sta je bilo sa Drvarom i Petrovcem 1995-te godine,znas li ko je izdao dva procentualno najsrpskija grada u BiH?
Znas li ti ko je uopste bio na vlasti na ovim prostorima u zadnjih 17 godina?

za brcko, potpisali su da ostaje u rs ako ne nadju resenje, onda dollazi dodik 98, pusta brcko(pa mislis da se nisu borili tih 3 godine za brcko?, pa otislo bi odama posle rata da se nisu borili), i daje ostavku da obraz osvjetla, al nastavlja raditi kao premijer do kraja mandata Smile, a sto bi podnosio ostavku ako nije kriv za brcko?, isto se sada desava, covjek daje ostavku, spiric, i ponovo ga biraju na isto mjesto nekoliko mjeseci posle, mislim aj skontaj kakvi su to ljudi?
i inace sta mislis zasto su poslali slobu na potpisivanje dejtona, radovan nije uopste imao veze sa tim... slobo je predstavljao sve srbe, sto nema nikakve logike, a nisu to bezveze uradili ameri i ostali...
Rekao si da su za Brcko potpisali da ostaje u RS-u ako ne nadju rjesenje sto apsolutno nije istina.Status Brckog je bio takav da ostaje u RS-u dok se ne nadje trajno rjesenje koje nije prejudicirano sto je apsolutno suprotno od onoga sto si ti rekao!
Rekao si mi da Dodik pusta brcko,mislim nije mi jasno kako Dodik pusta,kad su vodjeni pregovori jel' samo dok je Dodik bio premijer ili su vodjeni i prije dok je SDS na vlasti?Sta mislis?
Opet te pitam kad tako zalis neke teritorije RS-a znas li ko je izgubio Petrovac,Drvar,Sanski Most i druge gradove zapadnog dijela RS-a inace etnicki najsrpskijeg dijela bivse BiH?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ko je izgubio? da nije mozda onaj ko se nikad nije ni borio za njih?  Smile
 
a sto se tice argumenata.. kazem ti, ne pricam ozbiljno sa stranackim vojnicima... to je isto kao kad bih muvao onu trebu sto govori "pretplatnik je trenutno nedstupan"...

ali ajde, zabavljaj se -
 reci mi jedan prenos ovlasti za koji dodik nije glasao/potpisao/borio se za to... samo jedan..!





IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I'am the man who walks alone...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 612
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Pa ti ako mislis da Dodik ima veze sa odlukom o Distriktu Brcko onda nemamo sta pricati!
Slobodan Milosevic i predstavnici bosanskih Srba iz SDS-a 1995 su potpisali dejtonski sporazum u kojem je pisalo da ce se odluka o Brckom donijeti kasnije!
Znaci da su se Radovan i Slobo vec odrekli Brckog!
A znas li ti sta je bilo sa Drvarom i Petrovcem 1995-te godine,znas li ko je izdao dva procentualno najsrpskija grada u BiH?
Znas li ti ko je uopste bio na vlasti na ovim prostorima u zadnjih 17 godina?

za brcko, potpisali su da ostaje u rs ako ne nadju resenje, onda dollazi dodik 98, pusta brcko(pa mislis da se nisu borili tih 3 godine za brcko?, pa otislo bi odama posle rata da se nisu borili), i daje ostavku da obraz osvjetla, al nastavlja raditi kao premijer do kraja mandata Smile, a sto bi podnosio ostavku ako nije kriv za brcko?, isto se sada desava, covjek daje ostavku, spiric, i ponovo ga biraju na isto mjesto nekoliko mjeseci posle, mislim aj skontaj kakvi su to ljudi?
i inace sta mislis zasto su poslali slobu na potpisivanje dejtona, radovan nije uopste imao veze sa tim... slobo je predstavljao sve srbe, sto nema nikakve logike, a nisu to bezveze uradili ameri i ostali...
Rekao si da su za Brcko potpisali da ostaje u RS-u ako ne nadju rjesenje sto apsolutno nije istina.Status Brckog je bio takav da ostaje u RS-u dok se ne nadje trajno rjesenje koje nije prejudicirano sto je apsolutno suprotno od onoga sto si ti rekao!
Rekao si mi da Dodik pusta brcko,mislim nije mi jasno kako Dodik pusta,kad su vodjeni pregovori jel' samo dok je Dodik bio premijer ili su vodjeni i prije dok je SDS na vlasti?Sta mislis?
Opet te pitam kad tako zalis neke teritorije RS-a znas li ko je izgubio Petrovac,Drvar,Sanski Most i druge gradove zapadnog dijela RS-a inace etnicki najsrpskijeg dijela bivse BiH?

pa ti ako mislis da se nisu borili za brcko, prije nego sto ga je dodik odnjeo? 3 godine su ga cuvali, a bosnjacima je brcko bilo veoma veoma vazno da izoluju brcko iz rs, i to su pokusavali, nisu uspjeli dok ovaj nije dosao na vlast...
  ... i odgovori rassssse-u  Smile
IP sačuvana
social share
uklonise mi potpis, kazu predug Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Word up, Tequila style

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1269
Zastava Novi Beograd, Kraljevina Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Sharp KoBaS
Ustashe jednom rechju
IP sačuvana
social share
Ој Косово, Косово земљо моја вољена, земљо славних витезова Лазара и Милоша
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Kaze mu voditelj emisije: Molim te van studija me zovi kako hoces, ali ovdje ako ja tebe persiram, ocekujem da i ti mene".  A jes mu spustio da umreš od smjeha. . . Dodik se izblamirao. . . blam, blam, blam. . . .

Samo malo čudno za jednog "obrazovanog" čovjeka da se tako ponašao i ponaša u medijma :P :P :P. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ko je izgubio? da nije mozda onaj ko se nikad nije ni borio za njih? Smile
 
a sto se tice argumenata.. kazem ti, ne pricam ozbiljno sa stranackim vojnicima... to je isto kao kad bih muvao onu trebu sto govori "pretplatnik je trenutno nedstupan"...

ali ajde, zabavljaj se -
 reci mi jedan prenos ovlasti za koji dodik nije glasao/potpisao/borio se za to... samo jedan..!






Reci ti meni jedan prenos nadleznosti za koji nije glasala vlast SDS-a i PDP-a,nema je jer sve jedan prenos nadleznosti koji se uradi prvo se dogovori sa vladajucom vecinom koja je bila u jedno momentu Dodikova ali mnogo vise i duze vremena SDS-ovska!
Ali ako ti je bbas stalo odbacio je dogovor o reformi policije koji je dogovorila Vlada Mikerevica (PDP+SDS)!!!!
Cini mi se da je tako!
Trebao bi da znas  da je prenos nadleznosti zaustavljen u posljednjih godinu dana dolaskom Dodika na vlast!!!!!!!!!

Ato se tice tebe socijalisto kazes da je SDS 3 god. cuvao Brcko!To je tacno jer se 3 god.vodila arbitraza o Brckom,nisu ga mogli prije ni izgubiti jer je tada tek saopstena odluka!To je kao kad tvoj klub u prvih pet minuta primi pet golova i na kraju utakmica zavrsi 5-0,a ti kazes borili smo se do 90-og minuta!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
pa nije mi BBas stalo,  Smile

nego volim ja slusati bajke o velikom lemiju, nemo' odmah da si takav...

nego sta sam te pitao, da...

da li ovo sto si napisao kao odgovor shvatim  kao "ne postoji ni jedan prenos nadleznosti koji dodik nije pokrenuo/glasao/potpisao" ili  "ne znam"...

sta ce biti?



p.s.

Reci ti meni jedan prenos nadleznosti za koji nije glasala vlast SDS-a i PDP-a, nema je

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

pravi si SNSD-lafcina  Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa to ti je logican odgovor na sve!Cjelokupna politicka borba od 1995 god. se sastojala od borbe za ocuvanje prenosa nadleznosti!Licno moje misljenje o tome je da su nam medjunarodna zajednica,Bosnjaci i Hrvati uvijek trazili mnogo a dobijali malo,e sad od tog mamo po malo nastalo je puno.
Nisam ja iskljucivi simpatizer SNSD-a,samo cini mi se da se u poslednjih godinu dana situacija po pitanju prenosa nadleznosti i zahtjeva za ukidanje RS-a malo okrenula na bolje.
Znam ja da Dodik nema iskljucive zasluge za to ima tu mnogo vanjsko-politickih uticaja (Kosovo,podrska Rusije itd....)
Sada je situacija nesto povoljnija i cini mi se da su i zvanicnici RS svjesni da ovo sto imaju je posljednje sto RS-u daje neki oblik drzavnosti i naravno uz podrsku nekih saveznika sada se to uspijeva ocuvati!
E sad trenutacno je SNSD na vlasti,ali mogla je biti i bilo koja druga stranka isto bi ovako bilo!
U principu protiv sadasnjeg dobro prociscenog SDS-a nemam nista za razliku ud onog prijasnjeg,jedina stranka i politicar kojeg iskreno mrzim je onaj kreten Mihaljica i njegovi radikali!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 31 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 08:05:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.