Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:36:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dobri stari Kung Fu filmovi  (Pročitano 42681 puta)
11. Sep 2008, 00:07:43
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Evo pokrenuo bih temu za sve ljubitelje dobrih starih Kung Fu filmova  . Voleo bih pre svega da cujem koji su vama bili omiljeni filmovi i da li posedujete kolekcije tih i takvih starih filmova . Ja cu navesti samo neke koji kod mene zauzimaju posebno mesto

Pocecemo naravno sa neprevazidjenim Bruce Lee :

1.Fist of Fury 1972
2.Return of the Dragon 1972
3.Enter the Dragon
4.Game of Death

Zatim legendarni  Jackie Chan u svojim starijim ostvarenjima kao sto su :

1.Shaolin Wooden Men
2.Half a Loaf of Kung Fu
3.Drunken Master
4.The Fearless Hyena
5.Dragon Strik

Neprevazidjeni Jet Li :

1.Once Upon a Time in China 1,2,3,4
2.The Shaolin Temple
3.The Legend of the Swordsman
4.Last Hero in China
5.The Legend I,II
6.Twin Warriors

Jos neki od neprevazidjenih naslova : 5 deadly venoms , The King of the Kickboxers ,  Bloodsport , No Retreat, No Surrender 1,2,3 , Kickboxer ....i jos tako puno dobrih filmova... voleo bih i od vas da cujem nesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava Ниш брее ...
OS
UNIX
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia E52
Кад се само сетим детињства, и Кунг Фу филмова који су се приказивали у биоскопу Радник у Нишу. Smile А испред биоскопа гомила ганаца који имитирају Брус Лиа Smile Smile
IP sačuvana
social share

"Са Вером у Бога, за Краља и Отаџбину"

"Чујте Срби-чувајте се себе", и "Књига о Милутину"- (http://forum.burek.com/index.php/topic,207224.170.html).


"Свето Писмо"- верзија за мобилне телефоне:http://forum.burek.com/index.php/topic,152532.70.html
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ah to su bili dani  Smile 

zanima me da li se secate ovih filmova :

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

KingoftheKickboxers-LorenAvedon_BillyBlanks_2016c2520829f586ea10dccbc6b561c2.jpg
(50.73 KB, 600x449)
No_Retreat_No_Surrender_Uk-cdcovers.jpg
(75.43 KB, 640x428)
bloodsport.jpg
(90.26 KB, 650x460)
« Poslednja izmena: 12. Sep 2008, 15:28:21 od igor01 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 594
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Davno sam gledao samo takve filmove, te jeftine hongkongoske na VHS, secam se Karate Ghostbusters Sa Dzeki Cenom, mnogo duhovit i ziv film, i jos puno al zaboravio sam im nazive... Sun Dragon..., i jos sa Dzeki Cenom i Samo Hungom. Od zadnjih bih izdvojio Fearless sa Jel Li koji je mnogo vise od samo tuce, mozda film zivota. I novi Forbidden Kingdom koji je totalno odusevljenje od filma, sa Dzet Li i Dzeki Cenom. Gledajuci ovaj zadnji zamislio sam se zasto vecina tih filmova ima u nazivu ili u sadrzini rec Dragon, osim stila borbe rekao bih da se odnosi na duh, a upravo posle gledanja takvog filma sam tako odusevljen i pun duha da zelim da bijem nekoga.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Naravno sto se novijih naslova tice Fearles je definitivno nesto najbolje iiz te kategorije u zadnjih 10godina , medjutim siguran sam da je ta kategorija jefinih filomova dozivela pravu revoluciju posle prvog velikog blockbastera" Crouching Tiger, Hidden Dragon " , posle ovog filma taj zanr se potpuno izmenio izasli su mnogi dobri filmovi kao sto je Zatoichi , Kuca letecih bodeza , Azumi itd itd ,to su sada filmovi sa jakim budzetima i totalno izmenjenom pricom ..vise nije fokus samo na klasicnoj akciji , tu je gomila spec efekata , lljubavnih zavrzlama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1519
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 
Imam od Brusa Lija: Enter the Dragon 1973 ,
                           Game of Death 1978,
                           Fist of Fury 1972  ili  The Chinese Connection,
                           Fists of Fury 1971 ili The Big Boss,
                           Fury of the Dragon 1972.


Nasao sam na internetu i skinucu u nekoj bliskoj buducnosti  Seriju "Kung Fu" 1972  sa Dejvidom Karadinom i film "Circle of Iron" 1972 isto sa Karadinom.Brus Li je napisao scenario za ovaj film ali  nije stigao da ga snimi.Trebalo bi da su oba odlicni kung fu filmovi.
IP sačuvana
social share
Lađa života, bez opterećenja stvorenog radom, postaće igračka svakoga vetra.
My way of joking is to tell the truth. That's the funniest joke in the world.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Film Circle of Iron je nesto sto spada manje vise u kultne filmove ove tematike i za period kada je radjen odlican je ... a sama serija Kung Fu je jednistvena je apsolutno apsolutno nesto sto treba imati i pogledati.... neces pogresiti ako skines ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 594
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Steta sto nema mnogo interesovanja za ovu temu, mozda i nema sta mnogo da se pise medjutim da se vidi da ima vise ljubitelja ovakvih filmova Smiley
Zanimalo bi me da vidim neku borbu Jet Lija sa nekim od profesionalaca kick i thai boksa, recimo sa ubicama tipa Petera Aertsa, Cro Copa... Ko zna da li bi imao sanse s njima, a mozda bi ihi naucio pameti, ko sto je naucio Natana Dzonsa u Fearlessu...? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 378
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Naucio bi ih sigurno jer Jet Li je bio sampion svijeta u Kung Fu Whu Shu nekoliko puta prije nego je poceo snimati filmove...Nisam bas siguran ali znam da sam citao tako nesto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Upravu si potpuno respons , Jet Li jeste bio sampion wushua , osvio je pet zlatnih medalja u u Kinesoj Nacionalnoj Ligi i u svojim mladjim danima vazio je za jednog od najvecih talenata koji se ikada pojavio na tim prostorima medjutim vec sa 20godina je poceo sa snimanjem filmova sto ga je manje vise odvojilo od bavljenja profesionalno wushu-om , medjutim sad vrlo je diskutabilno sta bi on uradio sa nekim u K1 ili Ultimatu posto ipak je to neki drugi nacin borbe. Isto je i meni zao sto nema vise ljubitelja ove teme , ja sam oduvek nekako voleo te filmove , a sto se tice Jetl Li-ja potrudio sam se da nabavim apsolutno sve sto je snimao i moje misljenje je da je vrhunac ipak napravio u filmovima Fearles i Worlodrs.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:36:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.