Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SKANDALOZNO: Papa pozvao Pakistan da dozvoli psovanje Isusa  (Pročitano 6187 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson 
 Smile
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Zakon se oslanja na Kuran koji najstrože zabranjuje da se vređaju Alah i njegovi poslanici.
Mislim da je po šerijatu kazna za to smrt.
Inače muslimanu je dozvoljeno da ako neko vređa Muhameda u njegovom prisustvu, da ga ubije. Bio takav slučaj pre par godina u Holandiji.
Uzgred, Muhamed nije izmišljen lik, sam čovek zabranio da ga vređaju što je sasvim razumljivo, jer su mnogi svetovni i duhovni poglavari kroz istoriju predviđali isto.
A i Isus je po svemu sudeći postojao.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla 1.9
mob
Nokia C5-00
Закони који дозвољавају склапање бракова сексуално девијантних и изопачених "људи", углавном су присутни у "развијеним" земљама, и хвала Богу, што још увек не живим у развијеној земљи...

А о теми..
Наслов је мало некоректан, иако Папа свакако није "ван оф Д гуд гајз"...  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Zakon protiv vredjanja izmisljenih likova je jedna od najglupljih stvari.
tako je!
ne znam sto se onda ljudi bune kada neko vredja pedere...  Smile
A i Isus je po svemu sudeći postojao.
ja kolko znam,on jeste istorijska licnost,tj. zaista jeste postojao.(drugo je sad to ko veruje u njega kao vise bice)
ali,jbg,@koki sveznajuci zna bolje od istoricara i pisara...  Smile
« Poslednja izmena: 16. Jan 2011, 23:20:38 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Osnovni problem sto nikako da udje u glavu da je vera licna stvar.
Ne mozes traziti nekome da veruje, ako on tako ne oseca. I to je veci problem kod Muslimana nego kod Hriscana.
Oni imaju tu kolektivisticku da ne kazem komunisticku notu, da sam ja duzan da verujem u sta on veruje.
Drugo je pitanje koji efekat ima vera na drustva. Recimo komunisticki Bog je Darvin. Glavni tata je Gorila, praotac ili koji vec. Tako su i napravili drustvo: velikoj Gorili svi pavijani donose banane, jer je cela dzungla fol drutvena, majmunska. Ako pojedes jednu bananu vise, ti si neprijatelj drustva, jer eto jedes nesto sto nije tvoje.
Dok sve sto jede Savet Gorila (citaj, komiteja) je u interesu drustva.
Tako da komunisti i islamisti imaju istu postavku: vera je kolektivna a ne licna stvar. Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Osnovni problem sto nikako da udje u glavu da je vera licna stvar.
Ne mozes traziti nekome da veruje, ako on tako ne oseca. I to je veci problem kod Muslimana nego kod Hriscana.
Oni imaju tu kolektivisticku da ne kazem komunisticku notu, da sam ja duzan da verujem u sta on veruje.
Drugo je pitanje koji efekat ima vera na drustva. Recimo komunisticki Bog je Darvin. Glavni tata je Gorila, praotac ili koji vec. Tako su i napravili drustvo: velikoj Gorili svi pavijani donose banane, jer je cela dzungla fol drutvena, majmunska. Ako pojedes jednu bananu vise, ti si neprijatelj drustva, jer eto jedes nesto sto nije tvoje.
Dok sve sto jede Savet Gorila (citaj, komiteja) je u interesu drustva.
Tako da komunisti i islamisti imaju istu postavku: vera je kolektivna a ne licna stvar. Smile Smile Smile Smile

Kolektivna vera kolektivno telo i kolektivni um.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy II
*bem ti bokca, ovo je ozbiljna tema  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Nisi obavezan da veruješ ono u šta musliman veruje. Oni samo zahtevaju da poštuješ njihovu veru i da je ne vređaš ni na koji način. Uvredom se shvata svako ponašanje koje odstupa od islamskog učenja i morala. Svaku uvredu na račun islama ili Muhameda shvataju lično. Pre će ti oprostiti da mu ispsuješ sve po spisku nego da mu takneš Alaha i poslanika.

IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Nisi obavezan da veruješ ono u šta musliman veruje. Oni samo zahtevaju da poštuješ njihovu veru i da je ne vređaš ni na koji način. Uvredom se shvata svako ponašanje koje odstupa od islamskog učenja i morala. Svaku uvredu na račun islama ili Muhameda shvataju lično. Pre će ti oprostiti da mu ispsuješ sve po spisku nego da mu takneš Alaha i poslanika.

 

Ne može da musliman propisuje zakone šta je prekršaj a šta ne!! Nisam ja dužan da poštujem njegov šerijat, i da se pokoravam svakoj zapeti njegove vere. Postoje državni zakoni kojima je propisano šta je prektšaj i adekvatna kazna.
Sasvim druga priča su države dzamahirije u kojima je šerijat državni zakon, pa tamo ni ne treba ići bez preke potrebe.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Osnovni problem sto nikako da udje u glavu da je vera licna stvar.
Ne mozes traziti nekome da veruje, ako on tako ne oseca. I to je veci problem kod Muslimana nego kod Hriscana.
Oni imaju tu kolektivisticku da ne kazem komunisticku notu, da sam ja duzan da verujem u sta on veruje.
Drugo je pitanje koji efekat ima vera na drustva. Recimo komunisticki Bog je Darvin. Glavni tata je Gorila, praotac ili koji vec. Tako su i napravili drustvo: velikoj Gorili svi pavijani donose banane, jer je cela dzungla fol drutvena, majmunska. Ako pojedes jednu bananu vise, ti si neprijatelj drustva, jer eto jedes nesto sto nije tvoje.
Dok sve sto jede Savet Gorila (citaj, komiteja) je u interesu drustva.
Tako da komunisti i islamisti imaju istu postavku: vera je kolektivna a ne licna stvar. Smile Smile Smile Smile

Odlično rečeno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.