Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dobra muzika vs Komercijala  (Pročitano 3891 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
To je otprilike sve, i mnogo vise toga, receno u prethodnim postovima Smile

Ali ne i sve (ne bih cak rekao ni od prilike)...teorija "slusaj brate sta ti se svidja" nije losa, ali samo kad se na to nadoveze recenica:..".ali ne soli drugima pamet oko toga i ne pritiskaj"....ti se deklarises kao muzikolog i sigurno znas da postoje odredjena merila kvaliteta jedne kompozicije koje je izvlace iznad proseka, tako da radikalni primeri kao sto je stoja i sl. koje si naveo tu ne piju vodu...ne postoji dobra i losa muzika .....ali i tekako postoje dobre i lose stvari u okviru jednog zanra...ova se tema jednostavno neda tako lako opisati i definisati , i treba cuti mnoga misljenja...sto se mene tice ...saglasan sam sa sf-om, da su nekad dobre stvari popularne ,cak i ne tako retko...
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
To je otprilike sve, i mnogo vise toga, receno u prethodnim postovima Smile

Ali ne i sve (ne bih cak rekao ni od prilike)...teorija "slusaj brate sta ti se svidja" nije losa, ali samo kad se na to nadoveze recenica:..".ali ne soli drugima pamet oko toga i ne pritiskaj"....

To se podrazumeva!

Mislio sam da sam bio jasan, ali...   moracu da budem direktan


Po mom mosljenju, ova tema ne bi trebala ni da postoji! Taj sto soli drugima pamet oko muzike vec vredja te iste ljude sto slusaju tu muziku. Siguran sam da velika vecina na ovom forumu slusaju tu muziku ali nece da se upustaju u razgovor ili nece da priznaju!

Takodje sam siguran da postoje ljudi (pa i na ovom forumu) koji pljuju po toj muzici ali zato kad se napiju, a na radiju zapeva Stoja ili Viki, oni prvi dizu ruke i odjednom znaju sve reci.


(Ovim tekstom ne upirem prstom ni na koga na forumu jer ih ni ne poznajem)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
mob
SonyEricsson W610




A ja mislim da je upravo ova tema potrebna( jer su mi vasi postovi dokazali da termin "komercijala" treba da se definise, a posto ja nisam dovoljno pametan da to uradim sam, mislio sam da je forum pravo mesto.

Da li gresim?

Tema, inace, nije uperena ni protiv koga i niko ne bi trebalo da se oseca prozvanim. Svako je slobodan da iznese svoje misljenje (dok se ne kosi sa pravilima foruma), a malo filozofije nikog nije ubilo(dobro, skoro nikog)

Guns forever!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Ne osecam se prozvanim a ni tema mi uopste ne smeta. Samo se nadam da sam razumljiv i shvacen!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
mob
SonyEricsson W610
Nema probleeema!  Idemo dalje...
I kupio ja tako novi Audioslave, mislio bice nesto od toga, a onda sam se razocarao.
Mnogo!
Mislim, prvi album im je bio super: "Show me how to live", "Light my way", "Cochise" itd. Bio je stvarno jak album, ali ovaj novi "Out of Exile" je uspavanka.
Zao mi je sto se to desilo, ocigledno su presli na neku drugu vrstu publike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Mislim, prvi album im je bio super: "Show me how to live", "Light my way", "Cochise" itd. Bio je stvarno jak album, ali ovaj novi "Out of Exile" je uspavanka.
Zao mi je sto se to desilo, ocigledno su presli na neku drugu vrstu publike.


Ovo je mozda i odgovor na pitanje sta je komercijala kada je pominjemo u negativnom kontexstu ...kada dobri band-ovi promene ciljnu publiku zarad materijalne dobiti, i dignu ruke od onoga sto su dobro radili jer vise to ne mogu da exsploatisu...i to skoro uvek ispadne trapavo....primer(Album Banannas , grupe Deep Purple)
« Poslednja izmena: 07. Sep 2005, 02:33:56 od ljut123 »
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.