Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dobro i loše ponašanje u vezi: prvih mesec dana  (Pročitano 11673 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Znachi nema sexa u prvih mesec dana ?  Smile

Ma sex nije nikad bio problem -ako ima hemije ,to se odmah zavrsi - problem su moja nejavljanja svaki dan  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Ooooovvvaaaaajjjj, kako da ti kazhem ... pitanje nije bilo upuceno tebi, vec se odnosilo na pochetni tekst.  Smile

Hvala na informaciji u svakom sluchaju. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Eto cisto da znas ako neki drug pita za mene  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k800i
Au ma kakva pravila,zene su nauka i niko ih ne razume..ja sam sve ovo sto ne treba radio u poslednjoj vezi i trajala je mesec ipo dana-vise od mesec
IP sačuvana
social share
eqweqe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Au ma kakva pravila,zene su nauka i niko ih ne razume..ja sam sve ovo sto ne treba radio u poslednjoj vezi i trajala je mesec ipo dana-vise od mesec
+1 Potpisujem! Apsolutna neoboriva istina!


uh...mnogo pravila...

da rezimiramo : ubiti spontanost pod hitno Smile

A jel, pa sta da se mesec dana smaramo do iznemoglosti? Samo komentar na tekst, elem znam da je ovo samo tvoj zakljucak teksta.

Alkohol
Generalno pravilo je da ostanete trezni bar prvi mesec zabavljanja.

ovde sam prestala da citam
Isti slucaj! Neam komentara, pijani ljudi sebe predstavljaju u pravom svetlu, dok ne vidis nekog kontuzovanog, nemas pojma kakav je covek i kakve sve zveri u tom mogu da se nadju.
Dakle zakljucak 2: Pravite se fini, naivni i generalno kao retard, da vam veza uspe. Smiley 1 MSM sta reci

Znachi nema sexa u prvih mesec dana ?  Smile
To bi bio zakljucak 3, koji se nadovezuje na zakljucak 1 tj. ubijte spontanost.

Pisac naslovnog teksta ili je dete starosti do 10 godina, ili kaludjer/ica, ili neko naj sasvim potpuno sasvim mentalno zaostao u razvoju.

Cheers
« Poslednja izmena: 22. Nov 2009, 03:50:42 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Ovo sto vi pisete nije ozbiljna veza vec zajebavanje... Autorka teksta je zakon!

Citat
Pisac naslovnog teksta ili je dete starosti do 10 godina, ili kaludjer/ica, ili neko naj sasvim potpuno sasvim mentalno zaostao u razvoju.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Ja sam ozenjen momce vec, 6 godina sam u vezi sa jednom zenom, i ja kao takav i dalje mislim da je autorka teksta retard. Ozbiljna veza, bez spontanosti, sexa, sa laznim predstavljanjem sebe? O cemu ti pricas majke ti. Mesec dana? Od kada to ljudske emocije imaju period paljenja? Kad plane i bukne, tad treba da se desi. Ljubav, strasti, emocije nemaju pravila, nema treba ono, ne treba ovo, svako treba da radi ono kako ga osecanja vuku. Ova i slicna pravila najcesce i pisu oni koji ili imaju krajnje dosadan ljubavni zivot, ili nemaju nikakav ljubavni zivot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Kada smo već kod dobrog i lošeg ponašanja....  Smile

Brakovi 'pucaju' i zbog pušenja



Ako mislite da samo ljubav ima veze s tim, niste u pravu. Pušenje, djeca, godine, novac - sve su to stvari koje utječu na to koliko će veza potrajati, pokazalo je najnovije istraživanje. Toliko o romantici...
O tome hoće li ili ne neki par ostati zajedno ovisi puno toga, pokazalo je najnovije australsko istraživanje.

Godine, prethodne veze, navike kao što su pušenje, djeca... sve su to faktori koji utječu na to hoće li neki brak ili veza potrajati.

U istraživanju nazvanom Što ljubav ima s tim sudjelovalo je 2,500 parova koji su u braku ili žive zajedno više od šest godina.

Znanstvenici su htjeli doznati što najviše utječe na prekide.

Između ostalog došli su do spoznaje da trećina veza "puca" nakon šest godina, a pola veza nakon 25 godina.

Muž koji je devet ili više godina stariji od svoje supruge ima dvostruko više šanse da će se razvesti, kao i muškarci koji su u bračne vode uplovili prije 25 godina, pokazalo je istraživanje.

Jedan od pet parova koji imaju djecu prije braka, bilo da je riječ o djetetu iz neke bivše veze ili sadašnje, nakon nekog vremena će se razvesti u usporedbi sa samo jednim od deset parova koji nisu prije braka imali djecu.

Žene koje žele djecu više od svojih muževa također će se najvjerojatnije razvesti.

Novac je također važan faktor koji utječe na trajanje veze. Šesnaest posto ispitanika koji su imali mala primanja ili je samo jedan od supružnika radio razišli su se dok je trajalo istraživanje. A samo se devet posto njih koji su bili u dobroj financijskoj situaciji razišlo.

Nadalje, velika vjerojatnost je i da će se parovi razvesti ako samo jedan od njih puši, pokazalo je istraživanje.

Autorica istraživanja Rebecca Kippen rekla je kako ovi podaci mogu biti od velike pomoći svima onima koji namjeravaju uploviti u bračne vode ili počinju živjeti zajedno, prenosi dailytelegraph.com.au.

Izvor: NetPortal
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Ja sam ozenjen momce vec, 6 godina sam u vezi sa jednom zenom, i ja kao takav i dalje mislim da je autorka teksta retard. Ozbiljna veza, bez spontanosti, sexa, sa laznim predstavljanjem sebe? O cemu ti pricas majke ti. Mesec dana? Od kada to ljudske emocije imaju period paljenja? Kad plane i bukne, tad treba da se desi. Ljubav, strasti, emocije nemaju pravila, nema treba ono, ne treba ovo, svako treba da radi ono kako ga osecanja vuku. Ova i slicna pravila najcesce i pisu oni koji ili imaju krajnje dosadan ljubavni zivot, ili nemaju nikakav ljubavni zivot.
Svaka zena treba da drzi do sebe i da dobro upozna partnera pre nego sto se upusti u seksulani odnos. Da ne bude posle more suza i zalopojki koje sam slusao...

Ti mislis da je retard, ja tvrdim da nije i sta sad?

Treba razlikovati ozbiljnu vezu od zajebavanja.

Citat
Ozbiljna veza, bez spontanosti, sexa, sa laznim predstavljanjem sebe?
Ja o ovom nisam nista rekao. Ozbiljna veza ukljucuje sve sto si rekao. Tinejdzersko zajebavanje - NE !

Citat
Ljubav, strasti, emocije nemaju pravila, nema treba ono, ne treba ovo, svako treba da radi ono kako ga osecanja vuku. Ova i slicna pravila najcesce i pisu oni koji ili imaju krajnje dosadan ljubavni zivot, ili nemaju nikakav ljubavni zivot
Treba malo da se i misli glavom, a ne da se da emocijama na volju. Razum nas odvaja od zivotinja!
Rekao bih da je autorka zrela zena koja je prosla kroz zivotne faze i opekla se mnogo puta (kao nadam se svi mi)

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Opekao sam se, opekao sam druge, bio sam ostavljan i ostavljao sam, bio sam varan i varao sam, uzivao u zivotu punim plucima do svoje 23-e kad sam sreo devojku koja mi je iz obicne kres kombinacije postala ljubav zivota, tad sam shvatio da stereotip ozbiljne veze koji generalno vlada medj ljudima, nije nista vise od najobicnije budalastine.

Kakva zrelost, autorka pise k'o da zivi u 19om veku. Zena je bukvalno napisala da ako hoces uspesnu vezu treba da postanes totalni asketa. Zene koje drze do sebe ne zanemaruju svoje potrebe i zelje, pa samim tim ni sex. Suze budu i prodju, video sam i ja milion primera i uvek ponavljao isto, "Covek je povredjen, samo onoliko koliko se oseca povredjenim, nadji u sebi pobednika i pobedio si krizu, kraj", ako ne mozes slabic si.



Ti mislis da nije, ja znam da jeste retard.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.