Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:38:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dobro jutro, lepotice! :)  (Pročitano 8018 puta)
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K610i
Citat
a sto se tice ruznog jeste greh jer niko od nas ne bira kako ce da izgleda.

Na rođenju ne može, ali zato kasnije može da ide na plastičnu hirurgiju  Smile
Tako da pojedinci ipak mogu da biraju  Smile

Dobro, to je pre pitanje vaspitanja govoriti ženi da je ružna. Ipak, ti ne možeš da kažeš istinski ružnoj ženi da je lepa, a da je pri tom ne lažeš. Ali u većini slučaja ljudi će reći da "lepo izgleda" učtivosti radi, jer ljudi uopšte ne vole da slušaju negativne kritike na svoj račun.

Sa druge strane, ako se konstanto laže dotična žena da "odlično izgleda", ona će se na kraju uveriti da i izgleda tako, dok je realnost (čitaj: ne može da nađe dečka, jer muškarci beže od nje ) ne uveri u suprotno, što će rezultirati sa težim posledicama   Smile

Na kraju krajeva, lepota je uglavnom subjektivna. Ona devojka što se meni svidi, neće se svideti baš svakom , i ono što kritikujemo izgled neke devojke, su uglavnom naši subjektivni stavovi.

« Poslednja izmena: 22. Avg 2009, 18:20:23 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



I najruiznija zena izgleda lepo ako je negovana i doterana. Smile
Kako ono kaze Koko Sanelica - Ne postoje ruzne zene ,postoje samo lenje !
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
(čitaj: ne može da nađe dečka, jer muškarci beže od nje )
Ne verujem da tako nešto uopšte postoji. Svaka rupa nađe zakrpu, šerpa poklopac, pa i manje lepi ljudi isto nekog ko će ih voleti. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
LG Frizider
Pre ce biti da ima preterano visoke standarde, jebiga sestica na devetku ide samo ako sest ima BMW i pumpu na autobanu Smile

Ipak, sto bi Dzek Trbosek rekao, lepota dolazi iznutra  Smile
« Poslednja izmena: 22. Avg 2009, 18:49:57 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 
Ja volim da dajem komplimente ljudima ili da im kazem ako nesto na njima smatram interesantnim ili neobicnim, ali uvek se nekako osetim kao debil jer imam osecaj da ljudi misle da im se slihtam ili da im govorim to cisto kurtoazno.

A smatram da je besmisleno govoriti nekome ruzne stvari o njegovom izgledu posto su ljudi uglavnom mnogo vise svesni svojih losih i ruznih strana i delova nego onih lepih...Bas zato sto smo u vremenu kada nikad ne izgledas dovoljno dobro i kada nikad nisi dovoljno mlad(kao u modnoj industriji).
Mrsavije bi uvek volele da su vise mrsave, sisate da su jos sisatije, niske da su visoke, visoke da su jos vise, tamne da su jos bronzanije itd... Pogotovo zene, koje su bas retko zadovoljne svojim izgledom, toliko da se to pretvara u patologiju i cesto se pitam:''dokle vise''?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Dok Osma ne postane model pa im bude primer  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 
Hahahha, kakav modeling, ne zasmejavaj me  Smile Cak i kad bih mogla nikad se ne bih bavila time, osim mozda kao pin-up model, ja sam frik za te retro stvari  Smile Al' to je proslo vreme  Smile

Prosto, mislim da covek treba da bude kritican prema sebi, ili barem realan, da sagleda sebe u kompletu, ali i da postedi sebe nepotrebnih muka i kritika i da u sebi i na sebi nadje nesto lepo...Pa makar se i nikome ne svidjao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma ta samokriticnost dolazi od okoline, medija, prijatelja, casopisa i tako dalje.

Svi zele da budu ko sa Holivuda ali ti kada bih video uzivo zgrozio bi se (Upoznao sam Tom Jones-a, covek je imao vise liftinga od Kruske Jakic)  Smile

Elem, sva ta nezadovoljenost dolazi od osecaja ne pripadanja. A pogotovo posle cackalica u tabloidima sa dvesta kila sminke, koje kao treba da predstavljaju naj naj lepotu i standard, kao nemaju bubuljice, pege itd.

Nemo da podcenjujes sebe, nisi ti za bacanje  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 
Pa ne potcenjujem ja sebe, samo sam realna, postoji tacno odredjeni tip devojaka koje su za modeling i manekenstvo, sasvim je logicno (:

A postoji i ona glupa fora kada devojka koja je savrseno svesna svog dobrog izgleda - kojeg su i drugi svesni - namerno kuka na sav glas da bi dobila neku potvrdu ljudi da nije tako kao sto ona prica...Tome sam hiljadu puta prisustvovala i od toga mi se prevrne zeludac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
I takve treba i shakom po dupetu.  Ma ne mozda ni to ne valja, posle ce da kukaju kako su zasluzile jos  Smile

I meni je logicno ali ajd nek ti bude necu se raspravljam sa damom  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:38:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.