Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dobro i loše ponašanje u vezi: prvih mesec dana  (Pročitano 11672 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Da li je seks na prvom sastanku ok?

Upoznali ste se, izašli na piće, poljubili, a onda... došlo je vreme i za "ono", ili još nije? Kada je pravi trenutak za odlazak u krevet sa osobom koja vam se dopada? Posle prvog poljupca? Nakon sedam ili mesec dana? Da li je stih: "sreća je lepa samo dok se čeka" - činjenica ili gubljenje vremena?


Ako insistira - nemojte!
Ne postoji odgovor na ova pitanja jer je svaka veza priča za sebe i pravila ne postoje. Jedino što možete je da obratite pažnju na neke signale koji vam mogu biti od pomoći. Ako vaš partner insistira na seksu i svaki trenutak koristi da vas nagovara, ne bi trebalo da popustite. Takvo ponašanje svojstveno je osobama koje nakon odlaska u krevet ubrzo "dižu sidro".


Ako vas zove samo u stan - nemojte!

Isto vas čeka i ako vam predlaže viđanje isključivo na mestima na kojima ćete biti sami - njegov ili vaš stan, putovanje, šetnje u prirodi... Zato vi predlažite mesta na kojima ima puno ljudi, kao druženje sa prijateljima, odlazak u restorane i kafiće - ako je vašem partneru tada dosadno ili traži izgovor da se ne pojavi, onda je reč o osobi koja želi samo "ono". Da li ćete mu ispunitio želju ili ne, zavisi od vas.

Dobra proba

Ponekad nije loše započeti vezu seksom jer je to dobar pokazatelj vredi li se dalje truditi. Dešava se da nakon dubljeg emocionalnog vezivanja seks bude loš i da "sve padne u vodu". Seks je važan deo zajedničkog života i dobro je na vreme videti koliko se slažete na tom polju.

Laka roba-loš glas? Zavisi!
Pojedine osobe, češće su to žene, odlažu intimne situacije da ne bile "laka roba". Ima u tome logike, ali ako su izabrale pogrešnog partnera "loš glas" im ne gine bez obzira na sve. Muškarac koji "prepričava" u isto vreme i preuveličava. Kako da ga prepoznate? Pa, verovatno će i vama, već na prvom sastanku, opisati neku svoju ludu noć.

Samopouzdanje je afrodizijak
Ima i onih koji se stide svoga tela i zato ne pristaju na seks dok se potpuno ne opuste. Međutim, ako je partner pokazao želju za vama to znači da mu vaše mane ne smetaju, štaviše, uzbuđuju ga. Dakle, opustite se i pobacajte sve sa sebe, jer je i samopouzdanje afrodizijak. Bilo da se "predate" nakon prvog poljupca ili tek kada vas zaprosi, obavezno koristite kondom!



Izvor: Lepota i Zdravlje
« Poslednja izmena: 22. Nov 2009, 15:13:45 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Zasto ljudi imaju tako glup pristup celoj prici musko zenskih odnosa? Evo prethodan tekst npr stavka po stavka.

Ako insistira - nemojte!! Pa koji idiot ide sa devojkom i prica: "Ajde da se sexamo, ajde da se sexamo, ajde da se sexamo..."? Svako sa i malo mozga zna da se te stvari ne pitaju, lepo ako vec hoces da ubrzas proces, atmosferica, mirisljave svece, stapici, cokolada, konjak, moze i kafa, kofein je afrodizijak takodje...i pustis da carolija proradi. Ne ides za ribom i pricas:"Mala aj skidaj se, mala dodji da ti pokazem ****...."

Ako vas zove samo u stan nemojte!! Cekaj stani vidi pazi, tek se upoznali i idemo u drustvo? Cekaj bre polako, tek smo se upoznali, ne znamo jos ni dal radi hemija, a idemo da produbljujemo nasu vezu? LOL

Dobra proba!! Slazem se, ali pod uslovom da je shinula hemija i da je oboje ljudi to osetilo. Spontana eksplozija orgazma u toj situaciji se pamti i ako sutra ne bude vise vase veze.

Laka roba-loš glas? Zavisi! Muskarac koji prica, prica i kad ima i kad nema sexa, tako da ovo nije argument, ako si nabasala na muskarca koji prica o tome, od prve veceri njegovi drugari veruju da je mala pala, ma sta ti mislila. Ako si naisla na muskarca koji ne prica, nece pricati ni da sexa ima po 10 puta na dan, ti(evo npr. ja Smiley) su uvek diskretni i ne hvale se drustvu ni kad ima ni kad nema sexa.

Samopouzdanje je afrodizijak Jedino sa cim se potpuno slazem. Ako se partner napalio dok te gledao obucenu, znaci da mu se di*'* i da si mu privlacna, nema sta da sumnjas u sebe.


Zasto ljudi ne umeju da zive bez pravila i kategorizacije svog zivota? Zasto kad je jednostavno, pusti osecanja, strasti i hemiju da te vodi, a za ostalo ti treba znanje matematicke logike za prvi razred srednje skole, i 3 sekunde razmisljanja.
« Poslednja izmena: 22. Nov 2009, 23:32:02 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k800i
pervertito ti si moj covek!
evo ja imam 16 godina i prosao sam relativno mnogo stvari,skoro sve sto si rekao do sada u praksi sa devojkama sam primenio i sve je tacno..
isto ima spika sa devojkom i klimanje glavom samo a se odvuce u krevet,sto jos ne primenjujem,sto ne znaci da necu..
Smile
a sto se tice pravila mene da devojka nagovara na prvom sastanku na sex,ako je dobra,i ako sam raspolozen-sto da ne
IP sačuvana
social share
eqweqe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ako insistira - nemojte!! Pa koji idiot ide sa devojkom i prica: "Ajde da se sexamo, ajde da se sexamo, ajde da se sexamo..."?
Zacudio bi se koliko navalentnih muskaraca ima, i ne samo navalentnih, vec i netakticnih .. takve osobe ubijaju zelju za bliskoscu svake vrste.. istina je da ih reba izbegavati.
Ako vas zove samo u stan nemojte!! Cekaj stani vidi pazi, tek se upoznali i idemo u drustvo? Cekaj bre polako, tek smo se upoznali, ne znamo jos ni dal radi hemija, a idemo da produbljujemo nasu vezu? LOL
Muskarac koji svaki sastanak na pocetku veze odrzava u svom stanu sigurno ima neki jako dobar (njemu) razlog za to. Ovo je siguran pokazatelj da nesto nije sasvim u redu .. ili ne zeli da te pokaze prijateljima jer smatra da nisi za pokazivanje, ili zeli kres kombinaciju koja pocinje i zavrsava izmedju 4 zida. Jako retko ovakav pocetak vece zavrsi na nekom visem nivou od tog istog seksa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Citat
Zene koje drze do sebe ne zanemaruju svoje potrebe i zelje, pa samim tim ni sex.

Ovo je ipak Balkan i ipak je pozeljno da si kao zena frigidna ,tj da se izjasnjavas tako  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
pervertito ti si moj covek!
evo ja imam 16 godina i prosao sam relativno mnogo stvari,skoro sve sto si rekao do sada u praksi sa devojkama sam primenio i sve je tacno..
isto ima spika sa devojkom i klimanje glavom samo a se odvuce u krevet,sto jos ne primenjujem,sto ne znaci da necu..
 Smile
a sto se tice pravila mene da devojka nagovara na prvom sastanku na sex,ako je dobra,i ako sam raspolozen-sto da ne
Smile
Niti mislim da sam pametan, niti da su veze neka teska filozofija, prosto mi radi zdrav razum. Dakle pusti feeling da te nosi pa kud te nanese. Samo tako nastavi! Svako dobro!

Citat
Zene koje drze do sebe ne zanemaruju svoje potrebe i zelje, pa samim tim ni sex.

Ovo je ipak Balkan i ipak je pozeljno da si kao zena frigidna ,tj da se izjasnjavas tako  Smile

Ma jel? Cek jel to znaci da treba da kupe vibratore, i drze do frigidnosti u javnosti ili da kukumacu posle kako su muskarci svinje koje jure za lakim ribama? Nema tu drzanje teska riba - laka riba, izmedju ostalog razmislis samo koje to ljude boli uvo ko sta prica i misli o njima, i rezultat se sam nametne. Kad god sam u razgovoru cuo ono tipa "Sta ce ljudi da misle", ""Stace ovaj, onaj, levi, il desni (ili ko god) da misli o meni" razgovor sam zavrsavao sa," Jel ti zivis za sebe ili za siroku okolinu?", kratko i jasno ta prica "ko ce sta da misli" je nebulozna 100%.

Ako insistira - nemojte!! Pa koji idiot ide sa devojkom i prica: "Ajde da se sexamo, ajde da se sexamo, ajde da se sexamo..."?
Zacudio bi se koliko navalentnih muskaraca ima, i ne samo navalentnih, vec i netakticnih .. takve osobe ubijaju zelju za bliskoscu svake vrste.. istina je da ih reba izbegavati.
Ako vas zove samo u stan nemojte!! Cekaj stani vidi pazi, tek se upoznali i idemo u drustvo? Cekaj bre polako, tek smo se upoznali, ne znamo jos ni dal radi hemija, a idemo da produbljujemo nasu vezu? LOL
Muskarac koji svaki sastanak na pocetku veze odrzava u svom stanu sigurno ima neki jako dobar (njemu) razlog za to. Ovo je siguran pokazatelj da nesto nije sasvim u redu .. ili ne zeli da te pokaze prijateljima jer smatra da nisi za pokazivanje, ili zeli kres kombinaciju koja pocinje i zavrsava izmedju 4 zida. Jako retko ovakav pocetak vece zavrsi na nekom visem nivou od tog istog seksa.

Za prvo ajd nek bude, nisam imao priliku da me startuju muskarci pa ne mogu da znam, mada mi je malo tesko za poverovati da mnogo ljudi mogu da budu takvi retardi!

Za drugo, nisam govorio samo o "stanu" vec o 1 na 1 izlascima. Taj deo teksta stan pominje samo u naslovu, dalje se govori uopsteno o izlascima u 4 oka. Koj ce mi moj drugari ako hocu da zavodim devojku, zar ne? I "vice versa", sta ce ti drustvo ako ti se svidja frajer, prirodno je da ako ti se dopada hoces da igras "igre zavodjenja" sa njim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
da, to je logicno, ja sam se ogranicila samo na stan .. sta cu kad sam ogranicena  Smile  Smile sorry  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Cim cujes posle xyz dana nejavljanja ''ja volim svoju slobodu'' znas o cemu se radi  Smile Sut u dupe odma'!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Citat
Nema tu drzanje teska riba - laka riba, izmedju ostalog razmislis samo koje to ljude boli uvo ko sta prica i misli o njima, i rezultat se sam nametne.

E stavrno si pametan  Smile Smile

Je li prijatelju ,ne mogu a da te ne pitam - jel ti ti tvoja zena upraznjavate svingerske akcije ?
Nemoj da se ljutis ,samo pitam  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Citat
Nema tu drzanje teska riba - laka riba, izmedju ostalog razmislis samo koje to ljude boli uvo ko sta prica i misli o njima, i rezultat se sam nametne.

E stavrno si pametan  Smile Smile

Je li prijatelju ,ne mogu a da te ne pitam - jel ti ti tvoja zena upraznjavate svingerske akcije ?
Nemoj da se ljutis ,samo pitam  Smile
Ne ljutim se.

To je vec stvar duboke intime. Ali odgovoricu, do sada ne, i nije u planu. U buducnosti, djavo bi ga znao, s obzirom koliko smo oboje spontani i opiceni, neam pojma, ne smem nista u svom zivotu vezano za buducnost da tvrdim apsolutno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.133 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.