Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:31:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dobri stari Kung Fu filmovi  (Pročitano 42682 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Američki nindža jeste solidan film ali u osnovi snimljen je da bi paprirao azijskom i filmu. Jer šta god se u evropi ili aziji snimilo za par godina ameri snimaju plagijat. A američki ninža je odmah 3 puta bolji i sposobniji od kineskog nindže. Ma daj... Taj film sam po sebi nije loš ali razlog zbog čega je snimljen jeste upravo pariranje ostatu sveta.  Kao da je holivudska produkcija bogom dana. Nikad ameri neće snimiti dobar film ma ko god ga režirao. Evropski i azijski film će uveg biti bolji. Imaju oni dobro snimljene bajke sa tim njihovim efektima i budžetima od milijardu $, ali njihov film nikada neće biti kao evropski. Pa ni američki nindža.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1683
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla AskTbMYC 3.8.0.12
Ne verujem koliko dugo sam trazio ovaj film VELIKO HVALA

Ništa  Smile
Film se zove : Legend of Bruce Lee a ne onaj što sam prethodno napisao .. ma imaš na youtubu sve dijelove  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Naleteh na ime Zara Phythian i malo pročačkah ko je to.  Imate na youtube o njoj. A snimila je i 2 borilačka filma, jedan od njih je Undergraund (2007) imate na torent. Baš se spremam da ga odgledam. Premotah ga na brzinu i deluje kao niskobudžetna glupa priča ali vidim da ima tuče na svakih 5 minuta. Ali aj da ga odgledam prvo.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
Američki nindža jeste solidan film ali u osnovi snimljen je da bi paprirao azijskom i filmu. Jer šta god se u evropi ili aziji snimilo za par godina ameri snimaju plagijat. A američki ninža je odmah 3 puta bolji i sposobniji od kineskog nindže. Ma daj... Taj film sam po sebi nije loš ali razlog zbog čega je snimljen jeste upravo pariranje ostatu sveta.  Kao da je holivudska produkcija bogom dana. Nikad ameri neće snimiti dobar film ma ko god ga režirao. Evropski i azijski film će uveg biti bolji. Imaju oni dobro snimljene bajke sa tim njihovim efektima i budžetima od milijardu $, ali njihov film nikada neće biti kao evropski. Pa ni američki nindža.
   Da si ti 1985 imao 12-13 godina,ne bi tako pisao(pričao) o tom filmu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Pa ono koliko sam imao 85-te? Smile

Upravo odgledah Undergraud 2007, i nije nešto. Očekivao sam mnogo više a nije ni upola takav. Zara Phythian jedva da se pojavila 5 minuta u filmu a po onome što ona jeste u stvarnom životu trebalo je da bude u prvom ili makar drugom planu. Film se svodi na turnir u kome učestvuje 13 boraca. 80% filam su samo borbe i to one glupe filmske. Ništa posebno. Slobodno možete da ga zaobiđete.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Jel' moze neko da mi kaze gde mogu da skinem Bichunmoo (Dance with Sword) iz 2000.? Smile
Ne mogu nigde da ga nadjem, a bas mi se gleda. Smile
IP sačuvana
social share
I am who I am...You don't have to like me!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
Ne znam, potrazi na googlu, mozda ima online. . .  Ja ne mogu nikako da pronadjem neki stari film od Brus Lija sa nekom maskom. . .  Nesto fazon, on saradjuje sa Japancima, oni su okupatori i valjda ubije brata jer je nosio masku pa nije znao ko je. . .  A njegov brat se obracunavao sa Japancima skriven ispod te maske. . .  Secam se da je maska bila crvena na obrazima i tako nesto, ali nikako ne mogu da pronadjem taj film, niti znam kako se zove. . .  Ako neko zna, bio bih jako zahvalan da mi da tu informaciju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46692
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ne znam, potrazi na googlu, mozda ima online. . .  Ja ne mogu nikako da pronadjem neki stari film od Brus Lija sa nekom maskom. . .  Nesto fazon, on saradjuje sa Japancima, oni su okupatori i valjda ubije brata jer je nosio masku pa nije znao ko je. . .  A njegov brat se obracunavao sa Japancima skriven ispod te maske. . .  Secam se da je maska bila crvena na obrazima i tako nesto, ali nikako ne mogu da pronadjem taj film, niti znam kako se zove. . .  Ako neko zna, bio bih jako zahvalan da mi da tu informaciju  Smile


Sjecam se i ja filma. Ali nemam pojma kako se zove. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 11:31:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.